Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
13. jan 2008

no konecne to ide MK a ked sa mi to konecne zapne tak tu nikto neni no nevadi tak na buduce 😉

dracik1
13. jan 2008

ahoj kada, no, ja som normalne vazievala 58-61kg - ja som vsetko vzdy vysportovala 😀 a tak dufam, ze priberiem nejakych 15kg pri tych dvojickach, ani ja by som moc nechcela popraskat so striami, ale zatial sa mi take nic nejavy, ked mi to zacne vsetko pucat pojdem si kupit nejaky olejcek.....
aj ja by som chcela zacat chodit na cvicenia, ale stale mi je vecer strasne zle, cez den uz nastasie nic...ale uz cakam ako na spasenie, ze to prestane.
plavat neviem? ja by som sa bala infekcie....ale niekde som tu citala, ze existuju nejake cipky....jezis o slniecku ani nehovor, ja sa uz neviem dockat na jar 😅 😅 😅 , ani na prechadzku do lesa nemozem ist lebo je vsade lad 😠 a na moje lyze a bicykel uz padol strasny prach 😀
kada, aj ja mavam krcer a v noci a lekarka mi povedala aby som pila vela Magneziu mineralku
ideme na prechadzku, vonku je krasne, papa zajtra

kada
13. jan 2008

ahojky dracik aj ja sombola vonku teda v nakupnom stredisku sa trosku pokochat
detskymi vecickami ja by somsi tak uz kupovala jej velmi pekne veci juuuuuuuuuj 🙂
nech je uz aspon maj a potom zacnem nakupovat

adrina
14. jan 2008

bréééééé ránečko.... 😵 😵
baby...dnes ráno som zúfalo pobehovala po byte...všetky gate ma tlačili, jediné,čo som obliekla, je sukňa ako tak..ci pána...musím si ísť zaobstarať nejaké tehu gaťuše 😀 😀 😀

lumah
14. jan 2008

adrinka veru zaobstaraj, bábenko nesmie byť utláčané. 🙂

adrina
14. jan 2008

nooo...verutak..lumi..dnes nabehnem do mesta...xixi

kada
14. jan 2008

ahojte babule tehule ako sa mate?
a ja zase doma jej este 5 mesiacov a prestanem sa nudit strasne sa nudim
no nic teraz si este poodychujem a potom sa namakam uz nech je jar

lumah
14. jan 2008

kada ahoj, a prečo si doma? Si na rizikovom?

adrina
15. jan 2008

žeby prekvapko a už konečne ten MK ide???normálne včera nuda... 😒 😒

kada
15. jan 2008

no konecne to fici uvidime do kedy strasne sa nudim ked nejde
lumi ano som na rizikovom lebo som mala na zaciatku mensie
problemy zacala som krvacat lebo som mala miom tak mi doki povedala aby som bola doma
ale strasne sa nudim.
muz by ma aj tak nepustil do roboty lebo cele dni len stojim na nohach som kadernicka

adrina
15. jan 2008

ahoj kada...ja by som tiež najradšej doma sedela..ale nedá sa, mám nejaké nutné povinnosti v práci

kada
15. jan 2008

no radsej nebud doma ked nemusis strasne sa nudim a potom sa stale kontrolujem
dozvedela som sa ze nedostanem PNku lebo mala som zaplatena len tri mesiace socialku rok som bola oslobodena a teraz som si platila len tri mesiaca musim mat zaplatene aspon 272 dni to su ale k...y prepacte za vyraz dufam ze dostanem aspon matersku

adrina
15. jan 2008

noo..to dostaneš...ak sa narodí babatko

kada
15. jan 2008

adri myslis ze dostanem aj ten prispevok 25000 tisic

adrina
15. jan 2008

ten je viazený na narodené bábatko, a na pravidelnú návštevu poradne, prvorodička...takže splňaš...dostaneš...
ja už nie...smolka...veď budem mať prvého umelačíka..xixi

dracik1
15. jan 2008

caute baby, kada neboj sa dostanes tych 25 litrov...inak aj ja rozmyslam, ze koncom aprila zbohom robota...mam to v robote sice Ok, ale stale mi byva zle a este ma furt picha v posve, v noci ma zasa zacalo boliet brucho ako pred kramosmi a mam furt svalovicu na bruchu ...aj vy mate svalovicu a pichanie a bolest ako pred kramoskami?

