• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po IVF. Pridajte sa

7. apríla 2010 
viem citam si tam babule co pisu ale neviem ako je na ton nela
14. feb 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte, ste tu ece? :confused:
vcera som nemohla nakuknut, bolo mi brutaaaalne zle, od rana vracanie a hnacky, ani som nevedela odkial to pojde skor :rolling_eyes: totalna slabost, na odpadnutie stale, schudla som dve kila :frowning2: tak som len tekutiny doplnala a lezala...
ale dnes zase dobre, tak ja to nechapem... :unamused:
14. feb 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka prosim ta davaj si pozor ked si tehu nemozes mat sracky a vracacky
mohla by si si vyvolat kontrakcie :angry:
ja som tu stale bud som na mimi bazare alebo tu ja si vas vsetkych citkam :sweat_smile:
14. feb 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetky

dráčik- veľmi pekne ti ďakujem za link . Ja som už zistila , ako to je : pri dvojvaječných dvojčiatkach môže byť jedna placenta- a to tak , že vo veľmi skorom štádiu tehu sú dve a potom zrastú....myslím , že toto je aj môj prípad... podľ mňa nemôžem mať jednovaječné , lebo boli vajká oplodnené ICSI - tak , že nemohli byť dve spormijky v jednom vajku - teda aspoň dúfam , že embriológ vie rátať do troch - tri spermijky - tri vajká :grinning: :grinning:

ja vlastne stále nemám čo písať - nič mi nie je - ešte že mi aspoň rastie poriadne bruško -inak by som pochybovala či som vôbec tehu...teda keby som svoje čertíky nevidela na sone :grinning:
14. feb 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky, pipi, davaj si na seba pozor....mozno je len nieco vo vzduchu a prehnalo ta.... aj mne obcas rano byva este zle....zasa dneska na Kuchajde :grinning: ma fajnovo 2 x naplo, asi mi vadi ta cesta autobusom....

mirica, len nech brusko rastie.....ty si si uz s tym polypom dost vytrpela......

kada, pozeras mi prosim ta na mimi bazare ten kocik vedla seba?
15. feb 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehule
dracik jasne ze ti pozeram aj na ceskom tie kociky maju len to su take rozhrkane kolieska vsak ty potrebujes
do hor predsaj :grinning:
mirica akurat som na teba vcera myslela ze akosa mas s tym polipom uz ti zmizol uplne
dracik ty by si nemala chodit pri tej kuchajde to bude asi z tych ryb :sweat_smile:
15. feb 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada, neviem z coho, ale utesujem sa , ze aj mojej mamine bolo zle do 6 mesiaca :grinning:

a dakujem ti za to, ze pozeras tie kociky....ved vies aky chcem...., dakujem....neboj sa, este v lete si pojdeme opekat s kocikami niekam na biely kriz..... :slight_smile:
15. feb 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
15. feb 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica TY SI TU TONENI MOZNE AKO SA MAS NAPIS NIECO :grinning:
chodis do prace alebo si doma ako samaju tvoje dvojky
15. feb 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada- polyp mi vytrhol ten doktor pri zákroku celý , ale asi myslíš hematóm - ten už zmizol úplne - tak dúfam, že to dobre dopadne celé - a nezostane žiadna ranka ktorá by robila vo vyššom štádiu teho problémy :pensive:
15. feb 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj uz bude dobre ty si si to vytrpela na zaciatku tak uz ani nespinis
15. feb 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky čakatelky, už som domaaaaaaa! Čo máte nové?
15. feb 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada- ja som teraz úplne ok len mám veľa roboty- vieš ja robím na ekonomickom- tak že uzávierky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už som odvtedy nešpinila- doki povedala, že to je dobre- lebo sa hematóm vstrebal- a nie vyplavil......ja som teraz skôr nervózna z toho , že na taj maternici bola rana akurát naspodu - tak dúfam, že sa neotvorí znovu keď už budú človiečiky veľké a budú moc tlačiť -to by som musela ležať s vyviazanými nohami a hlavou dole -- to by ma asi zabilo :rolling_eyes: :rolling_eyes:

a čo malý ? ako sa máte vy?

