Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

gabika25
13. nov 2008

Treba papat. To ja nemam ziadne problemy s jedlom. Nebolo mi vobec zle a velmi mi chuti papat. Uz som pribrala 7 kil, ale myslim, ze pri dvojickach to pojde rychlo dole.

adrosek
13. nov 2008

No to asi hej gabika,no já si akorát vařím brambor tak si zkusím dát suchej brambor alespon něco.No uvidíme,už at je úterý hlavně potom UTZ.

chantalle7
14. nov 2008

ahojte dievcata tak kedze uz mam potvrdeny druhy TT (2300HCG) vybrala som sa presondovat nejake temicky v tehulkach a tato sa mi paci tak sa snad m ozem pridat 😀
ahoj androsek tesim sa ze som ta nasla lebo medzi snazilkami ta uz moc nevidiet a este ti poviem aby si si upravila profil ako som bola aj ja babami poucena da sa tam prestavit ze uz nie si snazilka ale tehulka a vypocita ti to aj termin porodu

co sa tyka papania nam nieco chyti a nieco nie ale hlavne mam problem s tym ze i kde by som nieco jedla vlastne neviem co ....
inak je to zatial prijemne obas malinlate dvihanie zaludka ale skutocne len obcas....

adrosek
14. nov 2008

Ahojik chantalle tak si tady mezi námi a povedlo se tedy,super moc gratulujem hlavně.Takže Hcg potvrzené,tak nebudou taky dvojičky co,kolik sis nechala dát tedy?
No já taky nemám na nic chut,takže som na suchých rohlíkách a dneska zkusím slepičí vývar so zeleninou co to udělá.

dicinka1
14. nov 2008

ajojte...tak konecne sa to tu rozbehlo..nova vlna po ivf... 🙂

adrosek,zmen si uz pas,tehulka...

adrosek
14. nov 2008

aký pas myslíš nebo co co

dicinka1
15. nov 2008

no ked dam tu sipku na foto,tak tam ti ukazuje..ze cakame babetko..atd....aj namiesto snazilky tam budes mat napinane tt...pri tvojom mene..chod do nastavenia hore... 😉 😵

gabika25
15. nov 2008

Ahojte vsetci. Pekne sa nam to tu rozrasta. Vsetkym gratulujem.

adrosek
16. nov 2008

ahojík holky,všechny vás moc zdravím

chantalle7
19. nov 2008

ahojte dievcata dakujem za privitanie 😀

androsek- tak ja dufam ze cakame dvojicky ale to sa dozviem az 2.12. na UTZ takze drzim aj tebe palce nech sa UTZ potvrdia 🙂

no mne je baby stale viac zle vobec mi nechuti jedlo dnes je to katastrofa neviem co si uvarit lebo ked aj nieco spravim vacsinou mi to bud nechuti alebo smrdi a tak to vyde narovnako ☹
vcera som prvy krat vecer vracala ....aj ked len tak trosku ale predsa bolo mi hroooozne blbo nuz co musime to nejako prezit ved co by som pre deturence neurobila len aby som moc neschudla ....

chantalle7
19. nov 2008

androsek kedy mas UTZ ?

adrosek
19. nov 2008

Ahojík holky moje,já som bola včera na UTZ už a je to ok zatím,jsem 7.týden a čekáme dvojčata,ale nevím jestli som to tady už nepsala?

chantalle7
19. nov 2008

androsek no super gratulujem 🙂
a ako to ze si bola uz tak skoro na UTZ? ja mam ist az o 3 tyzdne po druhom TT (ktory bol 14 dni po ET)teda spolu to je 5 tyznov po ET...

adrosek
19. nov 2008

nevím,to si mě pozvala ta dr.já taky som šla na utz po et asi 4.týden nevím jak to počítají

evcaa
21. nov 2008

Ahoj holky co kdybych se přidala 14.10. 2008 jsem mela velice uspěšny et jednoho mimiska a dnes jsem byla na gyn a doktotr mi ho promeril a meri 15,9 mm srdicko tluce jsem stastna jak bleska v psim kozisku jinak jsem to podstoupila v olomouci ve fertimedu jsou tam moc hodni na kontrily chodim do polanky je to kousek za ostravou na dalsi kontrolu jdu do caru 1.12. a k memu doktorovi 3.12. uz at to je jinak vam vsem gratuluju k mimiskum

