Stretla ste sa s niečím podobným už niektorá?

bibi795
20. júl 2021

Ahojte dievčence, chcela by som sa s vami poradiť a opýtať, že či ste sa už niektorá nestretla s niečim podobným. S priateľom mávame nechránený styk a kedže by sme aj chceli bábo, tak pri styku si nedáva pozor. (viete čo tým myslím) No prejdime k veci. S priateľom sme nemali posledný pohlavný styk 29.6 ( keďže je v práci v Taliansku) no a ms mi malá prísť už pred troma týždňami, ale prišla až dnes, včera večer len jemné ružovkasté špinenie a dnes už silné krvácanie zo neznesitelnými bolesťami v podbrúšku, zvracaním, návalmy tepla a potením sa. A medzi tým ako mi meškala ms som zvykla mávať pichanie v podbrúšku, v krížoch a bolesti ako pred ms. Stetla ste sa už niektorá s niečím podobným?

ab727
20. júl 2021

@bibi795 test si si nerobila?

bibi795
autor
20. júl 2021

@ab727 robila som si pred 12timi dňami, teraz ešte nie.

ab727
20. júl 2021

@bibi795 a bol negatívny vtedy?Skús zopakovať...to že ti to meškalo môže mať veľa príčin,môžeš aj krvácať a byť tehotná naozaj je to ťažko ti poradiť

ab727
20. júl 2021

@bibi795 jedine asi zopakovať test a uvidíš podľa výsledku

bibi795
autor
20. júl 2021

@ab727 áno, vtedy bol negatívny.

bibi795
autor
20. júl 2021

@ab727 no len na test sa veľmi nechcem spoliehať, kamarátke ukazoval test skoro do 3 mesiaca negatívny. Najradšej by som šla po skončení ms ku gyn. ale keďže som na dovolenke, tak to nie je možné, preto sa pýtam, že či mal niekto niečo podobné aby som aspoň približne vedela na čom som.

ab727
20. júl 2021

@bibi795 ťažko povedať...skús test zopakovať a uvidíš...a ak sa ti niečo nezdá zájdi za gynekológom,aspoň ťa pozrie a budeš vedieť či je všetko ok🙂držím palce

ab727
20. júl 2021

Ja som napr krvácala a už som vedela,že som tehotná 2 krát to bol zamlknutý potrat a pri malom som mala hematóm a preto bolo krvácanie,určite lekár najlepšie

ab727
20. júl 2021

@bibi795 neverím že do tretieho mesiaca by jej test nič neukázal,ja som mala pozitívny už deň pred MS alebo minimálne týždeň po meškaní,asi mala blbé testy,ale hcg v moči test už takto určite ukáže

deti95060810
20. júl 2021

podľa mňa nie si tehotná ...

bibi795
autor
20. júl 2021

@ab727 🤦‍♀️prečo by som to asi písala, keby to nie je pravda? 🤦‍♀️ ... Neviem čo v tom bolo, ale nejaký dôvod to muselo mať.

bibi795
autor
20. júl 2021

@bibi795 a čítala som aj tu dosť žien písalo, že im test ukázal napr. V druhom alebo až v treťom mesiaci.

ab727
20. júl 2021

@bibi795 ty si tie jej testy videla?Nebudem sa tu naťahovať pre hlúposti ale nieje to možné aby jej až v treťom mesiaci test ukázal,že je tehotná

rachel36a
20. júl 2021

@bibi795 ocividne kamoska robila chybu pri testovani...test zachytava hladinu hcg v moci, ktora uz pri meskajucej mrche je tak vysoka ze ju test zachyti...v 6 tt je hcg niekolko tisicove a testy maju citlivost 10 alebo 25, cize neexistuje aby test tehu nepotvrdil

mucuinka
20. júl 2021

@bibi795 ak si na dovolenke, pokojne to moze mat aj suvis so zmenou prostredia. Niekto ma v teple ovela silnejsiu MS a aj telo je citlivejsie..pri zmene prostredia moze pokojne reagovat aj velmi burlivo. Nepises ani kolko mas rokov a pod. tak sa tazko vyjadrit

bibi795
autor
21. júl 2021

@mucuinka no to by aj mohlo byť tým len mi nejde do hlavy to trojtýždnové meškanie a tie bolesti a pichanie 12 dní pred ms... A mám 21.

jankapepe
21. júl 2021

@bibi795 ockovana?

bibi795
autor
30. júl 2021
rootham
8. aug 2021

@bibi795 Tak urob ďalší test

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre