Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

pistek24
6. apr 2009

dicinka ja som bola na prietoky v 32 tt a teraz v 37tt ale mne lekar hovoril ze sa to ma stihnut od 32tt do 35tt a co to je uz vies 🙂

adus takze uz sa nam to krati tak to asi budu take naznaky uprimne poviem ze som dostala trosku aj strach uvidime ako to bude dnes 🙂

petra tak ty si mala fakt super porod dufam ze to pojde aj nam takto 🙂

aduuska
6. apr 2009

pistek, to uz budu ti poslickovia. Na porod sa tesim ale priznam sa, ze aj ja som uz dostala trosku strach, ale to je myslim uplne normalne.

aduuska
6. apr 2009

A este zvyknem sem-tam citit aj take tlaky na konecnik, minule nam sestricka na predporodnej hovorila o tychto tlakoch.

pistek24
6. apr 2009

adus a co si sa tam este dozvedela podel sa ja som nebola na pokec 🙂

aduuska
6. apr 2009

Sestricka nam porozpravala o priebehu porodu, ako spravne dychat pri porode, ako sa o nas budu starat, snazila sa nas dostat do takej pohody, ze teraz aby sme mysleli len na babätko, aby sme boli v pohode a neriesili nepodstatne veci.

pistek24
6. apr 2009

tak ja som sa snezila si to vsetko najst na nete a studovala som ale myslim ze aj tak sa v tej danej chvili budem chovat instiktivne no uvidime 🙂

pistek24
6. apr 2009

a uz si bola na prechadzke dnes 🙂 a ked chodis citis tiez tlak lebo ja niekedy ano a niekedy nie neviem od coho to zalezi 🙂

pistek24
6. apr 2009

adus a este otazka beries magne ? a tvrdne ti brusko ?

aduuska
6. apr 2009

ja som si tiez vela veci nasla na nete, velmi mi to pomohlo. No uvidime ....

dicinka1
6. apr 2009

baby,mne dnes tak stvrdlo brusko..ale uplne dole..pod pupkom..ako keby sa mala zaprela,alebo co... 😎

aduuska
6. apr 2009

Dnes som bola len tu blizko nas v obchode, ziadna dlhsia prechadzka. Taky tlak pocitujem skor ked sedim alebo lezim. Magne neberiem a nemam pocit ze by mi tvrdlo brusko. Len ked ma maly kopne do boku alebo sa prevrati, ale inak samo od seba nie.

zanulienka
6. apr 2009

caute baby,pridam sa k vam,ze UZ CHCEM RODIT!!!uz ale fakt stacilo

aduuska
6. apr 2009

ahoj Zanu, pozeram ze ty uz mas za tyzden termin. Tak to je uz kazdu chvilu, ale je mozne ze budes prenasat ako baby v aprilovych babätkach, co by som ti teda ozaj nepriala. Ani ja nechcem prenasat, ale nezavisi to odomna.

zanulienka
6. apr 2009

niektore uz aj porodili dost predcasne,snazim sa uz robit vsetko,ale marne ☹

aduuska
6. apr 2009

Ja tiez robim vsetko moźne, len nie lezat, lebo tak sa maly nevypyta von ani za mesiac. Ani kupel ti nepomaha?

dicinka1
6. apr 2009

zanulienka..pozeram casto vasu temu..mate uz dost babetiek v teme..na to ze je este len 6 april 😉

pistek24
6. apr 2009

baby chcem sa opytat kto berie magne a dokedy ho treba brat

mona1111
6. apr 2009

pistek 24 - ja som brala magne B6 lebo mi tvrdlo brucho asi od siedmeho mesiaca. Lekarka ked som vstupila do deviateho tak mi povedala, aby som uz magne nebrala, lebo aj keby som porodila tak nebude to predcasne.

