Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lopata49
26. jún 2008

gabika 24:
dnes jsem byla na 1.UTZ (3 týdny po ET) a byla tam vidět prý jedna dutinka, víc nic, prý mám za 14 dní přijít znovu...tak doufám že nález časově odpovídá.... 🙄

gabika24
26. jún 2008

lapata, akciu srdiečka je vidieť až tak v 7tt, u niekoho síce skôr (ja som bola na ďalšom presne ako pôjdeš asi ty, tiež naskôr videli len dutinku), takže je to v pohode, neboj. o dva týždne sa už budete vytešovať z bijúceho srdiečka 🙂

gabika24
26. jún 2008

hupssss.... chcela som napísať samozrejme lopata, nie lapata... 😎

lopata49
26. jún 2008

gabika 24
no tak to si na srdíčko ještě chvíli počkám 😉
díky, docela jsi mě uklidnila 🙂

lumah
26. jún 2008

mne tiež bili srdiečka až v 7tt

gabika24
26. jún 2008

lopata,neboj, všetko bude ok -aj ja som sa bála a tu ma utešovali - toto je na tomto fóre to úžasné (teda nielen to) 😵

minicka
27. jún 2008

ahojte tehuľky
a kde ste všetky? dúfam že ešte nerodíte?
ja idem zajtra, tak mi držte palce 😵 , potom podám správu čo sme prežívali
tak sa tu pekne opatrujte, pekné tehuľkovanie a nastávajúcim mamičkám ľahký pôrod

lumah
27. jún 2008

ahojte kočky-DRACIK UZ PORODILAAAAAAAAAAA
Včera podvečer-jurko 2450g a a jakubko 2600g. Deti su v poriadku, dracik po sekcii ubolená, ale šťastná-pozdravuje vaaas,

lucia121
autor
27. jún 2008

minicka, drzim palce, Kde budes rodit?Normalne, alebo sekcia?

minicka
27. jún 2008

lucia ďakujem, tebe sa to už tiež kráti, už sme vo finále
Rodiť budem v D. Kubíne a zatiaľ normálne ak by boli komplikácie tak sekcia, ale už som na dva palce otvorená tak dúfam že to pôjde dáko. 😝

lucia121
autor
27. jún 2008

ja idem asi za 10dni, v pondelok mam kontrolu...uvidime

mirusch
27. jún 2008

Dráčikovi blahoželám k chlapcom!!!!!!!!!!!!!! Akú peknú váhu majú. Tak len nech sa Dráčik rýchlo zotavíš a chlapci vám obom robia radosť 😵 😵

pipka
27. jún 2008

haloooo halooooo, tak my konecne mame interneeeeet 😀 😀 😀
a co to citam? Dracata uz su na svete....supeeeeeer, sa tesim, aj ja to uz chcem mat za sebou 😉
takze dracikovi aj chlapcekom gratulujeme a tesime sa na dalsie babatka 😵

lumah, ty sa kedy chystas? 😕 😎
ja som si vybrala, ze by to mohlo byt 8.8.2008 😀 buduci tyzden ideme este na dovolenku do Tatier, a potom uz len cakam....... 😵 ....na Hanku

pipka
27. jún 2008

kada dakujem za pozdravy, snad uz tu teraz budem castejsie 😉 drzte sa a pozdravuj bambulika maleho 😵

mirusch
27. jún 2008

Jej, ahoj Pipka, uz si mi chybala, obcas tu spehujem, ale nie je tu velmi rusno 😉 Uz mate prerobene, upratane? Musim prist skolaudovat 😀

adrina
29. jún 2008

jejej..dráčik blohoželám k chalanom...držte sa všetci traja..ja ešte 3tt musím vydržať 😉 😉

gabika24
29. jún 2008

jéj, adrina, ja som si ani nevšimla,kedy sa dievčatko zmenilo na chlapčeka - teda tuším si tu niekde písala, že to bude asi dievčatko, či nie?

adrina
30. jún 2008

noo.gabi..dorástol nám pipík...vraj 😀 😀 😀

gabika24
30. jún 2008

adri, jáj...to sa občas asi stane 😀 😀 😀 😀 😀 - tak budeš mať okolo seba chlapov až-až... ty sa máš😉
dráčik, aj odomňa gratulácie - máš ich aj v čakáme dvojičky 😉

adrina
30. jún 2008

gabi...nooo..chlapov a chlapov...len robiť na nich budem sama 😝 😝 😀 😀 😉 😉

veracruz
1. júl 2008

dracik, gratulujeeeem! rychlo sa zotav, aby si sa nam mohla pochvalit s jakubkom a jurkom 😵

adrina, nam uz dr. potvrdil babu, mam doma aj fotecky, vraj to je na 100%... takze sa este nemam tesit? 😀

gabika24
1. júl 2008

veracruz, už som ťa tu dávno nevidela 🙂
no - tešiť sa môžeš - a keby niečo, tak sa potom zasa budeš tešiť na chlapca 😀

adrina
1. júl 2008

vera..na 99,9% mi potvrdili babu...a dorástol jej pipík... 😀 😀 😀

lucia121
autor
1. júl 2008

Adrina, co to citam???chlapcek??? Mne pri prvom tvrdili do posledneho dna, ze to bude baba, na kazdom ultrazvuku, a to som ich mala vela, lebo som bola v nemocnici skoro cely cas...dokonca to zistovali koli porodu, lebo som mala KP, tak chceli vediet koli porodu, lebo chlapci idu sekciou a baby mozu aj normalne 🙂 a nakoniec sa narodil chlapcek 😀 Z ultrazvuku je isty len chlapec....

adrina
1. júl 2008

lucia...mne aj pri matušovi až do pôrodu tvrdili že baba a aké prekvaoko,ked sa narodil chalan...a teraz aspoň že na to došli skôr 😀 😀 😀

veracruz
1. júl 2008

cauko gabika.... tesila by som sa aj na chlapca... len nech uz nemam nakupene babske veci 😀

moj dr. si za urcenie pohlavia nechava platit a dostala som fotecku so susurkou, keby som chcela reklamovat... ale vraj sa pomylil len raz a to v case, ked zacinal... no uvidime...

adrina, mne povedal, ze na 100%, takze som ani neuvazovala, ze by sa mohol mylit... vyzeral si byt taky isty...

pipka
1. júl 2008

adri tak gratulujem k pipiku 😀

pipka
1. júl 2008

my uz mame ako tak poriadok, len sem tam nejake detaily doladit, dnes som uz poprala babatkovske veci, tak som konecne v tej faze, na ktoru som sa taaaak tesila 😎 😀 😀

pipka
1. júl 2008

musim teraz na chvilku odskocit, ale este priiiidem, tak ajojte zatial

mirush, specialny pozdrav pre teba, kolaudovat mozes dojst 😵

mirusch
1. júl 2008

Babenky, chodim vas sem spehovat, aby mi nieco neuniklo 😀
Takze pipik dorastol Adrina 😕 Hm, zaujimava skutocnost. Ale myslim, ze ti to je uz aj jedno, nie?
Pipka, dakujem 😉 , uvidim, ci mi kolaudacia klapne teraz v auguste, prideme zase do SR, musim sa poradit s manzelikom a zistit, kolko navstev je schopny bez ujmy na zdravi zvladnut 😀 Pretoze uz je v plane niekolko, s mnozstvom tehuliek a cerstvou mamickou, moje kamaratky sa zblaznili a drviva vacsina je zrazu tehu 😀