Koľko folikulov, vajíčok, oplodnených embrijok ste mali?

zuzanka7834
24. aug 2011

Ahojte, podstupujeme nase prve ivf, dlhy protokol. Z 19 folikulov sme mali 9 vajicok, z ktorych sa nam oplodnilo 7 vajicok, teraz cakame, kolko embrijok bude pripravenych na vklad. Ako ste na tom vy? Bolo Vase IVF uspesne? Ostali Vam mrazacikovia? 🙂

zuzanames
24. aug 2011

@zuzanka7834 ahoj, my sme mali tiež dlhý protokol, mali sme 35 vajíčok, z ktorých sa oplodnilo 28 vajíčok. Len niektoré embijká to vzdali, tak nám ostalo 18, ktoré boli schopné transferu. Nechali sme si vložiť len jedno emrijko ostatné nám zamrazili. A hneď prvé IVF bolo úspešné 😀 . Takže veľmi držím palce, nech sa to podarí 🙂

pici
24. aug 2011

no milovana... oocytov 16, rozdelenych na 8 a 8. Z 8 napichovanych oplodnenych uspesne 8, z 8 prirodzene oplodnenych 5 kuskov, cize dokopy z 16 vajok 13 embryi. prvy vklad po PK dve blastocysty, neuspesne, pri druhom vklade rozmrazene 3, 2 prezili mrazenie boli vlozene, neuspesne... ostalo mi 6 mrazacikov :D
zo skusenosti ti mozem povedat len tolko zuzi, ze tieto odpovede ta domagoria, pretoze uspesna bola napriklad kamoska co mala 18 vajec, len 10 sa oplodnilo, len 4 sa pekne delili, dve sa prestali, tak jej vkladali 1 trojbunkaca a jednu blastocystu... nic na mrazenie neostalo... trojbunkac sa neujal lebo krvacala, co bolo znakom ze odisiel z tela a blastocysta sa ujala, zdvojila a caka dvojicky. priatel katastroficky spermio, na IUI ani nebolli a bolo im odporucene aj darcovske spermie... a vyslo na prvy krat. ani dobra uroda, ani krasne embrya nie su zarukou... motyka moze vystrelit a ako doky mne povedal, zial stale je to len 40%sanca....

gazovicka
24. aug 2011

ja som mala 7 oocytov, 6 napichli a tie sa bunkovali, vlozili 2 (jedno 8 bunkove, jedno 6 bunkove), ostali 4 mrazacikovia, lebo IVF vyslo u nas na 1.krát 🙂 drzim palce !!! (vraj v Gyn-five v BA, ked som tam bola vo februari, robili statistiky a bola 54 %-ná uspesnost) .. tak neviem, tak mi povedali... hlavne je, ze cakame vytuzene babatko.... 😉

leona45
3. sep 2014

14 vajicok, 8 ICSI z toho 6 prezilo, ostatnych 6 normalnym oplodnenim sa ani jedno neujalo ☹

candour
10. sep 2014

Ja pri gonale 150, 12 oocytov, 6 oplodnovali normalne - kultivovali 2, 6 cez ISCI - kultivovali 5, t.j. spolu 7 embryi, vkladali 2 na treti den, neujalo sa ziadne, a zo zvysnych piatich nezamrazili ziadne, vraj neboli vhodne na mrazenie...takze total prepadak:( cakame na druhy pokus po tom co mi odstrania vajcovody..

sylvinka36
23. okt 2014

Ja som mala 33 folikulov, z toho 22 vajíčok a zostalo 8 embrii, ale museli ich zamraziť, kvôli hroziacemu OHSS, takže teraz čakám na KET.

ckatka
16. jún 2016

Folikulov veľa, vajíčok 17. Oplodnenych 5. Zajtra majú volať koľko je vhodných na mrazenie, lebo pre ohss musíme čakať na KET.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre