• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
autor
čaute...prišli sme z pizze :wink:
14. aug 2009 o 23:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kokos baby...kto vás má čítať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

vidím, že učky hodili reč :grinning: :grinning: a ja som tu nebola :frowning2:
14. aug 2009 o 23:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
ja som prave dopiekla moju prvu tortu, kuk
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3152304&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

hubka, dakujem za oneskorenu gratulaciu :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a ako uz bolo povedane, sme sa aj s kasis stretli a janka je prenadherna, normalne som sa zacala tesit na januar :sweat_smile: dnes som taka precitlivka, som bola u dr., mam drobca aj na videu, ako sa tam natahuje a kopka, tak kukam na to jak blazniva :dizzy_face:

ste toho riadne popisali, a ked mi uz niektore mena nieco hovoria, to uz som ruzombercanka??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
ešte lepšie čítanie a dobré bránice, ja kávičkujem a ešte sa rehocem popod fúz od včerajšej noci, natalschen išlo ti a to pivko si užila :wink: :grinning:

bai - torta krásna
15. aug 2009 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko,
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to kto má čítať, to potrebujem tri kávy ku tomu :grinning: :grinning:
som chcela do deviatej odísť z domu, nehrozí :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai, máš jednotku :wink: zlatučké, peknú oslavu
janka je úžasná, a už sa tešíme na daľšie koníkovčiatko, to je super, že máš také niečo, len sa vykukávaj :slight_smile:
15. aug 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ivca sa kde fláka???
no že mne včera toto ušlo, a moj chlap tiež chrnkal s malou, ona totiž zaspala o desiatej, ale to naj by som stihla :grinning:
15. aug 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. aug 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja že primátor hladkal tie prsia
15. aug 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toť preto sa mi zdá, že niektorým gyndošom riadne schlipnili pohľady
15. aug 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pre zmenu s tholtom bavím o frekvencii a intenzite-gynekológ s d.k., to som vtedy odtiaľ vyšla ako kápia, som sa rehotala, až som sa obliecť nemohla, ja nechápem, čo ho to tak chytilo, začal, koľko krát treba, kedy, a tak dál, a pri splne nie, a ešte, že šetrite manžela, to ako takej gorile... :grinning: :grinning: :grinning: , ja som z toho mala zážitok
15. aug 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
má tu predslov akopozerám, zbieram príspevky, bo pinocchio tá tvoja blížiaca 600 ti tam už rezonuje
15. aug 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALAMI :grinning: ,, AJ JA CHCEM ZOTRVACNÍK, NEPREDŚ JEDEN
15. aug 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy netopiere, teraz spíte čo??
15. aug 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto spí? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai - krásna tortička, super si to zvládla :wink: :dizzy_face:
bzuči - tak nočná pizza :dizzy_face: :wink:
ivi - vstávaj, si sama? nejdeme na huby niekde skočiť? s deťmi?
15. aug 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už hore v plnom počte
15. aug 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som si popri tých včerajších kecoch zabudla vziať HAK, tak ak z toho bude tretie dieťa tak na vás tak rýchlo nezabudnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by bol najlepší fór včerajšieho večera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby sa koník pravidelne rozrastal :grinning:
15. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huby idú, otec bol včera, sme sa nešli dočistiť,som mu potom už náznaky hádzala, že toto už nevyhodíš??
15. aug 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. aug 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde to chodia pod čebrať, čo kasis spomínala
15. aug 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Ruzicky, pekne Vas pozdravujeme, chcem sa len opytat, ci nebude v RK daky bazar zimneho oblecenia, mam plno veci pre dievcatko 3-4 a 2-3 vsetko NEXT, alebo H&M a malej je to male, tak ak by ste o niecom vedeli, poslite pls IP, dakujem...
Vasa Julie :slight_smile:
15. aug 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julka, máš IP
15. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huby boli z hút :grinning:
15. aug 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko tetušky :slight_smile:
Bai torta je prenádhernáááá, krásnu oslavu a veľa radosti, a asi aj slzičky budú :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
Som vás ani poriadne neprečítala, som bola včera na stretku a super bolo :grinning:
Ali MM skúsil do servisu, čo mu povedia či to opravia či nie. Si zavoláme, lebo malá mi tu zatvára PC, že sa mám ísť hrať :grinning:
Juli aj odomňa máš IP asi v rovnakom duchu ako od Palci :wink: :grinning: Týmto pozdravujem Palci :grinning:
15. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to čo ste popísali, snažím sa snažím, ale to sa nedá takto rýchlo, malá už aj dobošku-keks či ako to voláte zjedla. Idem s nou von, zatiaľ čaute, keď zaspí si vás poriadne prečítam, lebo ste sa tu poriadne rehotali večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. aug 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, sranda bola, neviem na čom baby fičia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Ja som tu len na skok, idem piecť mafiny, recept sťahujem z netu:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16967
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1688
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=491.
Idem robiť tie čučoriedkové. Zajtra asi ideme do Tatier, tak nech máme nejakú fajnotku.
15. aug 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte devy spanile... tiez len na skok - vsak vecer si to vynahradime :grinning: :grinning: :grinning: , dakujem za vasu vcerajsiu prijemnu spolocnost, som nemohla rychlo zaspat co som sa este rehotala :grinning: :grinning:

moja dobra nalada sa vyplatitla aj MM - myslim tie naturalie za pivko :grinning: :grinning: , v noci bol spokojny :grinning: :grinning: , len na mna divne kukal ked som sa pritom rozrehotala ako kon

co dnes varime? ja som uz nacpala zeleninove futro to tekvicky a uz sa zapeka :dizzy_face: ,

alami... co mi dnes chystas na tecuce :wink: slinky?
15. aug 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok