Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

mirip
20. sep 2009

blelka nič si z toho nerob, ja mám urobené len dve kopy, jedna pre bábatko jedna pre mna ale tiež nie som pobalená 😀

monika3
autor
21. sep 2009

cafte,
len sa pekne baby pobalte , ja som bola zbalena od 33tt-doki stale hovoril ze budem rodit skor a bola som teda rada ze ked prisiel ten den ze sme zobrali kapsu a sli.... 😵
PInk ty si co dala malemu Olimu ze ti tak pekne prespinkal celu noc????? 😎 😵 😵
Lenand veru deti nam rychlo rastu ja ked pozriem na nasho krpca aky je uz velky....ani sa mi nechce verit ze bol malinky ale je veeeeeeeeeelmi aktivny 😀 presne taky ako bol v brusku. 😉
Evina - tak dufam ze sa pripojis 😵 cakame 🙂

bleelka
21. sep 2009

kocky neviete poradit ohladom kocika ci su lepsie nafukovacie kolesa alebo pogumovane? nejake pre a proti a vase preferencie.... dik moc, finalizujem vyber, mam 4 favoritov, dva nafuky a dva gumaky a uz by som sa rada rozhodla, lebo uz sa mi to krati... + dodacie lehoty, len aby som neostala bez kocika... dik moc

mirip
21. sep 2009

bleelka ja tiá poradiť neviem lebo nám povedali že na zimu sú dobré aj nafikovacie aj pogumované, my máme pogumované, ale jedno je isté zimné kočíky čo máme my detičky na zimu by mali mať kočíky s velkými kolieskami

bleelka
21. sep 2009

dakujem krasne mirip...

baby, moja mala strasne silno kope, az sa bojim ze ci sa nevykluje von... aj vase tak kopu/kopali? vcera mi tvrdlo brucho, tak len dufam, ze je vsetko ok... dnes som za dozvedela, ze babenka v 33t uz ide zajtra rodit cisarskym, dnes rano jej odtiekla voda... to je sila, to uz mozem aj ja kazdu chvilu... ale ved je este skorooooo a este nemam kocik a monitor dychu...

mirip
21. sep 2009

nestresuje sa bleelka prinajhoršom nahmataj krčok v akom je stave, mne brucho našťastie netvrdlo teda aspon som to nijako nepociťovala a bábo podla toho ako je otočené kope ak ho máš už dolu hlavou tak sa ani nečuduj ked je hore tak to aj parádne bolí tie kopance u mna ani nie kopance zase bolia ale ked sa naťahuje a pritlačí na niečo vtedy vidím všetkých svatých ale aspon viem že bábo mám 😵

bleelka
21. sep 2009

mirip, dik za ukludnenie... ano, uz je dole hlavickou, ale kope vsade, uplne po celom bruchu, co mi je zahadou...

no a na krcok si uz pre to brucho nedosiahnem... ani som si ho nehmatala odkedy som tehu, takze neviem aky ma byt ani. ale vo stvrtok bol 4.3 cm, takze vraj ok a ani som sa neotvarala, tak snad ok... najblizsie idem az 29.9, tak snad bude ok aj vtedy...

mirip
21. sep 2009

no oo to niekedy ako kopance brať netreba aj ked sa natahuje je to všade, nad pupkom možeš cítiť zadok a po bokoh hore na bruchu to robia nohy a dolu zase naráža hlavička a boxujú ruky, to vieš stále menej priestoru a hýbať sa treba ved aj ked spí, ved aj my sa cez noc xyzkrát otáčame a naše bábo raz tak často mení polohu 😀

bleelka
21. sep 2009

mirip presne, okolo pupka z lavej strany mame chrbatik, to sa viac vyduva, nozicky po oboch stranach hore a rucky buchaju do mechura... no uz je silna bambulka, tak uz to nie je taka lahoda, ale som vdacna za to velmi.. len lekar ma vyplasil, ze ak sa zmenia pohyby, ze mam prist... a ja ze ako zmenia a on, ze take ine budu.... tak neviem, su ine, silnejsie, intenzivnejsie... asi sa jej u mna nepaci ☹ alebo som bola moc ticho dnes v praci a chcela ma pocut 😀

pink_lady
22. sep 2009

ahojte
monika - nutrilon som mu dala 😀 dnes sme boli v poradni a vazime 3910 g a meriame 54 cm/36 ...pred 2 tyzdnami to bolo 2960/49/34 pred mesiacom pri narodeni 2670/49/31...tak rozmyslam ze keby ho prenasam a rodim teraz tak taku velku hlavicku porodit by bola fuska 😕 😀
bleelka mirip uzivajte si babatka v brusku este ked sa narodia tak dakedy si budete zelat aby este boli v brusku ...som stastna ze ho mam ale dakedy padam pri nom na hubu 😅 😝 😀
bleela a tie kolieska - po porode ti bude uplne jedno ake su 😉 😀 ale ja mam nafukovacie a som spokojna 😉
a co sa tyka balenia urcite uz budte zbalene, ja som mala tiez pobalene a tiez som to ocenila aj ked ked som isla do porodnice predcasne musela som niektore veci povyhadzovat ako plienky atd ... 😎

mirip
22. sep 2009

oooooooooozaj a čo lenočka stále nič?

liviaf14
22. sep 2009

ahojte tehuľky a maminy 🙂
zasa to tu trošku ožilo, to je super. my kopkáme už častejšie a silnejšie, v sobotu ráno ideme na 4D sono, tak uvidím, či je to naozaj chlapček 🙂 teda ak sa pekne natočí.
na lenočku som zvedavá aj ja, už hádam každú chvíľku porodí.

lenand
23. sep 2009

aj ja som už zvedavá lenocka ešte nič dajte vediet kočky 🙂

lenocka3
23. sep 2009

Cafte kocky, ja len na maly skok, Lenocka sa furt gulka 😀 😀 😀
☹ ☹ ☹
😢 😢

mirip
23. sep 2009

A čo tie smutné smajlíky, ved malá určite príde, musí či už v termíne alebo po termíne ale príde určite, a napokon termín máš až v piatok tak možno si to dovtedy rozmyslí a príde na tento svet potešiť rodičov 😵

grelu
23. sep 2009

ahojte baby...mam jednu otazocku ohladom endometriozy...moze sposobit aj nejake koplikacie pocas tehu?

dahra
23. sep 2009

Grelu,
pokial viem, tak endo by mala pocas tehu "spat". Su tu vsak skusenejsie baby, co presli tehu a vedia poradit.

mirip
23. sep 2009

pokial ja viem tak počas tehotenstva nie, práveže vraj tehotenstvo ju stopne a niekedy aj nadobro lebo hormony v tehotenstve čo sú jej robia zle a tak ustúpi.............a či natrvalo alebo len za čas a potom sa opať po porode objaví je otázne je to záhada aj pre lekárov podla toho čo som čítala

pink_lady
23. sep 2009

nebojte sa kocky raz porodite vsetky 😀 😀 😀 a vestica pink vyvestila ze u mirip a lenocky a bleelky to bude do vianoc 😀
jedno vam ale zavidim - neviem ake to je byt v 9.mesiaci a cakat kedy to uz konecne pride
grelu moze - ak mas napr. zrasty tak potom mozes mat riadne bolesti a pod...ale inak by malo tehotenstvo endo utlmit... 😉

bleelka
23. sep 2009

pinky 😀 😀 😀 u dobrej vestice si bola teda 😀

no ja asi objednam tento kocik, co nan hovorite? ale musim to risknut, neda sa vidiet nazivo, lebo do Popradu to mam daleko a uz necestujem....
http://www.kocarky.cz/kocarek-quatro-macalu-4.html
http://www.kocarky.cz/video-macalu.html

monika3
autor
23. sep 2009

ahojte 🙂
Pink pekne vazi Olino a mne po nutrilone tak dlho nespi este dokonca po nom mu musim dat aj moje...no je to hlados velky
bleelka kocarek velmo pekny 🙂 a co viem tak nafukovacie kolesa si voli viac mamin, vraj su lepsie.
ja som si volila taky terenny kocik s velkymi kolesami únafukovacimiú lebo cela BA je furt rozkopana tak je to praktickejsie
Grelu mna by zaujimalo co bude s nou teraz po porode, hadam nic....
Lenocka 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pink_lady
23. sep 2009

monika neskusala si zvysit trosicku davku? nam ked nestaci ta co je odporucana /120/ tak dam este 30-tku a to uz takpodutka a zaspi 😅 ale vy ste uz od nas starsi vy mate uz ine davkovanie 🙂
lenocka co tak skusit povestne sup na manzela? 😅 🤐

liviaf14
23. sep 2009

ahojte 🙂
bleelka, kočík je parádny.
grelu ja dúfam, že žiadne komplikácie nebudú, aj keď už ma to tiež napadlo.
pink ahojček, zdravíme Olíka.
monika - ja mám vybratý kočík s veľkými gumenými, nenafuk. kolesami, termín máme začiatok 02/2010, takže do prípadného snehu by to malo byť OK.

monika3
autor
24. sep 2009

Dobre ranko 😉
no nas maly je uz napapany uvidim dokedy 😀
Pink my ideme presne podla davkovania, zvykli sme si ze mu dame vecer po kupani nech si aj ja oddychnem od kojenia a v noci mam potom mlieka az az... a od tej dvanastej v noci sa budi potom kazde dve hodky .....
ja som niekde citala ze vacsie babatka by mali uz vediet cez noc viac prespat tak som zvedava ake to bude o mesiac 😵
Livia na zimu su dobre hoc ake kolesa a mozno je to len bussines s tymi nafukovacimi ked sa za ne doplaca.
no idem daco porobit kym sa da
pa

scarlette
24. sep 2009

ahojte kocky,
tak uz to mame za sebou aj my... chlapci su zdravi a pekne priberaju tak dufame ze si ich coskoro donesieme domov 🙂 😵 😵

mirip
24. sep 2009

Jééééééééééééééééééééééééj ahoj scar, gratulujem k dvom zdravučkým bábatkám a prajem vela zdravia vám všetkým 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenand
24. sep 2009

ahoj scar aj ja sa pripajam k gratulacii nech ste skoro doma a hlavne nech ste zdravučký 🙂 😵

tak chlapci su už asi všetci a teraz dievky pekne zaradom 😀

mirip
24. sep 2009

nechce ísť niekto rodiť za mna? 😀 😀 😀

pink_lady
24. sep 2009

scar gratulujem 😵 😵 😵 neboj coskoro budete doma 😉
monika mne zas hovoria o zlome k horsiemu 😕

pink_lady
24. sep 2009

ano dievky podme sup von ved koho si ti nasi chlapi vezmu za zeny 😅
mirip ak mi na jednu noc vezmes olivera aby som sa vyspala tak ja to za teba potodim 😀 ale neboj sa porod je pohodka 😉