Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

takyna
autor
25. sep 2008

A ešte som chcela napísať, že na tejto fotečke vyzerá, že máte aj vlasy 😅

tanitta
25. sep 2008

no mne sa zda ze je nejkay dievcensky 😵 a este sa aj skeri 😅

takyna
autor
25. sep 2008

Ja som vážne zvedavá, čo to nakoniec bude Tanitka, ďakujem za IP skúsim sa zajtra s tým povyhrať 😵

zuzla80
25. sep 2008

Ahojte tehulky,
U nás to nevyzerá veľmi dobre 😢 srdiečko nezachytili na dvoch ultrazvukoch a dokonca ako by sme zastali. Máme len 6tt+5, tak ako pred týždňom v Helíku. Ideme ešte na kontrolu v pondelok, ale veľké šance tomu už nedávame. Ani si neviete predstaviť ako mi je hrozne, reveme s mužíkom odkedy sme prišli. Ani neviem čo vám napísať, len že mi je hrozne - určite si to viete predstaviť.

takyna
autor
25. sep 2008

Zuzlík moje 😢 😢 😢 až mi srdce trhá 😢 😢 neskúsite ten Helík? aspoň zistíte príčinu

zuzla80
25. sep 2008

Taky to už je jedno, či pôjdem do Helíku alebo tu. Myslím, že v Helíku by aj tak nič nevymysleli

takyna
autor
25. sep 2008

veď už ako sa rozhodnete, a nevysvetlil ti nejako prečo by sa to mohlo stať?

zuzla80
25. sep 2008

V podstate mi obaja doktori povedali, že plodový vak je ešte stále okrúhly, že ak by sa niečo dialo tak by mal plodový vak nepravidelný tvar a vraj by sa zcvrkával. Lebo plodový vak narástol o dosť. Ale prečo, tak na to ti jasnú odpoveď nik nedá Taky. Proste sa to stáva

takyna
autor
25. sep 2008

Prepáč , že ti teraz dávam také otázky, keď ja stále dúfam, že to bude dobré

gabika24
25. sep 2008

zuzlik, to nie je možné... no verím tomu, že to bude v poriadku. držkajte sa...

tanitta
25. sep 2008

Jemine Zuzli.. cakala som omnoho pozitivnejsie spravy....a s tou pravidelnostou vacku...my sme ho mali nejaky divny 😕 ...je to hrozne tazke tato neistota...ach jaj 😔 😔 😔 dufam ze sa vsetko na dobre obrati...posiem aspon takto na dialku vela vela sili...

zuzla80
25. sep 2008

Taky si zlatá, ja už moc nedúfam.
Doki sa vyjadril, že na veľkosti až tak nezáleží, že môže byť, že je drobec v takej polohe, že sa ťažko merá, ale dôležité je srdiečko. No neviem, ale aj veľkosť je dôležitá.
Taky je mi strašne, prečo to takto dopadlo. Už sme si toľko vytrpeli, že už som verila, že to dopadne dobre.

gabika24
25. sep 2008

zuzla, nestrácaj nádej. viem, že je to ťažké, hlavne tá neistota...
veľkosť je síce dôležitá, ale mne tiež môj doky hovoril, že v začiatkoch je mimi ešte malé a stačí, aby ťukol kurzorom trošku vedľa a máš rozdiely v mierach, týždňoch. moc dúfam, že v pondelok napíšeš, že je to ok, fakt ste si toho už dosť vytrpeli. dúfam, že to nebolo vidno, lebo sa drobec neskôr uchytil - veď aj krvička ti vyšla najskôr negatívna.
moc na vás myslím a posielam tiež silu na diaľku. držkajte sa...