chantalle7
21. nov 2008

ahojte maminky idem sa s vami poradit

dnes som volala sestricke u svojho gynekologa a podevala som jej ze som tehu ze chodim do centra ale ze 2.12. mam poslednu kontrolu srdiecok a nasledne by som mala s vyslednou spravou ist k svojej lekarke a ta mi povedala ze staci prist az na skriniungove testy a po dohode s lekarkou ma objednala na 2.1.2009.
mne sa to zda dost divne ze nechce vidiet ani spravu a ani mi nic dovtedy povedat zda sa vam to normalne?????
neviem co si mam o tom mysliet a hlavne ci je to vsetko v poriadku.
inak lekarka je super len ci je v obraze kedze jej to referovala sestricka a nie ja priamo.... ☹

adrosek
21. nov 2008

Ahojík avcaa,tak to je super a moc ti gratuluji tedy.
Chantalle to je pozdě ne se mi zdá,ale nevím,mě řekli v Caru,že bdo 14.dní musím ke svému gynekologovi na kontrolu takže proto se mi to zdá nějak pozdě,ale jedině jak je každý zvyknutý potom.

chantalle7
21. nov 2008

no mne sa to tiez nezda ani to nevydrzim a asi tam aj tak pojdem lebo aj mne sa zda uplna hovadina aby ma nechala len tak ked ani nevie co som postupila a navyse este mozno budeme cakat dvojicky (co sa dozviem az 2.12.)

adrosek
21. nov 2008

no právě proto tak uvidíš potom se zeptej té dr.v Caru ještě

chantalle7
21. nov 2008

ok 🙂

adrosek
21. nov 2008

no jasně uvidíš

katuska23
17. dec 2008

ahoj holky nevím jak moc je téma aktuální,chci se zeptat na kolikátý pokus vám ivf vyšlo a kde jste ho postoupily.Díky moc 😉

kay..
20. dec 2008

katuska23 - prve IVF - dvojicky vlozene boli 3 embrya.

vlnka
21. dec 2008

Ahojte,v tejto teme,som prvy krat a chcela by som zistit,ako ste sa citili po ivf?Ja by som mala ist zajtra na krv,ci som alebo nie som tehotna,ale uz asi 4 dni ma pobolievaju vajecniky a obavam sa,ze je to zle znamenie.Mala niektora z vas tiez taky pocit,ze kazdu chvilku to pride a napr.tomu bola tehotna?

gabika25
21. dec 2008

vlnka, neboj vsetko bude v poriadku. Ja som mala take iste bolesti, az som zo strachu isla na pohotovost. Povedali mi, ze je to uplne normalne, ze sa maternica pripravuje na tehotenstvo a ze dochadza k zvacsovaniu maternice. Naozaj to tak bolo a dnes koncim 20.tt. Dufam, ze bude vsetko v poriadku az do konca, ale zatial sa citim skvele. Drzim palce.

vlnka
22. dec 2008

Dakujem gabika,hned som kludnejsia..tak uvidime,dnes idem na krv.Mam 10den po ivf,tak dufam,ze sa uz da urcit gravidita z krvi.Vidim,ze vacsina dievcat chodi az na 12.den na krv.Mna asi kvoli sviatkom posunuli...aka hodnota HcG znazornuje tehotenstvo?

zuzujan
22. dec 2008

ahojte, pozdravujem vsetky tehulky. Nam sa to tiez podarilo na 1.IVF, som hrozne stastna. Len je to este skoro a stale mam strach. Inak kazdy den mi bolo hrozne zle, vsetko mi smrdelo, nic mi nechutilo a dnes ked som sa zobudila tak nic...........je to zvlastne, lebo som cakala ze mi bude zle do konca 3 mesiaca.
Teraz sa zas bojim ci to nie je zle znamenie a babetku sa nieco nestalo.......Prosim dokedy bolo zle vam???? Je to normalne, ze takto skoro mi to prejde????

katy2
22. dec 2008

ahojte 🙂
vlnka, drzim palce 😵
zuzu, vychutnavaj si, ze ti nie je zle.... mozno sa ti to zasa vrati aj s urokami 😉 pisem podla seba.... ja som aj dnes asi po 2 tyzdnoch zasa rano zvracala..... prajem ti, aby vsetko prebiehalo ako ma.... 😵

gabika25
22. dec 2008

vlnka, ja som tiez bola na krvi na 10. den a potom 12.den. Pekne sa mi zdvojnasobila hladina HCG. Prvy krat to bolo okolo 360 a druhy uz vyse 700. A tak cakame dvojicky 🙂
zuzujan nerob si z toho starosti, tak ako katy2 pisala, bud rada, ze ti nie je zle. Mne bolo zle tusim len jeden den.
Drzim vam vsetkym palceky.

katuska23
22. dec 2008

holky jste pro mě všechny velká naděj moc vám všem držím palce ať máte broučky co nejdřív u sebe 😵