dicinka1
6. apr 2009

pistek..ja ho beriem od 31 tt..lebo ma bolel cely spodok..co sa mi roztahuje pisulka 😀 😀 😀 😎 a budem ho brat az do porodu tusim...len dufam,ze babo nebude moc velke... ☹

lenullkak.
7. apr 2009

Ahojte...Lucijja GRATULUJEM a aj Rybečke ... 😅

Peti ajojky...aj ja cem taký pôroooood 😀 Bola som včera u doktorky na kontrole a urobila mi výter s podozrením na toho streptokoka čo je nabezpečný pre maličkú a hovorila, že to určite bude ono, takže ma prelieči a dnes mi Peťo bol odovzať moč na kontrolu, či mám ešte zápal...a ešte mi dala lieky na vkladanie, pretože som z antibiotík chytila infekciu... 😝 😨 Ako Tánička??? Pekne rastie? Kojíš ju bambulku??? Ako ti ide materstvo??? Ja sa už neviem dočkať...doktorka mi povedala, že môžem porodiť už v 38tt - až som sa naplašila...veď to je o 3 týždne...pýtala som sa jej či mi môže ísť k pôrodu, tak mi povedala, že ak sa nevypýta na svet koncom apríla tak určite áno...lebo to je na dovolenke 😅

Pištek ja som ich brala od 30tt a vysadila som ich už teraz v 35tt aby mi stihol odmäknúť krčok čo najviac do pôrodu a aj tak už mi netrvdne bruškooo 😅

aduuska
7. apr 2009

Cauky baby, tak ako sa dnes mate? Boli v noci aj nejaki poslickovia? U mna to boli len take mierne bolesti. Krasny den dnes opät, len co vymysliet, kam ist?

petra1985
7. apr 2009

lenullka ahoj🙂 oh no tie streptokoky su svine treba davat bacha na to.. infekcia z antibiotik.. ah ty si uijes pocas toho tehu🙂 Tanicka rastie sme boli vcera v poradni pribrala okolo 300g🙂 ze ideme na 200%🙂 len este ju slnime trosku lebo je zltucka..kojim ju hej vdaka bohu🙂 si neviem predstavit, zeby som mala este jej chystat mliecko ah.. zatial to ide fajn viditelne na nej vidno, ze je vacsia, pribratejsia, baculatejsia🙂 o chvilu davame nausnicky tak sa na to netesim:( oh.. v 38tt nooo to uz si v termine vtedy to uz moze prist kedykolvek🙂 o chvilu budes mat pri sebe malu aj ty vidis ako to zbehlo🙂

lenullkak.
7. apr 2009

Peti tak to je super, keď tak malinká pekne prospieva z tvojho mliečka...aj ja chcem kojiť čo najdlhšieeee. Dúfam, že budem mať dosť mliečka, ale asi áno, keď už teraz sa mi tvorííí 😀 . Peťo mi povedal, že mi ho bude zatiaľ on piť 😝 , bleee...No strašne to ubehne od toho 30tt, to som ani netušila, že to tak pôjde... 😅 😀 😲

pistek24
7. apr 2009

mona1111 a dicinka1 dakujem za info ja som ho brala skoro cele tehu lebo mi tvrdlo brusko ale moj gyn mi povedal ze ho mam vysadit v 37tt a porodnicka mi chce zvysit davku tak som s nich nanervy ale uz som ho prestala brat tak neviem 🙂

pistek24
7. apr 2009

adus a ked si zacala s poslickami tak dnes to bola tazka noc mala som bolesti asi od 22.30 previdelne cca 10 az 15 minut tak sme isli na pohot. tam mi to preslo asi strach bol silnejsi ako ja ale vybrali mi pesar takze teraz sa uvidi a lekarka mi povedala ze som tak na 2 cm otvorena ze mi dava den az dva takze cakam co bude 😀

petra1985
7. apr 2009

lenullka nooo tak to je parada ked uz mas teraz mliecko nas v nemocnici neskutocne cvicili co sa toho tyka.. to boli hotove preteky ked priniesli deticky.. len museli vela papat a ked spali tak si mala smolu🙂 ked nepapali vela nepustili domov.. a ked sa ti este nerozbehlo tak tiez nepustili.. musela si odsavat a snazit sa aby bolo🙂 mne raz prespala cele kojenie a sestricka ma postrasila, ze si mam odsat lebo jej daju caj a mi schudne.. odvtedy som odsavala jak besna 😀

aduuska
7. apr 2009

pistek, tak u teba to uz vyzera na porod. A teraz nemas kontrakcie?

aduuska
7. apr 2009

pistek, este otazka: odisla ti uz hlienova zatka?

pistek24
7. apr 2009

adus teraz nemam bolesti a zatka neviem ale mam uz asi 4 den take vytoky tak neviem ci to nieje prave to 🙂

aduuska
7. apr 2009

No tak uz aby to bolo ono. Priebezne informuj.