Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

flyangel
autor
8. jún 2009

😀 😀

iplusr
8. jún 2009

jeej, fly, tak ti si tu novu temu otvorila. a ako krasne.

flyangel
autor
8. jún 2009

Iplusr ajoj áno otvorila a dúfam že bude šťastná pre nás všetké 😉 ako sa ináč máš,?

mimomu
8. jún 2009

tak zelam nasej novej teme.......veeeeelaaaaaaaaaaaaaaa stasticka 🙂

flyangel
autor
8. jún 2009

no ajoj mimo moja..tak ako moja?ktorý si dc?

monika0001
8. jún 2009

fly - ja už prestávam veriť.... ☹

flyangel
autor
8. jún 2009

Moni ahoj vítam ťa...neprestávaj veriť--táto je šťastná témička...takže hlavu hore..aj ja mám velmi vela zdr.problémov a verím...lebo nič iné mi neostáva

iplusr
8. jún 2009

ahoj, chcela som napisat, ze som dnes nejaka utahana, ale to sa nehodi do nasej stastnej temy 😉
ja som momentalne v stadiu ocakavania mrchy.

monika0001
8. jún 2009

fly - ja viem.. snažím sa....
iplusr - aj ja.. en škoda, že viem, že príde... ale veď čo zvykla som si.... a je mi to akosi jedno tento mesiac... 😀 😀

flyangel
autor
8. jún 2009

No iplusr uťahaná? to ešte nie je smutná záležitosť...ktovie možno aj tehu budeš..hmm a ty mávaš presnú mrchu?

mimomu
8. jún 2009

fly som 17dc ale uz citom,ze asi zas nic. 😒

mimomu
8. jún 2009

oprava-citim 😝

flyangel
autor
8. jún 2009

mimo prestaň...ved ked nič tak zas pojdes o mesiac na folikometriu...a zadarí sa...každej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

mimomu
8. jún 2009

ja uz tiez neverim......ako monika,presne viem o com hovori 😒

monika0001
8. jún 2009

ja som dnes 33 DC.... 😀 😀 😀

flyangel
autor
8. jún 2009

monik a čo tebe meškaju ci ty mas take dlhe cykly?

mimomu
8. jún 2009

ja mam len 25dc,takze kebu som bola 33dc,uz idem oslavovat ☹

minewka
8. jún 2009

Heeeej...baby..dáko skoro hádžete flintu do žita...mám pocit, že bežným veciam sa prikladá "nebežná" dôležitosť...veď viróza v podobe prechladnutia je normálna ( a najmä pri poslednom striedaní teplôt, aspoň tu v KE bola v posledných dňoch riadna kosa...brrrrr...ale už je teplúčko)

Od februára prešli 4 mesiace, ja osone to ako žiadnu tragédiu neberiem...tuším sú v živote aj horšie veci?Pre mňa osobne to smola nie je, je to len bežné životné "hore-dole"

Napríklad mne je už podstatne lepšie, trocha ešte pokašliavam, ale mám pocit, že dlho nebudem (som cez víkedn vypila litre prieduškového čaju )

Mrch skončil, hurá na to

Musím pozrieť, kedy som tu napísala, že mrch prišiel, lebo ani neviem.. ..Naj sa dakus strafíme do plodných dní.

Ináč, videli ste, ako Ibamy narástlo bruško???Páááni..aj keď, ja už teraz mám také..

flyangel
autor
8. jún 2009

ahoj minewka...no vidíš ani to ako tragédiu neberem,...ale vnašej snažilovskej téme už písal o smole tak máme tu už dúfam šťastnejšiu tému 😀

monika0001
8. jún 2009

fly - ja som mavala take cykly pred tým než som brala antik. a teraz sa to zacina davat do starych kolaji 😠

flyangel
autor
8. jún 2009

tak to nie je potom bohvie čo 😒

monika0001
8. jún 2009

hm.. ved práve. aspoň, že tie príznaky sú.. pred tým eboli také.. takto aspoň viem, že ju mám čakať..

flyangel
autor
8. jún 2009

nuž ta tak...a testík sis si robila asi co?

iplusr
8. jún 2009

minewka, flintu do zita nehadzeme, len sa zdalo, ze ta stara tema bola nejaka nestastna a nejak to v nej viazlo.
s tym bruchom to je dobre. ja som sa vcera tak naz... najedla, ze som mala brucho este vacsie. ibamy je teda riadne stihla. ale fotky ma pekne, aj ja take chceeem 😀
mne cyklus tiez riadne lieta po antike. ale aspon ze je kazdy mesiac. takze neviem, kedy meska a kedy je len dlhsi.

monika0001
8. jún 2009

fly - to je zbytocne robit test.. bola som u gyn..keby tam nieco bolo zistil by... 😉

pehinka
8. jún 2009

ahojte baby, tuto stranku som objavila cca. pred tyzdnom a troska vas uz poznam z inych tem, tak rada sa zapojim aj ja..my sa zatial nesnazime o babynko, no uz po nom tuzime, teda ja velmi...priatel /buduci manzel od augusta bude/ chce zacat skusat na svadobnej ceste a to je v auguste, tyzden po svadbe, tak sa na to uz moc tesim, som plna ocakavania, dufam ze nebudeme cakat na uspech dlho a zelam to aj vam vsetkym...nech ste coskoro mamicky..

iplusr
8. jún 2009

ahoj pehinka. tak drzim palce, aby to na svadobnej ceste vyslo 😉 . a aby vysla aj ta svadba presne podla vasich predstav.

matulik284
8. jún 2009

ahojte kocky 😉 tak uz som aj ja tu v novej "verim ze v stastnej temicke" 🙂 Fly krasne si napisala ten uvod 😉 moni, mimo musime verit, ze raz sa to aj nam podari, netreba stracat nadej

ibamy2
9. jún 2009

babulky, ahojte..... len vas chcem povzbudit a popriat vela, vela, vela stastia pri snazeni o babo.... budem vam vsetkym drzat palce a uz klasicky na vas poriadne naflusam tie tehuvirusiky... 😀 taaaaaaakze: tfuj vlavo, tfuj vpravo, tfuj dopredu, tfuj dozadu.... a pre istotu tfuj dohora, a aj tfuj nadol 😀

flyangel
autor
9. jún 2009

Dobre ranko 😉 no matu dakujem ti 😉 ja si myslim že témičku kde tehulky nepribudali a aj nam sa lepila smola päty aj tebe moja.sme museli zanechat a verim že tu už sa budu tehulky len tak hemžiť 😀 A Pehinka teba vítam medzi nami...tak vela stastia pri buducom snazeni o mimi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre