Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenocka3
1. mar 2009

uf, tak som spat 🙂 Vsetko je OK. Doki nevidel ziadne spinenie... 😒 Tak som sa citila ako pako. Urobil mi sono, vsetko je v poriadku, babatko zije, skace a zodpoveda 10+3 😵 aj ked som 10+2 😀 ma 3,5 cm 🙂
a ze nemam nic robit a lezat.
slak ma trafi, ak bude zajtra rano spinenie opat... 😒

scarlette
1. mar 2009

lenocka len pekne lez a oddychuj

pink_lady
1. mar 2009

lenocka ziadne spinenie uz nebude, ale pekne oddychuj 😵

pink_lady
1. mar 2009

nas vylakalo to rozbiehajuce sa jarne pocasie napriek PN von, len na taku polhodinovu prechadzku ale uuplne ma to prebralo 😵 no nakoniec som sa riadne rozculila lebo sme sa zastavili v "kocikarni" ze sa pozriem ci moj bicykel tam este stoji /nebola som tam od asi septembra tak ci nahodou nezobral nohy na plecia/ no a ani som sa k nemu nemohla dostat lebo nasi susedia tam pohadzali cezen vsetko mozne - od sanok cez suciastky auta ktore rozoberaju a opravuju, kadejake hadicky a gumy a co ja viem co a este mi stali v ceste 2 prietokove ohrievace. Tak ma to riadne rozculilo lebo vo svojej pivnici maju bordel a este ho idu robit aj v spolocnych priestoroch a nicit veci druhych ludi 😠 😢 tak som si to pekne k nim natrielila ze co to ma znamena 🙄 🤐 tak stary sa rozculil ze nech sa staram do svojich veci, ze to je jeho vec a bla bla...tak som sa ho spytala ze ci mi zaplati skodu ze mi znicil prehadzovanie 😠 😠 uff taka som rozculena 🙄 🙄 🙄

pink_lady
2. mar 2009

caute baby ako?
mne je pekne na ....😝 a uz to prestavam nejako zvladat 😢

lenand
2. mar 2009

čavte babulky dnes super svieti slniečko len aby to takto pokračovalo dalej 🙂
scarlett ako krvička daj aj nam vediet 🙂
pink ešte to vydrž snad to čoskoro už prejde 😉

mirip
2. mar 2009

ahojte tak od dnes aj ja PNkujem, od rána som v strehu lebo ráno som mala na toaletáku biely hlien a akoby náznak hnedastého...............tak som si pekne pichla injekciu dala duphaston a čakám zatial nič...........hnedé nikde a dúfam že ani nebude 😔

pink_lady
2. mar 2009

lenand no dufam ze mas pravdu 😔
u nas slnieco nesvieti 😔 ale zas vcera svietilo tak dnes to asi prislo k vam 😉

lenocka3
2. mar 2009

cafte kocky 🙂 ja som dnes /zase, opat, znova/ uplne nemozna. Este som ani neobedovala, len vylihujem 🙂
To moje spinenie/nespinenie je divne..... od vcera v pohodickeee, len rano, ked som vstala, tak na intimke take dve kvapky ako keby velmi silneho vytoku - ale nie je hnedeho, takeho tmaveho-zlteho 😖 😖 😖 😖 neviem ako to opisat. Aj teraz som sa zobudila po obednom spanku a opat kvapka. Tak neviem. Nie je hnedy uz, ale je to cudne... nemozem mat nejaku mykozu alebo co? nic ma sice nepali ani nic podobne, ale... a asi sa tym nejdem trapit 😉 idem sa radsej najest 😀
pinky - ja by som ti aj ten torecan poslala - na mne doki nesetril - este mam styri balenia a som uz treti den bez neho a negrckam. Keby si ho mala dost a dala si si ho 3x denne, hadam by ti uz uplne pomohol 😅

mirip
2. mar 2009

lenocka biely až svetložltý výtok je vraj vpohode som sa pýtala nojho dokyhu..............

mna tiež vytočilo dnešné ráno ☹zatial nič nejde podobnej farby tak dúfam že ani nepôjde...... 😢

dnes som si už obvolala aj primara na hematologii skrz toho že som mala ísť na kontrolu v pondelok 9teho ale injekcie mi končia v sobotu tak idem tento týždeň v stredu na hematologiu 😔

pink_lady
2. mar 2009

lenoooc ja bych ti veru zaplatila aj dvojnasobne len neviem si predstavit ako by cipky cestovali 😅

co sa tyka vytoku ja mam od tusim skoro od zaciatku taky tmavozlty niekedy do hneda ale myslela som ze to normalne; ale asi nie, mozno mi aj to prispelo k vzniku toho zapalu, uvidim co to urobi po vybrati tych tabletiek

inak som ulozena v posteli uz som si dnes aj poslzila 😲

monika3
autor
2. mar 2009

No ahojte kocky,
lenocka citam ze ste mali rusny vikend, ale dobre bude, len treba asi viac lezat a po case to vsetko prejde.
Ja som chaosila s vlozkami do konca 14tt... 😎

a elianku sme tu davno nemali

😉

pink_lady
2. mar 2009

monika 😵

elli tu veru uz davno nebola 😨

scar kde si aj s vysledkami ja uz si chcem dat to detske sampanske na teba 😵

scarlette
2. mar 2009

babulky az teraz som dosla domov a dostala sa k netu,
tehu z krvi potvrdene a o dva tyzdne utz, hcg je 1472 😵 😵 😵

pink_lady
2. mar 2009

gratulujem scar 😵 😵 😵
to vyzera zatial aj na dvojky, nie? 😵

scarlette
2. mar 2009

pink dikes, zatial ano 😉

mirip
2. mar 2009

aj v tejto téme gratulujem scar 😵

scarlette
2. mar 2009

miri este raz dikeeees 😵

mirip
2. mar 2009

ou super až teraz som si všimla tt, 😵

lenand
2. mar 2009

scarlett to je super vitaj medzi nami 😵 😵 😵

scarlette
2. mar 2009

lenand dik 🙂

lenand
2. mar 2009

pekne sa nam to tu začina rozrastat kto bude další to to bude super temička kde pribudaju tehulky 😵 😵

pink_lady
2. mar 2009

ano konecne sa plni to nase zastrajanie spred roka ze tej skaredej endo ukazeme velke bruska 😠 😵

scar inak ked som zbadala tvoje 5tt tak ma to normalne vzpruzilo /dnes mi bolo riadne biedne 😔 / 😅

scarlette
2. mar 2009

pink to hej v minulom roku sa az tak nedarilo ako tento 😀

pink_lady
3. mar 2009

čaute kočky ako sa mame?
my sme akurat dosli z plucneho 😖 predtym sme mali "vesele ranko" 😝
chcela osm ist uz od stvrtku do roboty ale v pondelok mam ist zas na kontrolu na plucne tak neviem ako to urobim ... 🙄

lenand
3. mar 2009

čavte u nas super počasie svieti slniečko tak parada 🙂
pink daj sa najprv do poriadku a potom až do prace 🙂

monika3
autor
3. mar 2009

Ahooojte

Scarlette vedela som ze tentoraz to vyjde, tesim sa s tebou, 🙂 🙂 🙂 a vidim ze termin mas v novem., to budu pekne vianoce 😵 Prajem pekne tehulovanie 😵 😵 😵

monika3
autor
3. mar 2009

A inak Pink Lenand lenocka Eli Miri ahooojte

lenand
3. mar 2009

ahoj monika inač eli sa nam už dlho neozvala

pink_lady
3. mar 2009

monika cafko 😵

veru baby co je s elli?