Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

monika3
autor
29. jan 2009

No Leni len sa chod najest, teple na zaludok urobi dobre 😉

ja mam pocit ze s pribudajucim tt som aj viac unavena, ci je to z toho lezania 😨 , no neviem co bude potom v 35 tt 😀

ellianka
29. jan 2009

veru ten polievkovač by nebol zlý...len by som si niekoľkokrát denne načapovala...samozrejme vždy by bola v ponuke iná polievka 😀
si spomínam, že kedysi dávno v telke bežal taký program "plníme želania" alebo čosi také a jeden chlapík si v kdesi na východe želal, aby mu z kohútikov v byte celý deň tieklo pivo...no a potom ukazovali, ako si tam celá ulica dávala riadne do nosa 😀

ellianka
29. jan 2009

hmm, lenočka dobrú chuť 😉

moni aj ja som dnes akási ako mechom udretá, nie a nie sa vygúlať z postele a už sa mi zas vyzyvuje 😀
možno to je aj nedostatkom pobytu na čerstvom vzduchu, mne to fakt chýba...včera večer som už z toho bola priam mierne podráždená a rozmýšlala som, že si prehodím PNku k našim aby som sa mohla prechádzať aspoň v záhrade

lenocka3
29. jan 2009

😀 😀 to pivo bolo dobreeee... no vyhodnar 😀
baby a vy ked stale grckate, tak vam je tak od zaciatku tehu? 😅

monika3
autor
29. jan 2009

Veru Eli aj mne to chyba ist von....uplne sa citim taka zoslabnuta...dnes vecer mozno vybehneme, pojdeme pozriet do jednoho obchodu s tehu vecami...uz sa chystam dva tyzdne 😀 tak ani teraz to nie je iste...podla pocasia....u nas zatial stale snezi alebo prsi- ci co to je 😀

monika3
autor
29. jan 2009

leni mne sa to zacalo v 8tt tak nenapadne postupne ale od 10tt .... 😖

lenocka3
29. jan 2009

ahaaaaaaaaaaa ...... no pekne 😀 tak ma to asi teda prepadava - ta moja tazoba na zaludku je zo dna na den horsia... ale vzdy som to nejako rozchodila... nechcem to vidiet zajtra 😲 😵 😵 😵
Ale co, Elli povedala, ze to je prosperujuce tehu 😀 Tak budeme vsetky velmi prosperovat 😀

monika3
autor
29. jan 2009

To som aj ja citala ze tieto nevolnosti su obvykle dobrym znaku ze tehu sa vyvija normalne a vtedy je mensia potratovost- aspon tak to je pisane v jednej knihe 🙂

monika3
autor
29. jan 2009

no ja idem baby asi fakt spat, normalne sa mi oci zatvaraju 😔

lenocka3
29. jan 2009

jejeje, tak to aby mi uz bolo riadne zle 😀 bojim o bublinku.
mam ist na sono, ked budem 7+3tt na potvrdenie srdiecka... Rozmyslam, ci neist neskor - tak 8+0tt? ... aby uz bolo riadne vidno?

lenocka3
29. jan 2009

chod Monicka, chod si oddychnut 🙂

ellianka
29. jan 2009

veru tak treba veľa oddychovať a moni, dúfam, že sa vám večerná prechádzka vydarí 😉

lenočka, počkaj keď to na teba príde 😀 budeš mať také krásne nevoľnosti 😵
mne celkom zaberá ráno tá citrónová voda...ešte raz vďaka monik za super tip 🙂 a tiež jej častejšie a málo...hoci túto noc ma žalúdok riadne budil. cítila som niečo ako záhu alebo skôr pálenie...brrr
a len pekne choď na sono 7+3tt, uvidíš srdiečko bude tikať ako hodinky 😵

ellianka
29. jan 2009

fakt som akási ospalá...chcela som napísať, že jem častejšie a málo...ale akosi mi to "m" ušlo 😀 😀 😀

pink_lady
29. jan 2009

ahojte
mna prrrriiiserne boliii hlavaaa 😝 😝 😝 😝
dnes mi je aj trosku zle ale tak ta citronova stava naozaj skvele pomaha, monika aj ja dakujem za tip 😵

pink_lady
29. jan 2009

jej ja uz mam 8tt 😀

monika3
autor
29. jan 2009

pinky nadhera, blahozelaaam 😉

aj mne ta citronova stava zabera...ale dnes asi niak moc nie, cely moj obed je zase v cudu 😀 a tak som sa z chuti najedla....nechapem uz by to mohlo prejst 😕

Leni len chod teraz pekne na sono, srdiecko uz urcite bude pekne bit 😉

Eli my asi cele tehu prespime 🙂 🙂 🙂

lenocka3
29. jan 2009

a mam ist az za tyzden, to vydrzim, resp. v pondelok - ale nie tento ale na buduci... 😅
a ja som tiez z chuti zjedla obed a ja sa asi povraciam..... 😝
a ten moj nostek mam veru pekne upchaty. Zajtra ostanem doma - radsej, aj kolegynu vedla mna nieco chyta 😨

pink_lady
29. jan 2009

monika, diiky aj ja tebe gratulujem k 14 😵 😵 😵

co sa tyka sona, tiez uvazujem ci ist v utorok to budem 7+6 alebo pockat do štvrtku, to budem 8+1...ale neviem ci todo toho štvrtku vydrzim 😔

a tiez zistujem ze nejak si zvykam na to ze som doma a nechodim do roboty, mala by som sa nejako rozhybat lebo uplne zmandlavriem 😀

monika3
autor
29. jan 2009

Pinky to ked budes doma tak veru upadnes unavou ako my s Eliankou 😉 a po materskej budeme uplne v inom myslienkovom leveli 😀

A Leni radsej bud doma , je dobre ak je tehula prve tyzdne zdrava 😉

monika3
autor
29. jan 2009

idem si urobit aspon ovocnu misu-uz ked obed dopadol zle tak vitaminy to nahradia 🙂

ellianka
29. jan 2009

moni, sme ako také šípkové rúženky 😀
dúfam, že aj bobáčikovia budú potom tak krásne spinkať ako ich mamičky 😵

pinky, určite choď už v utorok, však tie dva dni hore dole...no a my sme straaaaaašne zvedavé 😀 😉

baby musela som si objednať pizzu lebo od rána ránečka mám na ňu poriadnu chuť, síce nie je moc zdravá a v chladničke na mňa čaká zdravší obed...ale viete ako som si pochutila 😀 stačili 3kúsky, tak len dúfam, že nebudú zachvíľu 😝

pink_lady
29. jan 2009

no dobre, prehovorili ste ma, pojdem snad uz v utorok 😀 😀 😀

len ma stve ze kazdu noc sa mi sniva o potrate v rôznych obmenach 😠 ze by to to depresivne pocasie robilo? inak to pocasie ma dnes asi zabije 😔

monika posli z ovocnej misy 😅

monika3
autor
29. jan 2009

Eli nasi bobacikovia budu urcite spachtosi 🙂 a deticky budu dobre 🙂 🙂

Pinky v utorok 😉 😉 😉

monika3
autor
29. jan 2009

Pink ovocna misa je uz davno zjedena 🙂 😒

ellianka
29. jan 2009

moni, však ako inak 🙂 dobré mamičky = dobré detičky 😀
mne sa tiež podarilo zjesť celú pizzu 😅 a začína mi byť zleee 😝
radšej som sa mala nechať navnadiť na tú ovocnú misu... 😉

pink_lady
29. jan 2009

monik no skoda dalaby som si 😉 ale je mi uplne otrasne idem do vodorovnej polohy, paaa

ellianka
29. jan 2009

idem rýchlo čosi robiť nech tú žalúdkovú ťažobu zaženiem
príjemné lenošenie spolutehuľky 😵 😵 😵
pa

monika3
autor
29. jan 2009

mna si Eli zase na tu pizzu navnadila 😉

a nebojte ovocnu misu este budem robit 😉

ano ideme lenosit dalej 😉

lenocka3
29. jan 2009

🙂 caute lenoskovia 🙂
Ja este pol hodku a idem domov 🙂 sa tesiiiiiiiiim 😵 😵 😵

lenand
29. jan 2009

čavte tehulky tak ja dnes zase nestiham bola som s oliverkom u alergologa na kontrolu zajtra sa chystam do prace sa poinformovat čo a ako lebo teraz som doma na 60percent a od 16.2 už by som mala zečat aj dovolenku čerpat