este rychlo za 4 mesiace zarobit co najviac prachov a zbohom robota aspon na 2 roky 😀

adrina
15. jan 2008

drácik...caves...noo..mňa tiež občas pobolieva jak pri mrche...
ináč, už mi nie je tak blivno,len niektoré vône nemusím.... 😉
včera mi moj muž povedal, že mám neskutočne veľké kozy...xixixi 😀 😀
váhu si držím..od vianoc furt rovnako..xixi..od stimulky 4kg hore... 😵
ale už o 2týždne idem cvičiť 😵

dracik1
15. jan 2008

adri, ja tusim cim som vo vyssom tyzdni , je mi horsie...nechapem....dnes doobeda to bola uplna katastrofa.....a to mi bolo cez vikend fajn.....aj ja by som chcela robit nieco ine ako vecer po robote utekat domov a lahnut si 😠 , zial, zatial to nie je mozne.....lebo vecer je to vzdy najhorsie....inak poviem ti, dnes presiel na ulicci okolo mna ujo s cigaretou a co som urobila ja???? 😀 3 x ma zdravo naplo, skoro som to " rozbalila" na chodniku 😀

kada
15. jan 2008

dracik aj mna stale picha a aj brucho ma boli niekedy a teraz ma strasne bolia klby to je hrozne
v noci neviem ani spat
mne uz konecne neni zle
aj ja by somchcela chodit cvicit alebo nieco by som robila

adrina
15. jan 2008

dracik..ja som mala m,inule chuť na párky..a keď som zacítila vôňu,keď sa varili..bežala som do kúpelky..

kada
15. jan 2008

baby myslite ze mozeme chodit cvicit ked sme po umelom myslite ze je to v pohode
a este jedna debilna otazka upratujete vysavate utierate prach a podobne lebo je debil stale
lezim mozno aj prezo ma vsetko boli lebo nic nerobim a s muzom ani nesexujeme lebo sa bojim
a este posledna otazka mozem si napustit vanu a okupat sa ci nie

dracik1
15. jan 2008

kada ty si zlata....cvicit mozes ist urcite.....ved ked pojdes najblizsie k lekarovi tak sa ho spytaj....u nas vysava a umyva dlazky drahy...ja iba utieram prach 😀 a malicky sexik neuskodi.....mi sme skusali z boku a trosku z predu....ja sa tiez bojim...asi si poriadne sex neuzijem az do porodu, lebo sa bojim aj orgazmu.....ale drahusik nech neabstinuje 😀

a s tou vanou, ja by som to radsej nerobila.....strasne milujem teplu vodu a veget vo vani...ale ani sa teraz nesprchujem privelmi horucou vodou....

adrina
15. jan 2008

kada..ja ti asi moc neporadím,lebo ja som taký porušovateľ...kúpem sa, a viem žeby sa nemalo, teda,že to neodporúčajú..sexujem o dušu spasenú..nikto mi nezakázal..cvičiť budem s mierou...
ja stále tvrdím, tehotenstvo nie je choroba..

maahuliena
15. jan 2008

ahojte tehulky 😉 ja som prišla sem len naskok, trošku sa "nakaziť" tehuvírusmi 😀 😉
opatrujte sa maminy 😉

dracik1
15. jan 2008

adri, ty si zlata..ale to vies , my prvorodicky a ja este vo veku 35r sme stare strachoprdky, kada ty mas kolko rokov?

ahoj mahu......tfuj, posielame tehu virusy 😀

adrina
15. jan 2008

baby..pozor si treba dávať a aj šetriť, nič nepreháňať...ale hlavne počúvať svoje telo..ono ti povie, čo smieš a čo nie...dobre ho počúvajte... 😵 😵 😵

kada
15. jan 2008

no tak sa tesim lekarke na dalsi tyzden dam jej tolko otazok chudera aj zo stolicky padne 😀
musim si to vsetko napisat aby som nezabudla 😉
dracik inac mam 27 ale v lete uz mam 28 ako to leti uz nech je aspon april ja by som si uz chcela kupovat
somarinky a prat vecicky

adrina
15. jan 2008

ja už nakupujem..dnes som našla kočiar na nete..len chvíľu používaný.....chcem prekúpiť, tak sa dohadujem s tou maninou o cene...tak uvidím,či dohodneme 😉 😉 😉

kada
15. jan 2008

adrinka aky je to kocik vsetko mi popis

dracik1
15. jan 2008

kada, ty si mladica oproti mne....inak aj ja si pisem na papierik vsetko, co sa chcem doktorky spytat, je to najlepsie, ako polku veci zabudnut....

my si asi budeme musiet kupit kociarik novy...lebo dvojicovskych som zatial velmi vela nevidela a aj tak sa mi ani jeden nepozdaval....

adri mas pravdu, treba pocut telicko ...ja sa preto vecer vyvalujem....po praci 😀 😀 😀