Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

adrina
6. dec 2007

ja som ich našla na MMB..takže neviem.kde ich majú

kada
6. dec 2007

idem sa tam pozriet

kada
6. dec 2007

no adri to si musis obiednat cez tu babu to ona ponuka napis jej

drak6
6. dec 2007

adri, tie gate su fakt pekne....dufam, ze zajtra nieco podobne kupim...inak je to asi dost trapne....som v 7 tt a brucho mam ako v 4 mesiaci 😀 😀 😀

adrina
6. dec 2007

dráčik..ešte si nevidela poriadne bruško..ja som bola jak tank...bruško...dlho dlho nič a potom ja..xixi

drak6
6. dec 2007

kada, aj ja si myslim, ze bude chlapcek....som chcela strasne dievcatko, aj drahy - mojmu brusku hovori Hanka 😀

adrina
6. dec 2007

dráčik..ja sa modlím za malú princezničku..2chalanov už mám doma..stačí mi..xixi..moja Nina 😵 😵 😵

adrina
6. dec 2007

baby..všetky pracujete??? 😠

kada
6. dec 2007

mne je to jedno co to bude hlavne nech to je zdrave

romaana
6. dec 2007

Ahojte tehulky Kada, dracik, Adrina .... 🙂 😉
Moje brucho je tiez hroza, nafucana som ako v 5 mesiaci 😉 . Pribrala som asi 3kg, ale je pravda, ze furt nieco pojedam. Uz by som si mala brusko asi zacat natierat, kočky, cočo mi poradite?
A pas uz nemam vobec. Nevadi 😉

romaana
6. dec 2007

... asi som tu sama, ze??? Ked ja nemam na Vas nikdy stastie ☹

drak6
6. dec 2007

romanka, co by si nemala na nas stastie, ja len tak odbieham popri praci..... 😀
romanka, ja sa nenatieram nicim...ale asi by som mala nad tyma zacat porozmyslat, baby co poradite aby sme boli krasne? a nemali potom kozu ako ovisnuty leopard?

romaana
6. dec 2007

Dracik, hlavne aby sa nam bruska nepotrhali 😀 . Tych strii sa potom uz nikdy nezbavime. Ja som tak nafucana, ze asi natierat zacnem za pard dnim ak dopadne zajtrajsok dobre.
Taraz som nakukla k snazilkam IVF, tusim vsetky ste vacsinou tam 😉
Lauritka ma v profile nejake kremy, vitaminy ... Lauri, ved porad????

miracle00
6. dec 2007

Ahojte tehotienky.. Pridala som sa aj ja sem, aj ked este niesom tehotna..Ale pokusame sa. MOzno som mlada na to, ale mne deticky nevadia, aj moj rat ma uz 4 deti. 🙂 To ste vsetky tu co ste po IVF?

kada
6. dec 2007

ja sa nenatieram nicim a mne poradili klasicky olej detsky aviril

romaana
6. dec 2007

Kada, myslis, ze detsky olejcek staci?
Miracle ahoj, sme tu vsetky po IVF, ak mi nieco neuslo😉 .

miracle00
6. dec 2007

Jeeej, tak vam gratulujem

kada
6. dec 2007

my mame umelacikov

miracle00
6. dec 2007

hihihihhih, ze umelacikov...ake smiesne, ako nejake babiky.
kada ty vyzeras ako majsterka sveta v erobiku

kada
6. dec 2007

romanka aj segra si davala drahe kremy a apsolutne jej to nepomohlo to zalezi aku kto ma kozu svagrina si nedavala nic a mala krasne brucho

miracle00
6. dec 2007

a ked sa smiem opytat, kolko stoji umele oplodnenie? a muz ako poskytne spermie? Doma si ich ulozi do nadobky? ci tam?

kada
6. dec 2007

ked si samopladca tak okolo 110.000 a ked plati poistovna tak do 55.000
ale to so vsetkym aj lieky
majsterka sveta 😀 😀 😀

miracle00
6. dec 2007

coze?? Tak vela??? A kedy mi to hradí poistovna prosim ta? Dakujem ze mi pomahas kada.

kada
6. dec 2007

to musis ist na kliniku aoni ti tam vsetko povedia a na poistovnu si musis dat ziadost a to trva taky mesiac. a potom moze zacat liecba ale niekedy je cakacka aj pol roka podla toho odkial si.kazda klinika ma inak

kada
6. dec 2007

MIRACLE klikni si na snazilky tam ti poradia lepsie

miracle00
6. dec 2007

kada tak dakujem.. ale ja som na snazilkach byt nechcela.. Chcela som byt tu.. ale tu si ma tiez odtialto vistrnadila. ☹

elis.1
6. dec 2007

ahoj sice jsem Češka, ale hlásím se taky k "umělému oplodnění", trvalo nám to dlouho a zažili jsme i neúspěch, navíc jsme byli bez spermií , ale o to víc jsem šťastná, že se zadařilo, stal se doslova zázrak . a hned dvojnásob 😉

kada
6. dec 2007

ale nie ale tam ti poradia lepsie ja som to platila pred tri a pol roka ja neviem co to stoji teraz

kada
6. dec 2007

jej elis to je super a co to bude

elis.1
6. dec 2007

🙂 no kada vypadá to na 2 holčičky, sice jsme chtěli pýrečke - to víš, ale jsme rádi, zatím se mají k světu na rozdíl od maminky 😀 😀 😀 😀 já mám těhu problémový, teda jako ty neduhy a tak co k tomu patří, ale jinak ok, co ty?