Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katlinn
29. dec 2009

slavu tak to sme na tom rovnako. Ja tiež trčím doma už pol roka. Kým sme chystali svadbu aspoň som sa mala čím zabávať, ale teraz... Ako mám nemyslieť na miminko??? A nebo rakovina to určite nebude. Ona totiž nezvykne bolieť.

slavulilienka
29. dec 2009

katlin....no ja už budem doma pomaly tiež pol roka....stále na nate sondujem nejaké pracovné ponuky, ale sa len smejem, bo samí finančný poradca a podobné hovädiny...už som zúfalá, no a najhoršie je , že to už asi lepšie ani nebude pri momentálnej situácii v našom štáte.. 😒

evitkamalicka
29. dec 2009

ja idem k dr. 7.1. na krvicku a pre tehotensku knizku 😵

snow.angell
29. dec 2009

tak sem si měřila BT a nějak se v tom nevyznám :( včera 37,1 a dneska 37,3 ale to je nejsípš normál že?

katlinn
29. dec 2009

slavu presne tak. Kým niekedy bolo na profesii pre náš kraj aj 250 ponúk dnes ani nie 200 a samí poradcovia... Potom mi zostáva len čítať o tehotenstve a veciach s tým spojených ale asi mi z toho viac šibe akoby mi to prospievalo 😝 Teraz mam bolesti jak pred pôrodom a Mikuláško nikde len blbé špinenie... Trafiť ma ide

kojzarik
29. dec 2009

ahojte nasla som nieco co by vas mohlo zaujimat

Neisté znaky: tehotenstva
1. únava, ospalosť
2. náladovosť
3. závrate, mdloby
4. bolesti zubov
5. bolesti hlavy
6. zvláštne chute
7. zvýšená tvorba slín
8. ranná nevoľnosť, zvracanie
9. zápcha alebo hnačka
10. zväčšenie a citlivosť prsníkov
11. mierne zvýšená telesná teplota
12. častejšie močenie

Pravdepodobné znaky:
13. vynechanie menštruácie
14. zvýšená pigmentácia (stmavnutie kože) hlavne na prsníkoch, na brušku a v oblasti vonkajších genitálií, na tvári (pigmentové škvrny)
15. zvýšený vaginálny výtok
16. zväčšenie a zmäknutie dolnej časti bruška
17. pozitívny tehotenský test – zvýšené hodnoty tehotenského hormónu HCG
18. nahmatanie zväčšenej maternice pri vaginálnom vyšetrení

Isté znaky:
19. zachytenie plodu ultrazvukovým vyšetrením
20. zachytenie úderov srdiečka plodu

zuzanockamt
29. dec 2009

kojzarik ... asi 7 z tych neistych priznakov mavam kazdy mesiac a stale nic 😀 😀 😀

kojzarik
29. dec 2009

zuzanockamt ved aj ja a to si davame este z mmpozor 😠

zuzanockamt
29. dec 2009

no tak my si pozor nedavame uz dost dlho a niiiiiic 😖 ... uvidim, ako skonci tento cyklus 😕

kojzarik
29. dec 2009

uz si ani my nebudeme davat od februara , jazvy sa uz zahojili takze mozme dalej snazilkovat

zuzanockamt
29. dec 2009

my skusame tak poctivejsie od maja, ale bez HAK sme dlhsie

kojzarik
29. dec 2009

a zatial sa nedari? mne kazal gyn dojst vo februari ze ma bude sledovat ze kedy je ovulka a tak...

zuzanockamt
29. dec 2009

zatial sa nedari ... ja viem, kedy mam ovu, lebo meriam BT a moja dokina povedala, ze to zacne riesit az ked sa nebude darit 2 roky 😖

kojzarik
29. dec 2009

no mne meranie neukazuje presne ze kedy mam ovulku tak ma bude kontrolovat ale to len preto ze aj primalom sa nam nedarilo 2,5 roka a toma zacal liecit neceli rok po tom ako sa nam nedarilo

zuzanockamt
29. dec 2009

no neviem, podla mna je meranie spolahlive a ak ovu mas, tak ten program ti ju urcite vyznaci alebo to uz zistis aj sama, ked mas nastudovane dost veci o BT

kojzarik
29. dec 2009

ja som neni zaregistrovana tam kde baby akosi ma to tam nechcelo pustit , hoci mi aj evitka poslala pozvanku,nezaregistrovaloma to tak si pisem len na kalendarik a tam sa moc ja nevyznam

zuzanockamt
29. dec 2009

no da sa to aj z tych tvojich zaznamov urcit, len si treba nastudovat princip BT ... ja som mala zo zaciatku zmätok, ale som veeeela o tom precitala, tak uz som mudrejsia

edita84
30. dec 2009

pekné ránko dievčence ja som včera skončila kvôli hnačke na pohotovosti už to trvalo 4 dni tak som išla a pre istu kvôli liekom spravila test a teraz po prvý krát odkedy sa snažíme som sa tešila jednej / . no dostala som liky a dnes mi je už dobre dúfam že ich dlho nemusím brať, aby sme sa zas mohli snažiť o mimi, volala som aj gyn. ale ten jasneže nerobí medzi sviatkami takže znova volám v januári, dúfam že mi dá termín na jan.

evitkamalicka
30. dec 2009

dobré ránečko

ivanulienka81
30. dec 2009

dobre rano 🙂

katlinn
30. dec 2009

Ránko... A zo špinenia je poooriadny Mikuláško ☹ Ako mu mám vysvetliť, že už som dosť veľká a tak si môže dať tých 9 mesiacov pokojne pauzu 😀 Takže dnes ráno som začala s meraním bazálky.
kojzaarik tiež si ju píšem do "domáceho" grafu lebo ma tá super anglická stránka nechcela. Ale keď si o blazalke prečítaš tak ovulku dokážeš odhaliť v poohode aj sama.

ivanulienka81
30. dec 2009

a ja som dnes taaaak unavena, ze mam dojem, ze to uz ani nerozchodim 😅

evitkamalicka
30. dec 2009

mna boli hlava asi z toho pocasia, v noci snezilo a teraz prsi, to je teda zima

slavulilienka
30. dec 2009

ahojte babule...ja som dnes skoro vôbec nespala....sa mi nedalo.., vkuse mi niečo vadilo... ☹ a inak dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

evitkamalicka
30. dec 2009

slavi hadice zvycajne koncia tehotenstvom, tak drzim palce

lilix
30. dec 2009

ahojte. slavu za dva dni skus testovat. podla mna budu // 😅

slavulilienka
30. dec 2009

🙂 evit to by bolo super..., ale bojím sa , že bude zase sklamanie..evitka už som zabudla, Ty si testila až keď Ti meškali?

evitkamalicka
30. dec 2009

slavulik nie, ja som testovala tusim 10DPO

slavulilienka
30. dec 2009

takže to mám ja zajtra....no nechcem predbiehať, ale asi sa budem báť testiť a radšej počkám do mrchy..

evitkamalicka
30. dec 2009

slavi ak chces mat istotu tak radsej pockaj kym nebudes tych 13-14DPO