Preskakujete komentáre niektorých prispievateliek?

11. dec 2023

Mate aj vy niektore prispievatelky, ktore v temach uz radsej preskakujete a necitate, lebo ich uz skratka mate plne zuby (hlavne, lebo su skoro v kazdej teme, a an vsetko najmudrejsia odpoved, alebo skratka uz viete ze su jednoduchsie)?

barbora0308
11. dec 2023

Ja som asi divna, ale ja si moc nicky uzivatelov ani nepozeram 🫣 proste precitam prispevky, dam like ak sa mi paci resp. vyjadrim svoj suhlas a opacne, ak je to za mna blbost, tak bud ignorujem alebo vyjadrim svoj nesuhlas. Jasne, niektore mena vnimam castejsie, ale ze by som tu ludi mala zaradenych do nejakych skupin, tak to nie...

basulaak
11. dec 2023

No daj, kto ta serie, sak si anonym. Nech je fun 😃

simsalabim
11. dec 2023

Ja preskakujem siahodlhe prispevky. Od hocikoho.

lenka.25
11. dec 2023

Mne tu vadi , ani nie len že vadi , jednoducho mi ta osoba vôbec “nesedí “ všade bola , všetko vie , je pichnútá skoro v kazdom príspevku a hlavne v takých , o ktorých nemôže mat ani šajnu 😀 . Jej príspevky sú pre mňa až smiešne , ale nemám potrebuju ich preskakovať , je to net a ten znesie veľa … aj ju 😂

madeincssr
11. dec 2023

@basulaak nerobil by som to. Nic nie je celkom cierne ani celkom biele. Nevieme, co maju za sebou, z akeho prostredia vyrastli...

grof_monte_christo
11. dec 2023

Nie, nikto mi tu nelezie vyslovene na nervy. Zaujímavejšia by bola diskusia, koho príspevky považuješ za podnetné.

simca06022011
11. dec 2023

@simsalabim no.. ja sa neviem vpratat do limitu slov :D casto

autor
11. dec 2023

@basulaak Otazka neznela koho konkretne, ale ci to ma niekto tak, ze vyslovene niektore nicky uz radsej preskakuje.
Ale ak si to pochopila inac, mozes ty sama kludne menovat.

heni79
11. dec 2023

@lenka.25 Takých je tu viac. 😉😂 A niektoré aj xy rokov. A dokonca teatrálne odišli z MK a sú späť. 😂 Len iný nick. No ihneď čitateľné.

autor
11. dec 2023

@grof_monte_christo Nasli by sa a s nimi rada diskutujem. Ved zaloz diskusiu ak ta zaujime kto je pre koho podnetny.

simsalabim
11. dec 2023

@simca06022011 myslim take prispevky, ze musim 5x skrolovat celu obrazovku, aby som to docitala. A este ked dotycna nepozna ciarku a bodku, potom sa to fakt neda citat.

majamat
11. dec 2023

nepamatam si ich

grof_monte_christo
11. dec 2023

@autorka Sa mi marí, že podobnu diskusiu tu už raz založila H2, že koho na fóre už dlhšie postradate a spomínalo sa tam aj, koho príspevky sú podnetné.

lenka.25
11. dec 2023

@heni79 tak tieto odchody a návraty , to už vôbec nechápem .

majamat
11. dec 2023

@simsalabim ja tiez, obcas sa mi nadpis pozdava, otvorim a ked je to dlhe, necitam. komenty niekedy pism dlhe aj ja,a le prispevky praktick ynepisem ziadne. neviem ci som tu dala 1-2prispevky za par rokov. smaozrejme s vynimkou skupin, tam pisem.

autor
11. dec 2023

@grof_monte_christo "Sa mi marí, že podobnu diskusiu tu už raz založila H2, že koho na fóre už dlhšie postradate a spomínalo sa tam aj, koho príspevky sú podnetné."
Neviem, nie som tu denne, ale je to uplne odlisna tema od mojej...

ivka225
11. dec 2023

práve naopak, príspevky od niektorých používateliek si vždy rada prečítam ... predovšetkým viestta a ten druhý nich je nezapamätateľný, niečo ako dfkdfgkdfg

grof_monte_christo
11. dec 2023

Dlhe príspevky bez odsekov tiež zvyknem preskakovať, akurát od "jumama" si vždy prečítam.

ivangeline
11. dec 2023

Ja si precitam tak prve...ci nespomenuli to co ja.. Inac odpovedam na prispevok. Neriešim prispievatelky. ;D

autor
11. dec 2023

Ja tu mam zopar nickov, kde nevidim dovod ich citat a uz vobec nie sa s nimi dohadovat. Vyslovene preskocim a reagujem bud na komentar hlavny alebo prispievatelku k teme, ktorej nazor ma zaujal....
Ale fakt ze niektore nicky uz nie...mate to tak aj vy?

grof_monte_christo
11. dec 2023

Takto striktne to nemám, lebo aj nick, s ktorým väčšinou nesúhlasím, ma dokáže prekvapiť a mám rovnaký názor. A platí to aj opačne.

majamat
11. dec 2023

@ivka225 veru aj ja citam vzdy viestta

blonde_bella
11. dec 2023

Keď si v takejto fáze možno je fajn zhodnotiť do akej miery si sú pripustila virtuálneho kona k telu...

autor
11. dec 2023

@blonde_bella Prirodzena zdrava selekcia. V relanom zivote ludi neselktujes?

blonde_bella
11. dec 2023

Čiže máš túto virtuálnu stránku na úrovni reálneho života? Takže stále platí, spýtaj sa sama seba ako moc si si pripustila MK k telu a prečo vieš ktoré Nicky sa tu ako vyjadrujú....(neplatí ak napr. máš doma novorodenca a nedá sa ti nikam vyhrabať, čiže je toto jediná možná forma sociálneho kontaktu).

liusa82
11. dec 2023

jasné že áno.Aj som to tu jednej menovite priamo narovinu napísala že ju nemusím.Ale ved to je normálne.Nie každý každého znesie.Mne to nevadí ked aj mne povedia že ma nemusia.Ved keby sa tu všetky lúbime,zbožňujeme a so všetkými súhlasíme ved to sa ani nedá🙂

autor
11. dec 2023

@blonde_bella 🙂
Odpoved na tuto otzaku: Preskakujete komentáre niektorých prispievateliek?
Nikto od teba neziada lacnu drogeristicku analyzu mojho zivota.

selenka7
11. dec 2023

Ja tu hlavne jednu taku registrujem, vsade bola, vsetko vie, ku vsetkemu ma co povedat uz nielkolko rokov, hlavne by mohla dostudovat gramatiku trosku namiesto casu, co tu tolko travi 🤣🙈 ja sa vacsinou do diskusii nezapajam, ale ak nahodou niekde kliknem, vsade je. Som zvedava, ci sa aj tu objavi.

reanda
11. dec 2023

podla mna dobry pristup, ak si sa o niekom opakovane presvedcila, ze s nim nemas o com, tak naco sa nim zdrzovat..
ja sa tu nevyskytujem tolko, aby som mala niekoho takto zaradeneho, tak nikoho konkretne nepreskakujem 🙂

natall113
11. dec 2023

Dve mám také všade boli a v každej diskusií sú