• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

16. júna 2016 
Katy, aj ja tebe :slight_smile: . Veď tu všetky kočky poznáme, mohol by nám už osud dopriať :dizzy_face:
1. okt 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, dakujem... ty budes prva a ja potom po tebe..... drz sa.... :dizzy_face:
1. okt 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, snád to ešte nie je definitívne a máš aj mrazáčikov, keby niečo :wink: - to som vykukala niekde inde :wink: my ti všetky moc držíme palčeky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, este nie je nic 100%...pozname pripady - mirica, nemala ciarku a ma dnes krasne dvojicky..

strasne Vam obom drzm palce ,ani neviete ako.... :dizzy_face:
1. okt 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka, ale určite si testovala veeeeeľi skoro. :wink:
1. okt 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby velmi zle spravy mam zacala som sa z nicoho nic otvarat prisli kontrakcie som uz 36 hodin na porodnici snazili mi to zastavit ale osud je kruty praskla mi voda rano o pol siestej idem rodit kontrakcie zatial ustali pod vplyvom liekov bobacik ma ani nie 30% sancu v ohrozeny zivota som aj ja mam zapal v tele tlak vysoky a psychicly som na dne neviem ci tu bolest prezijem.....
1. okt 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nemam slov, posielam pozitivnu energiu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
1. okt 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna..vemi na vas myslim..velmi
1. okt 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože Taky...nie, nech to dobre dopadne...prosím :pensive: musííí :fearful:
Odkiaľ píše zlatko? :confused:
1. okt 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky.. to co????? som to citala milonkrat dokola :cry: :cry: ....neviem to predychat :pensive: ... boze myslim na vas... vsetko bolo dobre.... a zrazu... :pensive: ...komplikacie....myslim na vas
1. okt 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky bože drž sa. Nevzdávaj to, máte šancu,tak bojujte. Budem sa za teba aj za drobca modliť.
1. okt 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, ani tomu nemôžem uveriť... :pensive: :pensive: myslím na vás...ty si silná....dokážeš všetko
1. okt 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
taky strasna sprava :pensive: .....bojujte...drobec je bojovnik...budeme na vas mysliet....
1. okt 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze ..taky :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...drzte sa a bojujte,hlavne drobec.....modlim a za vas oboch
1. okt 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynecka zlatko moje myslim na teba a vysielam vsetky modlitbicky k tebe a k drobcekovi, drzkaj sa, bud silna
1. okt 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takynka-verím, že to zvládnete,myslí na vás celý koník ...
1. okt 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky .... :pensive:
Neviem vobec co na to povedat, je mi to tak luto. Zabojujte prosim, nech to este dotiahnete do stastneho konca
1. okt 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach Takynka moja :frowning2: :frowning2: :frowning2: prečo sa k nám osud takto kruto správa. Chcem ti len povedať, že na teba všetci veľmi veľmi myslíme a držím tak silno palce, aby vás Pán Božko ochránil pred tým najhorším. Držkajte sa
1. okt 2008 o 13:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby, my sme dnes boli na kontrole, bobacikovia sa pekne mrvili, maju cez 14 cm cize 7tt+3 a 7tt +4
Krcok je stale zatvoreny aj dost dlhy, no nezdalo sa mu to pobolievanie bruska, tak este raz cez utz vaginalny pozrel krcok. A nasiel, ze sa tam robi taky malicky lievik 3mm a krcok nie je tuhy. takze od dnes som na PN, doma len lezat a o tyzden na kontrolu ci sa to nezhorsuje :cry:
1. okt 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlik a ty ako, už srdiečko buchoce ? :confused: :sweat_smile:
Fedruš, pekne ležkaj, bude to dobré :slight_smile:
Lenik, ahoj v tehulkách, sme sa tu všetky stretli aby sme Takynke a Romankovi držali silno place :pensive:
1. okt 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna drzkaj sa ...budem sa modlit aby to mimi prezilo.. :frowning2:

co sa to deje?meliska prisla o babo?takyna bude rodit v nepravu chvilu :frowning2: ach boze :frowning2:
1. okt 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzlik, tak ako, čo máš nové?
fedra, bambulky rýchlo rastú a tlačia na krčok, len pekne oddychuj a bude to ok. :dizzy_face: :dizzy_face: brusko ťa bolí moc?
lenka, dlho som ťa nevidela, ako sa darí?
1. okt 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky.. ja sa na par dni vzdialim... dnesny den ma uplne dostal do kolien...... :frowning2: ......potrebujem zrovnat mylsienky a dostat sa zase do normalu...dufam ze ked o par dni pridem pribudnu dalsie tehulky.... myslim na vas kocky....drzte sa....
1. okt 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka, neboli moc ... je to len take sem/tam pobolievanie.
Niekedy cely den nic, inokedy to trosku pohiahne ci popichava ... je to ale slabe, skor ani nie bolest ako to, ze to citim
1. okt 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra, pýtam sa len preto, že aj mna občas trosku pobolieva podbrusko. Ale snad je všetko ok, mne krčok kontrolovala doktorka len pohmatom :confused: pekne oddychuj, ja idem tiež :dizzy_face: moji drobci pozdravujú tvojich :sunglasses:
1. okt 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka - srdiecko uz nebuchoce a uz nie je ani babo :cry:
Neskor sa vam ozvem, lebo teraz nemozem
1. okt 2008 o 15:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlik moc ma to mrzí, prajem ti zo srdiecka, nech to rýchlo prebolí....myslím na teba
1. okt 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takynka...................................................................................................................................... :cry:
1. okt 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla, prajem vela sily :pensive: :pensive: :pensive:
1. okt 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vás sem prídem pozrieť po dlhom čase a samé zlé správy :frowning2: priniesla som vám sem nešťastie :frowning2: :frowning2:
idem radšej, ahojte tehulky :pensive:
1. okt 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok