Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
14. aug 2009

pinoci... ze by mna TM rad skantril......

uniklo mi.... kto rad hladkal prsia? prim?

alami
14. aug 2009

hej, prim

pinocio
14. aug 2009

ja po domoch kukala potom teba zbadala a jemu len ešte ešte stoj biele tričko nevidíš

natalschen
14. aug 2009

pinoc... pocuvas sa- teda citas sa? vsak ty versujes jaj podjavorinska 😀 😀 , kukala-zbadala, ty mas na co skolu?

pinocio
14. aug 2009

ináč červená felda v naj chlap so šiltovkou ferrari a ohnivá čiara to mm

pinocio
14. aug 2009

ja a slovenčina nemáme k sebe blízo

natalschen
14. aug 2009

no to mi pripomina vcerajsi unos alaminho cerveneho dabla do likavky 😀 😀 😀 , moj M tiez riaden autickar 😀 😀 😀

alami
14. aug 2009

ináč červená felda v nej baba a ohnivá čiara to ja 😀

natalschen
14. aug 2009

to vidim, mojej mamine by si padla do oka 😉

alami
14. aug 2009

to s ivcou keď sme sa spoznali tak zadrela - jáj, tak to tá červená felda čo vždy tak prefrčí cez likavku čo nadávam čo za debila - to si ty? 😀 😀 😀 😀

natalschen
14. aug 2009

alami... vcera to bolo ze velky kudol dymu predo mnou, za nim jcervena felda a v nej alami 😀 😀 , ale uz je to ok, mozes nadalej ohrozovat na cestach neslusnych a nevdacnych studentov 😀 😀

alami
14. aug 2009

baby, tak myslím že mám dosť, asi ho už počkám rovno v polohe ležmo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobrú noc

pinocio
14. aug 2009

ja robím čo môžem no gramatiku nem už veľa ľudí zlomilo nadomnou palicu som stratení prípad asi preto, že som rodená laváčka píšem pravou aj lavou aj zrkadlovo

natalschen
14. aug 2009

alami... 😀 😀 😀 😀 , uz musim ist vypustit moc, lebo budeme mat zbytocen vlhko v izbe 😀

alami
14. aug 2009

ozaj a TM ako došiel do likavky na nej, nemal kúdol? 😕 fakt - vyvrela mu voda, či nei? som sa bála či dojde 😅

natalschen
14. aug 2009

pinoci... ta to TM ta moc lubi, ked ty taka sikovna obojrucna.... 😀 😀 zato sa v bordeloch riadne priplaca 😀 😀

alami
14. aug 2009

pinoci - tu sa stratíš 😀 😀 😀 😀 😀 ja som rada že píšem v číslach v škole 😀 😀 😀 to je istejšie

alami
14. aug 2009

pinoci a ty kde robíš ke´d robíš? aby sme vedeli kde budeme mať protekciu 😉

kasis
14. aug 2009

jaj baby, idem tiez spat, este som nas dobalila, ideme na chatu na gulas, tak pekny vikend 😉
Kolac este daky musim rano upiect, to som mala na zajtra nachystany 😀

alami
14. aug 2009

kasis - dobrú a krásny víkendík prajem 😉

natalschen
14. aug 2009

v pohode, sice sme 2 x stali - raz hned na ulici pod vam, lebo som nevedal , kde sa nam zapinaju svetla a ci svietia 😀 😀 😀 a druhy raz na pol ceste, ked kontroloval, ci a ako sa hreje, ale dosiel OK

alami
14. aug 2009

natali - ako vieš zaačo sa v bordeloch pripláca? 😕 😀 😀 😀 😀

pinocio
14. aug 2009

ja robím v sng-gľf- preklad slovenská národná galéria -galéria ľudovíta fullu

natalschen
14. aug 2009

baby...veru aj mne treba v lah lahnut, lebo sa mi uz pismenka krutia na klavesnici a MM obsmrda, ze za to pivko dake naturalie zaplatit 😀 😀 , tak dobru

alami
14. aug 2009

joj, tak to ´dakujem krásne, to sa mi strašne zídeš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natalschen
14. aug 2009

alami...poviem ti ked ty povies, kde si tie tahaky mala 😀 😀

alami
14. aug 2009

a tá skratka - tá nemá chybu 😀 😀 😀 😀 ja tže či mi už pere či čo

ok, tak rozpúšťajme tento spolok, pinoci - zamykaj, dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

pinocio
14. aug 2009

ved je z likavky a od stanice privialo 😀 myslím to priplatenie obojruké

alami
14. aug 2009

dobré ránko všetkým zajtrajším čitateľom...máte to na dlho baby, ale stojí to za to 😉 😀 😀 😀 😀 😀

pinocio
14. aug 2009

alami - robím aj ohľadom kvetov a tiež vence toť dušičky budú, ináč textilné výtvarníctvo všetko užitočné veci

dobrú zatváram