takyna
autor
25. sep 2008

Zuzlík ja ti verím, je mi to fakt lúto za vás, ako sa hovorí nádej umiera posledná, držkaj sa aj s mužom, cmuk

zuzla80
25. sep 2008

Ďakujem baby, nemám silu písať.
Majte sa

takyna
autor
25. sep 2008

Ináč Zuzlík ešte jedno, ty si nepočula srdiečko iba videla nie? ako ja, nie si neskôr o nejaký ten týždeň?, možno ste ešte malí na srdiečko, verím, že v pondelok bude ho už aj počuť, len sa nestresuj, aby ste si zbytočne neubližovali, pá

annaanna
25. sep 2008

čaute babenky, bola som dnes na ulz, som trocha sklamaná

takyna
autor
25. sep 2008

Ahoj Anna čo sa deje ? prečo si sklamaná?

annaanna
25. sep 2008

bola som u svojej gynekologičky a na vaječníkoch mi našla nejaké cysty, dokonca 7 cm, vraj pozostatky zo stimulácie. Preto mám asi to brucho také nafúknuté
Materinica - sliznica bola vysoká a videla tam cca 8 mm vačok, čo povedala, že nasvedčuje tomu, že sme 5-6 týždni tt. No ale žiadne sridiečko ani nič sme nepočuli, nehľadali ani o tom nehovorili. Žeby nemala taký ulz alebo srdiečko je ešte skoro? Nemáte nejaké skúsenosti s týmto?

annaanna
25. sep 2008

teraz počkám a pôjdem až v pondelok do caru

tanitta
25. sep 2008

Anna... s tymi cystami to bude ok.. ja som mala tiez...neboj nist.. a na srdiecko je skoro.... buduci utz mozno uz uvidite-pocujete nieco tukat 😉 ...

takyna
autor
25. sep 2008

Anna na srdiečko je ešte veľmi skoro, 7-až 8tt, je šanca na potvrdenie srdiečka, a k tým cystám tie sú dôležité v tehotenstve do 3-mesiaca zásobujú embrijko 🙂 , ja som mala 9cm a potom zničoho nič zmizla, takže žiadne stresy vopred si nerob preboha

takyna
autor
25. sep 2008

Ana skús pokukať tieto stánky http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=11, pomože ti to presnejšie sa vyznať o priebehu tehotenstva, ja to stále kukám 😉

annaanna
25. sep 2008

no až tak sa zasa nestresujem, len som chcela vyskúšať. Mám také napäté brucho. Videli sme vačok, no bolo to celé cez tie cysty také menej viditeľné, aspoň tak vravela dokina. Povedala, že môžem zajtra prísť na krv, či sa hcg zvyšuje, ale to nejdem, počkám do pondelka a pôjdem na krv. určite sa mi hcg zvyšuje, veď prečo by sa mi aj nezvyšovalo, že? 🙂
no ale zasa povedala, nech idem do caru a že oni mi tie cysty odstránia... tanitta, tebe praskli alebo odsali?

hava77
25. sep 2008

anna niekto tu pisal ze srdiecko je najskor 6+6tt....
zuzli dufam ze sa drobec len skryval a neskor sa ukaze v plnej krase....
tanitka ste velmi peknucky 🙂 , len ako pislala taky - uplne dievcatko 😉

annaanna
25. sep 2008

havka, asi skôr, pretože vždy volajú na kontrolu ulz za 4 týždne od ET a to je vlastne 6 tt. A už im býva počuť srdiečko... u teba to bolo ako?

hava77
25. sep 2008

ja si to uz ani nepamatam, ale na 3 utz

hava77
25. sep 2008

anna este ma napadlo ze ked mas ivf tak ti embrijko vlozia nie na 14 DC ale neskor.....mne pri kete az na 20 DC

annaanna
25. sep 2008

mne embryjko vložili 2.9.
to bolo 15 DC
t.j. pred 3 týždňami a 2 dňami a to teda asi nemôže byť všetko vidieť a počuť ...

annaanna
25. sep 2008

boože ako sa všetky bojíme a robíme starosti ak nie je tak ako by sme chceli... pritom je to u každého predsa rôzne, to embryjko sa tiež nemusí uhniezdiť na prvý deň, ale aj na piaty... ako u koho.