Chystáme sa na ples. Pridajte sa

apoloma
5. jan 2010

Ahojte kocky zakladam tuto temu lebo som tu ziadnu podobnu nenasla! Urcite je tu vela takych ktore sa chystaju v blizkej dobe na nejaky ples.Ja by som potrebovala poradit chystame sa na ples a kedze mam dost dlhe vlasy tak neviem co s ucesom,nakolko som dost vysoka nechcem si ich dat vycesavat dovisoka,neviete poradit nieco bola by som moc rada 🙂 popripade nejake vase skusenosti s plesou alebo nejake foto ucesou. Dufam ze sa medzi vami take najdu co vedia poradit alebo co sa chystaju na ples a tiez potrebuju nejaku rad.. Tak piste myslim ze tema je v pohode a mohla by mat uspech!! Ahojte 🙂 🙂 🙂

lamada181
5. jan 2010

ahoj ja sa chystam na ples a som nahnevana lebo som si onjednala saty z velkost 40 a saty su mi male a mm zapaltil a saty sa nedaju reklamovat a ani nic ja som tiez vysoka ale zas dlhe vlasy nemam ext ale mam mm je vyssi ako ja takze uces neva

apoloma
autor
5. jan 2010

lamanda ahoj som rada ze si prispela ,no to je fakt nezavideniahodna situacia a kde si prosim ta kupovala tie saty ked sa nedaju reklamovat???ja mam saty od kamosky pozicane ale s tym ucesom som v koncoch!! viesja mam vlasy dlhe po pas a manzel chce aby som si nechala len rozpustene a dala si celenku vies taku slavnostnu so swarovskeho krystalmi no a ze do vlasou nejaky ten trblietavy spray...co myslis nebude to divne ze pojdem v rozpust.vlasoch???

lamada181
5. jan 2010

v cechach mi ich sili
a ja nevei mna ples sa moc rozpustene nehodia
som servirka takze som si to dost vsimala ked som chodila obsluhovat
ved nemusis mat hore vycesane
mozes mat inak to najlepsie s kadernickou a tiez zalezi ci mas korzetova saty atd

bets
13. jan 2010

tiez pojdeme na ples.
na ples mozu byt aj rozpustene vlasy, ale k satam na ramienka alebo bez ramienok by mali byt vypnute.
ked mas dlhe vlasy, tak si ich nechaj vyplnut, tak ze z predu to nebudes mat nadvihnute ale hladko zcesane napr. na cesticku a vzadu si nechaj z ucesu volne zvlnene pramienky vlasov.
ja som teraz zistila, ze potrebujem nove saty, lebo co mam nove si nemozem obliect, koli tomu, ze budem mat svoje dni a tie saty si vyzaduju tanga...
tak rozmyslam, ze kde kupit a kedy si na to najst cas...

titkovamiriam
13. jan 2010

rozpustene urcite nie ale niak pekne vycesat popripade par pramenov nehat vypustene kadernicka urcite poradi.ja si saty poziciavam 🙂 dnes je velky vyber dokonca aj na nizke moletky 🙂

apoloma
autor
13. jan 2010

dakujem babyucesy su krasne no teras som citala niekde na nejakej stranke ze kludne mozu byt vlasy rozpustene ze to nieje ziadny prehresok a to som citala nejake pravidla plesu! a na tomto rocniku plesu v opere tiez mali podaktore vlasy len tak rozpustene a to uz je nejaky ples no nie???vcera som uz kupila mm aj kravatu inac som sa nachodila lebo v celom meste som taku farbu nemohla najst,no nakoniec sa podarilo. ozaj a co by ste mi odporucili ake licenie lebo saty su takej broskynovej farby az do oranzova no a sestra radi take zlate dymove licenie...hm

jalao
13. jan 2010

ahojte...aj ja idem v piatok na ples! 😝 😝 Hrozne sa tesim a nastastie saty budem mat z pozicovne, vybrala som si hned prve, ktore som si obliekla, hoci ich pani musi trosku upravit - zdvihnut ramienka a dosije mi stolu, lebo ku nim nebol kabatik a ja v holych ramenach nechcem byt cely vecer - resp. noc.. 😉 😉 Ta stola je tenucka, ale divila som sa, ako prijemne ramena prehreje... Kravatu mi pozicaju pre MM vo farbe mojich siat..
Uces si cesem sama doma, mam polodlhe vlasy, takze to nie velky problem.

titkovamiriam
13. jan 2010

apoloma myslim ze ked sa tak budes citit ok je to fajn ved ani nase,,celevriti,,niekedy nevedia ako sa spotvorit pred celym slovenskom 😀 😀 😀

apoloma
autor
13. jan 2010

to je sice pravda ale nemyslim si ze rozpustene vlasy su spotvorenie pretoze ak mam niekto naozaj pekne a pestovane vlasy nieje dovod aby ich schovaval do roznych drdolou alebo ucesou... 😉

dai
13. jan 2010

apoloma,
na plesy chodim casto a myslim ze aj viem co sa patri. Rozpustene vlasy pokial su upravene nie su ziaden prehresok a s prislusnym sperkom posobia mnohokrat krajsie ako vseliake veldiela na hlave...
baby tu ale dobre pisali ze treba brat ohlad na tvoj celkovy look - ake budes mat saty a tak - ak si das velku robu bez ramienok - k nej sa rozpustene vlasy moc nehodia , ak lahke muselinove dlhe saty, s rozpustenymi vlasmi budes vyzerat ako vila 😉
najlepsie je saty si odfotit a ist na skusy k osvedcenemu kadernikovi - ten ti najlepsie poradi co sa k nim bude hodit - ja som tiez uz raz bola len s natocenymi vlasmi a niekolkymi sponkami - a vyzeralo to velmi pekne - mam vlasy kusok nad pasom...

apoloma
autor
13. jan 2010

dai ahoj ja budem mat korzetove dlhe saty na ramienka,nije to nijak extremne velka roba ale ani nie rovne jednoduche saty snad taka zlata stredna cest...

cessy
13. jan 2010

ahojte, aj mi sa chystame na ples...ja vlasy a licenie neriesim, lebo vzdy sa spolahnem na kadernicku a kozmeticku a tie mi vzdy nieco pekne spravia, este sa nestalo ze by som nebola spokojna 😉 . ocesat sama by som si netrufla. mam dlhsie vlasy a hlavne huste 😒

bets
14. jan 2010

ja uz mam saty, este doriesit topanky a kabelku. akej farby si davate topanky, ked mate saty napr. ruzovej, fialovej, nejakej inej skor pastelovej farby?

a este rozmyslam, ze si kupim clip in vlasy. len sa velmi bojim odtienu, lebo svoje si urcite nechcem koli tomu farbit.

dominka11
14. jan 2010

ja mam za sebou už 2 plesy a ešte jeden bude. vlasy si robim sama, lebo mam kratke, tak len vyfukam a líčim sa tiež sama.
bets - ja mam take fialovo - ružové šaty a doplnky som mala strieborne, aj topanky, kabelku...

bets
14. jan 2010

tiez som rozmyslala nad striebornymi doplnkami, teda urcite nausnice a retiazku. trochu vaham nad striebornymi topankami a kabelkou, neviem si to zatial predstavit, ale ako prve ma to napadlo, ze take topanky aj kabelku najskor zozeniem.
pravdepodobne si vsak necham topanky z minuleho roka (hnede), lebo saty (fialovo-ruzove) su az po zem a topanky vobec nevidno, a skusim pozriet kabelku priblizne vo farbe siat.
nejdem na nejaky super reprezentacny ples, tak snad nejake prehresky mi budu odpustene, len sa chcem pekne citit a prekvapit manzela...

apoloma
autor
14. jan 2010

cessy ahoj aj ja som z Topolcian na aky ples sa chystas ak mozem vediet,no a baby co mi poradite s tym licenim k tym broskynovym satam?doplnky mam strieborne myslim tym:kabelku,topanky,nausnice,nahrdelnik a celenku.no neviem ake tiene na oci... hm 😨

cessy
14. jan 2010

apoloma ideme na ples ucitelov a potom na ples smeru.
a vy na ktory???

apoloma
autor
14. jan 2010

my sa chystame na smeracky ples 😉

cessy
14. jan 2010

nooo na ten sa chystame tak na 90% listky sme dostali ale este uvidime kto pojde, tak podla toho sa zariadime,ci pojdeme alebo nie 😉

apoloma
autor
15. jan 2010

cessy my este listky nemame..no a nevies mi prosim ta povedat aka ma byt na smerackom plese skupina??dakujem 😉

aikki
15. jan 2010

ahojze žienky, neviete o nejakom plese v PIESTANOCH, TRNAVE, HLOHOVCI, NITRE A okoli ktory este stihame? vdaka za tily🙂

lamada181
15. jan 2010

ahoj apoloma tak si predstav z emi na ten ples nejdeme musela som odvolat kvoli zdraviu a teraz nevei mco zo satami
ide ma picnut ak by si vedela o niekom kto zhana saty uplne nove a za super cenu napis ip dik

apoloma
autor
16. jan 2010

aikki ahoj a ples v Topolcanoch? to je daleko?? lebo tam ich este bude dost,napr: vojensky,ples ucitelou,smeracky ples,ples slovensko-francuzkej spolocnosti a tusim aj rybarsky ples.. hm...

apoloma
autor
16. jan 2010

aikki este viem o nejakych plesoch!! NITRA-reprezentacny mestsky ples v hale PKO 30januara a este aj v HLOHOVCI-PLES PLESOV 30januara vstupne:40e v TRNAVE ani v PIESTANOCH som nenasla nic!! Tak snad si vyberiete 😉

jalao
16. jan 2010

ahojte, tak ja už som vyplesaná..bolo super, tancovali sme do rána... 😎 😎 akurát som masírovala MM chodidlá...sme hotoví - vyflusnutí.. 😀 😀 😀 😀 Ale stálo to za to!!!

apoloma
autor
17. jan 2010

jalao tak ste sa podla vsetkeho super bavili ked masirujes nohy mm 😉 dufam ze aj nam sa ples vydary 😉

suzane91622
8. jan 2011

@bets ved to nie je problém,daj si tampon a máš to vybavené 🙂

bebebrumik
12. jan 2013

...dievčata,čo sa aktuálne nosí na ples? Dlhe či kratke? Ja som bola doteraz v tom, že dlhe,no kamaratka mi povedala,že asi tri roky je trend kratkych šiat tesne nad a pod kolena... Ake skusenosti a nazory mate vy? Dakujem