ahoj lumah
15. feb 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica maly je trosku velky ale to neva to je po muzovi :grinning:
ale uvidim na ultr. 28.2 tak sa tesim doki povedala ze je vsetko ok
ze som v uplnom poriadku aj vela plodovej vody mam co ma velmi tesi testy su tiez v poho
len som strasne chudokrvna tak musim ist na hematologiu :unamused: co sa mi moc nechce ale musim je tam dlha cakacka aj tri mesiace :confused:

ahojky lumah dufam ze je ´vsetko ok uzasi budes doma a nebudes pracovat co ?
co ste sexovali co co coc co? :grinning: :grinning:
15. feb 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte babeny
15. feb 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada- hi hi - mi o veľkosti niečo hovor môj synátor mal 4,10 keď sa narodil a to som ja mala 18. Teraz doki povedala , že čakám sloníky - jedno je o 5 a druhé o 7 dní popredu - hovorila , že si myslela , že sa to zrovná - lebo boli od začiatku trošku väčšie , ale , že asi nie a budú veľké ......vraj je to lepšie než by boli malé .... ale sa jej to hovorí keď ich nosiť a rodiť budem ja a nie ona :grinning: :grinning:

vy môžete sexíček? lebo mne ešte stále doki nedovolila :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. feb 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica ahoj :slight_smile:
kada sexovali sme v sobotu a aj to len jemne, v pondelok ráno som začala špiniť, ale poobede už nie. A hematom som tam včera už nemala-sa vstrebal.
Baby viete sko som vera stresovala? Prijali babu v 19tt, ktorej robili minulý týždeň amnioa tento týždeň bábu nebilo srdiečko už. Hrozné!
15. feb 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica :grinning:
ja som sa nepýtala, nikto mi nezakázal..ja obťažujem manžela takmer každý deň :pensive: :pensive: :pensive:
15. feb 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis lumi to je strasne a preco jej robili amnio mala nieco zle?
mirica hej mozeme sexovat doki mi dovolila ale vsetko
opatrne :grinning: :grinning:
ale ja sa bojim tak nic z toho :grinning: nevadi vsak sa to da inak nie :grinning:
lumi a moc si spinila alebo len takjemne bola tam aj krv alebo len take hnede a kde si lezala
v ktorej nemocke
15. feb 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica mne to nikto nezakázal, ale budem asi ešte opatrnejšia.
15. feb 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri aj ty si prisla no toto este ti byva zle
15. feb 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kadi ležala som na Antolskej-som si ju vybrala, špinila som trochu také hnedé len a aj to len pol dňa a potom som už bola až dodnes čistá. Len sa musím šetriť.
15. feb 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak super potom kolko si tam lezala
15. feb 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada..nie je mi už zle, citi sa výborne :dizzy_face:
15. feb 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od pondelka rána dodnes rána. :slight_smile:
15. feb 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som špinila na začiatku a dosť dlho..to asu to druhé embryjko,ked sa neuchytilo sa po vyplavovalo :pensive: :pensive: :pensive:
teraz mi je fajn...žiadne nevoľnosti, záha ma už tiež nepáli..
15. feb 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky idem si lahnuť, pa.
15. feb 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah ahoj......som rada , ze si OK, nechces ist na PNku?

kada, doktorka mi tento tyzden nevolala.....asi to znamena, ze mam vysledky OK......vsak by mi zavolala keby bolo nieco zle - teda slubila mi to....tak dufam, ze sa moje vysledky niekde nestratili a nezabudli na mna :unamused:
15. feb 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah a preco nezostanes uz doma radsej? Ja by som sa v tvojom veku uz bala aj dychat a este pri dvojickach... :sweat_smile:
15. feb 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,v rychlosti zdravím a hlavně-KADO-STRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁŠNE GRATULUJI K CHLAPECKOVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
15. feb 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok