Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenand
13. okt 2009

tak mame dalšiu tehulku super

lenand
13. okt 2009

tak v oktobrovkach som sa dočitala že mirip dali vyvolavačku a už ma bolesti a dali jej aj klystír tak potom tam ešte nakuknem či nič nové
😵

pink_lady
13. okt 2009

ahojte
mirip ze drz saaaaa 😉
lenand ako je u vas pocasie ci sa k vam neprestahujem 😀 tu sme taaaaak dnes zmokli teda hlavne ja, v kociku bolo suchhusko 😀
evina super, drzim palce 😵 😵 😵 fakt ten pohlad na bijuce malinkate srdiecko mi ostane navzdy v pamerti 😵
monika aka kransa nova letna fotecka 😉

lenand
13. okt 2009

pinlk my sme ani nohu vonku nevytiahli hnusna zima a ani pršat neprestalo rano mužik viezol oliverka do školky a potom ho dedo vybral som zvedava ako bude zajtra ja som bola vešat pradlo na balkone a zajtra už dostane oliver do školky pančušky lebo ešte ochorie a predpoved počasia žiadna slava
filipko spinkal doma 3 hod ale on chce chladno tak som ani radiator v spalni nezapla až teraz na kupanie a zas dam na noc na minimum je spacom vaku a prikryty paplončekom tak jemu zima nebude a aspon si dobre pospinka 🙂

liviaf14
13. okt 2009

ahojte maminy 🙂
mirip - držím palce na pôrod, nech je rýchly a bezbolestný 😉

pinky asi nepomôže sťahovanie na východ 😉 lebo kosu hlásia úplne všade a ešte otrasné prehánky a vietor, pre malé bábätká veru nič moc, veď uvidíme aká bude zima, dúfajme, že nie veľmi dlhá.

bleelka - veru, si na rade, pekne tu ubúdate, ale nezabúdajte sem chodiť, lebo pribúdajú nové, čo je super, že evina? 😉 je to paráda, že si vieme dať rady s endo, že sa nám takto darí 🙂
tak pekný večer všetkým, ahojte 😵

cukruska1920
13. okt 2009

Ahojte mam spravu od mirip......

Ahoj volam sa Bianka, narodila som sa 13.10 o 22.50 s mierami 3800g a 52 cm. Mamu som trapila od 15.00 a mama s ockom su velmi stastni

pink_lady
14. okt 2009

iha mirip aka rychlovka gratulujeme 😉 vidis dockala si sa 😵
tak a teraz je bleelka na rade 😎
lenand mas pravdu to meno Oliver je fakt kraaaaasne 😵 musim kupit baterky do fotaku a dake nove pofotit
monika a ako obliekas davidka do tej zimy? davas aj nieco aby mu nefukalo dnu ked jetaky vietor? ked ja to nejako neviem furt odhadnut 😔 ale chcem s nim chodit von za kazdeho pocasia
lenočka, elli a vy ako?

lenand
14. okt 2009

ahojte tak mirip gratulujeme aj my a oliverko a filipko posielaju pusinky 😉

pink malemu do kočika nefuka a ked naobliekaš je mu tam teplučko neboj ja som chodila s oliverko vonku v zime ved sa narodil v decembri a bola vteda riadna zima aj -15 stupnuo a jemu bolo teplučko to skor ja som sa mrzla
u nas sneži ale take z daždom fuj otrasne počasie oliverka som nemohla prasvedčit na pančušky ale vonku aj tak nepojdu v takom počasi ale dala som mu pre istotu do rupsačiku keby mu bola zima nech si oblečie stale ked si ma niečo nove obliect tak najprv vymyšla hrozné

dahra
14. okt 2009

Mirip,
jeej - gratulujem, prajem vam obom vela zdravicka!

monika3
autor
14. okt 2009

miri tak uz aj ty si mamina,blahozelaaaaaaam k Bianke 😵 a podla gramov teda ziaden drobcek to asi nebude 🙂nech ste zdravucke 😵

no ani my sa nechystame von v tomto pocasi, o tyzden mame prve ockovanie tak nech sme fit 😉
Pink ja sa chystam kupit na zimu fusak do kocika, ale ak pojdem von dam mu uz zimnu bundu a asi aj pancuchy a teplu deku a aj ten spaci vak mam ako pise Lenand tak pokial nemame ten fusak tak aj takto sa da.
ale tiez stale riesim co mu obliect....

lenand
14. okt 2009

ja dam maleho do overalu a mam aj fusačik tak ho tam šupnem a bude mu teplučko určite
a inač spaci vak sa my osvedči lebo filipko už teraz kopka tak ked je vo vaku tak sa neodkope v noci a neni mu zimka ale zachvílku budem musiet kupit vetši mam ten z teska do 6 mesiacou a ja som s nim spokojna

monika3
autor
14. okt 2009

lenand ja som davala prave teraz z neho spaci vok dole , lebo uz sa kuri a zacal niak mrkat tak asi mu bolo teplo lebo teraz je kludnejsi a mal by uz aj spinkat tak som zvedava ci zaspi 😕 ale je to dobra vec lebo sa neodkope

tittika
14. okt 2009

ahojte 😵

miri 😵 😵 😵 gratulujem k Bianke 😵 😵 😵

lenand
14. okt 2009

ja mam v spalni vypnuty radiator filipko chce chladnejšie lepšia sa mu spinka a aj dlhšie pospinka

ellianka
14. okt 2009

ahojte kočule 🙂

mirip 😵 😵 😵 gratulujeeeeeeeeem k malej princezničke 😵 🙂 😵 a želám vám obom veľa veľa zdravíčka

tak sa nám to tu krásne rozrastá 😉 chcelo by to novú mamičkovskú tému...monička čo ty na to? 😉

ja tiež neustále riešim či som malého dobre obliekla a keď som zbadala ráno ten sneh za oknom rýchlom som objednala zimný fusak do kočíka 🙂

pink_lady
14. okt 2009

my uz mame fusak dlhsie ale davali sme len trebars dupacky a svetrik perinka a sup do fusaka teraz uz mame aj zimne overaly jeden tensi jeden taky teplejsi ze ked bude nad nulou a pod nulou 😅 teraz je nejaky mrzuty chce spat ale nevie ako no idem za nim 😉

lenand
14. okt 2009

baby nebojte sa vašim chrobačikom nebude v kočiariku zima určite 🙂

pink_lady
14. okt 2009

lenand pozerala som fotky na fb mas zlatunke deticky 😵

lenand
14. okt 2009

su to take moje anjeliky a čertici zaroven 😀 ale su moji 😵

evina0
14. okt 2009

ahojte
mirip blahozelaaam a ze to bude dlho trvat a taka rychlovka to bola.supeer prajem vela zdravicka obom 😵 😵
a ostatnym dakuejm za privitanie k maminkam a co sa tyka toho pohladu na srdiecko naadhera stale tom mam pred sebou toho mojho drobceka 🙂 🙂
co sa tyka rodiny a okolia uz vsetci vedia ze som tehulka a vraj su so mna neskotocne stastni.konecne sa nam zadarilo .denne si tehu vychutnavam len keby zaludok nestrajkoval.vcera rano mi bolo blbo ,okolo obeda sa to zlepsilo a padlo 17.00 a zase mi ostalo blbo tak som len lezala a kukala TV a dnes jem ako myska, kdesi cosi.ale vravim si aspon viem ze drobceku je dobre ked sa telo takto sprava 😉
prajem pekny den

lenand
14. okt 2009

evina len si pekne uživaj tehulkovanie a tie nevolnosti k tomu patria čo už a my sa tu tiež všetky tešime že mame novu tehulku 😵

pink_lady
14. okt 2009

evina uzivaj si to -ja som 1. krat vracala na konci 8 tyzdna, jeho posledny den,a potom to trvalo dlllhe mesiace niekolko krat denne 😀 😝 apresne tak ono to k tomu patri je to tazke ale oplati sa vydrzat

monika3
autor
14. okt 2009

babule trochu som pospala, je mim lepsie 🙂
tak vy uz vsetky mate fusaky ? uz ste pripravene do zimy
Eli aky sneh za oknom? ty si tusim zio Zliiny..a tam uz snezi 😎
a baby ani neviem kde by sme zalozili novu temu...v babatkach?-s nazvom Uspesne maminy? ale zase ked chceme este niake kolo tehu tak ...........no neviem 😵 😵 😵

monika3
autor
14. okt 2009

Eli celkom si ma s tym snz. za menom inspirovala , tak som si to tam vycapila aj ja 😀 nech sa na nas aj o rok stastie usmeje 🙂 🙂 🙂 🙂
niak mi blbne pocitac 😠

filmushka
14. okt 2009

ahojte, len som nakukla 😉
co to citam, ze Mirip uz je mamina, super, gratulujem aj ja 😵 😵 😵
(ja som este v liecbe, dnes na 4.inj. zo 6ks)

pink_lady
14. okt 2009

ja by som brala tiež snž ale žial teraz to nepojde ☹ ☹ ☹ ☹ aj ked ja by som aj hned zaraz 😀 ale zial hviezdy nie su naklonene momentalne 😔 a naviac aj zdravotnu pauzu treba - po cisary odporucaju pockat aspon 2 roky... 😉

monika3
autor
14. okt 2009

Pink po cisaraku az dva roky?asi normalne sme rodili ja -Lenocka- a predpokladam aj Miri
Filmuska uz sa ti to krati, prajem vam aby sa hned zadarilo 😉

lenand
14. okt 2009

filmushka nakukni častejšie ved kto sem nakukol potom ostal tehjavascript:addEmoticon('🙂','vBody')u zatial to fungovalo

pink ja by som tiež počkala na tvojom mieste 2 roky po cisarskom ale ved teraz si uži oliverka a potom planuj druhe ja osobne si to neviem predstavit hned za sebou 2 male deti je to dost naročne a tak teraz dam oliverka do školky a venujem sa filipkovy a potom ideme pre olika a už sa venujem obom 🙂 ale kto si trufa tak je to čisto na nom ako sa rozhodne ja som predtým planoval ist po 3 rokoch ale vyšlo to až po 4,5 ale nevadí

bleelka
14. okt 2009

miriiiiip, srdecne blahozelaaaam 😵 krasne miery a celkom rychlo to slo 😉 tak nech ste zdravucke a obom sa dari

my sme boli vcera poslednykrat na poradni u svojho lekara a ked som mu spomenula, ze mala sa dnes malo hybe, tak ma hned poslal na monitor do nemocky...ten nedopadol dobre, tak ho museli zopakovat a ten druhy bol chvalabohu ok... aj uzv a prietoky... ale tie nervy teda nic prijemne, bala som sa o malu a uz to vyzeralo, ze si ma tam aj nechaju, nevyse aj stopy krvi v moci mi nasiel ten moj gyn 😨 takze dnes som zas niesla moc na kultivaciu a rozne testy v 2 skumavkach a zajtra idem znova na monitor, tentokrat uz planovany, ale vraj treba kontrolny...no mala ma veget, alebo uz malo miesta, alebo je unavena z tej mojej anginy...neviem, nie moc sa mi to paci, tak len dufam, ze bude vsetko v poriadku, lebo doteraz bolo a som si zvykla na bezproblemove tehu a teraz ku koncu opuchy, choroba, malo pohybov... ach jaj....
dnes sme boli na skoleni otecko pri porode a cestou som si dohodla aj epiduralku ako poistku, tak uz mam aj vypletene obe veci otec+epi, tak teoreticky uz mozme ist na to, no este by som aspon take 2 tyzdne vydrzala... som zvedava co s tou krvou v moci idu robit, vysledky zajtra a z druhej skumavky az buduci tyzden, tak neviem...
no a mame uz potvrdene aj od dalsej lekarky, ze bude dievcatko 😵 len miery sa lisia, doki povedal, ze 3100g a par hodin na to ina dokina ze 2500g, ale ze tam je tolerancia pol kila, takze 2500+500 moze byt... tak som sa ukludnila, ze nebudeme mat slonika a snad ju vytlacim prirodzene, len nech uz som zdrava, lebo dychat s plnym nosom a bolavym hrdlom nic moc...vcera som si dala aj Paralen a trochu sa vypotila, hned bolo lepsie, ale bala som sa si ho dat, hoci obvodna dovolila, ale gyndosa som sa zabudla opytat 😒

liviaf14
14. okt 2009

ahojte baby 🙂
mirip - blahoželám k dcére. 😉

ako ste sa tu maminy dnes rozpísali, to je fajn, býva tu veľmi ticho niekedy. veru, dobrý nápad s ďalšou témou, len potom dajte vedieť kde ste a pod akým názvom, aj ja sa rada poučím v starostlivosti o bábo, napr. s tým oblečením ako ste písali, to by bolo super.