Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

smoulinkalenka
5. jan 2010

no nieje to moc ďaleko...
no clostyl je na podporu ovulácie a aby dorástol folik..... 😉

ivka1984
5. jan 2010

ahaaaaa dakujem za vysvetlenie 🙂 vies ja tieto veci neovladam lebo som to snazuilkovanie nejak neriesila povedala som si ze ak sa do roka nezadari budeme to riesit no ale vyzera ze sa zadarilo tak sme obaja strasne stastní a tesíme sa

smoulinkalenka
5. jan 2010

to Ti verím, musíte byť sakriš šťastní.... 😉
no ja som išla hneť po dvoch neúspešných cykloch k Dr. mala som aj preventívnu prehliadku tak popritom som sa mu s tým zdôverila a začalo sa to riešiť hneť veď načo čakať, že či sa náhodou zadarí do roka...

ivka1984
5. jan 2010

len som mala dilemu kedy to oznamit rodinke a aj ked sme netrpezlivi dohodli sme sa ze to bude az po tom sone ked uz si budeme isti ze v tom brusku to babo je 🙂

smoulinkalenka
5. jan 2010

no to ste sa asi dobre rozhodli...budete si 100% istí... 😉
no ja mávam dosť dlhé cykly -predposledný 46DC sme museli začať riešiť, že prečo a tak...a teraz bol 32DC tak dúfam,že mi tie lieky pomôžu... 🙄

katkamarek
5. jan 2010

sophie, urob ako som pisala skor 🙂 ale bola si zlatunka, ono na takychto veciachvidno ako sa vsetko rychlo meni. Inak vasa Katka sa narodila v ten isty den ako moj brat, len par rokov neskor 🙂

katkamarek
5. jan 2010

smoulinkalenka a preco mas take dlhe cykly?

jika80
5. jan 2010

ivka - my sme sa rozhodli, ze to rodinke oznamime az vo februari, zatial to vie len moj bracek

ivka1984
5. jan 2010

smoulinka tak to je zas ine ked mavas take dlhanske cykly ved to ja mam pomaly 2 kym ty 1 tak to je ina situacia ja som sa bala ked som v auguste dopapala HAK po tom co som vsetko precitala ze ako mi nabehne menzes a vsetko a musim povedat ze vsetko co som citala sa nastastie nepotvrdilo a cykly mi nabehli perfektne a dokonca su odvtedy pravidelne teraz je to 11-den co meskam takze by to malo byt tehu 🙂 aj doky to tvrdi tak hadam sa nemyli

ludka_r
5. jan 2010

Ivka, tak to teda máte výdrž.. Ja by som to určite nevydržala.. Hneď by som to všetkým oznámila. Vlastne som to aj tak urobila.. Len čo mi Dr. potvrdil, že som tehu, utekala som na Facebook a tam som to pekne krásne roztrúbila... 😀

smoulinkalenka
5. jan 2010

no vidíš Ivka a ja som v živote nebrala HAK a aké to mám komplikované....

katka neviem...mávam tak od 28 do 32DC iba ten predminulý sa mi tak predĺžil a možno to bolo tým,že to bol prvý cyklus snaženia a babatko 😒

ivka1984
5. jan 2010

hej lenze mne to doktor potvrdil tak ze ked mi meska menzes co mne nezvykne tak dlho tak som tehotna a nechcem robit poplachy,,,, aj ked obaja sme netrpezlivi a tiez by sme to najradsej vsetkym povedali ....
no jika to by sme asi nevydrzali 😀 ja som brala hak 7 rokov s 1 prestavkou takze som sa toho bala no chvalabohu v pohode

smoulinkalenka
5. jan 2010

ivka a tehu test si nerobila???

ivka1984
5. jan 2010

robila som 3 vysli pozitivne prvy dokonca 2 dni pred mrskou takze verim ze neklamu 😖

smoulinkalenka
5. jan 2010

ivka tak to je super.... 😀

ivka1984
5. jan 2010

no to je ale ja som taky neveriaci tomas neviem kedy tomu akoze chcem uverit ze to fakt asi bude tehu 😅 ja som to vlastne necakala ....

jika80
5. jan 2010

smouli - inak u mna boli tie cykle ako u teba - po vysadeni hak 33 az 35, a posledny cyklus pred otehotnenim tiez 46 a vidis, hned na dalsi mesiac sa zadarilo 😉
ivka - no my cakame preto, lebo to chcem rodicom povedat osobne a najblizsie ideme na svk vo februari a tak spojim oznamenie o babenko s oslavou mojich 30. narodenin 😀

smoulinkalenka
5. jan 2010

bože ivka ja na Tvojom mieste ...juuuj 😅
musíš pekne pozitívne myslieť, všetko je OK a bublinka je pekne v buršku 😉 🙂

ivka1984
5. jan 2010

ahaaa tak to je ine lenze my s mojimi rodicmi byvame v rovnakom dome a s priatelovimi rodicmi sme tiez skoro kazdy den.... tak to je hrozne tazke a ked ani jeden nevie udrzat tajomstvo hned ako nas ktosi sa zacne pytat povolime ale tentoraz to vydrzime 😀 jika a kde byvate ak to nie je tajomstvo

smoulinkalenka
5. jan 2010

jika no ja pevne dúfam,že to už vyjde a Ty si brala po HAK potom na úpravu cyklov dáke lieky

ivka1984
5. jan 2010

no smoulinka tak to dufam

jika80
5. jan 2010

ivka - to poznam, ja by som to tiez najradsej vykricala do celeho sveta a stale sa tak priblblo usmievam 😀
byvame v drazdanoch

ivka1984
5. jan 2010

ahaaaa ... no ja sa snazim maskovat a tvarit sa ze sa nic nedeje aspon ze sa s priatelom o tom mozeme bavit 🙂

jika80
5. jan 2010

smouli - len homeopatika 😉

smoulinkalenka
5. jan 2010

jika a tie sú načo dobré???
ja mám ten clostyl a duphaston.... 😖

jika80
5. jan 2010

smouli - mas ip

lilix
5. jan 2010

jika aj my chceme vediet ake homeopatikaaa
ja som tu chvilu nebola, bo sme oslavovali. popijam de luxe. 😅

katlinn
5. jan 2010

Dovolať sa mojej lekárke, aby som sa objednala na preventívu to chce nervy 😠 Možnože vo štvrtok sa podarí 🙄 Neviem či ju ukecám, aby mi urobila aspoň nejaké základné vyšetrenia či náhodou nie je niekde problémik. Je mi jasné že pri bežnej prehliadke to asi ťažko odhalí. Chodím každý rok a vždy všetko OK. Akurát že skúšame od júla a nič ☹

meruska
5. jan 2010

ahojte... evit ty si si objednala presne ten kociarik po ktorom pokukujem aj ja..vydela si ho aj v skutocnosti? aky je? ma dost velku vanicku? a ma nanoznik ta sportova cast? da sa lahko polohovat? som zvedavucka..

inak ja uz mam za sebou 3 tyzdne povinneho lezania s nozkami hore, v piatok idem na kontrolu tak som strasne zvedava, ale citim to tak ze drobcek sa ma v poriadku, lebo brusko pekne rastie...tak drzte palce

smoulinkalenka
5. jan 2010

ježiš baby ja mám takú bolestivu mrchu....až plačem sa tie boledti nedajú vydržať.... ☹
ešte nikdy som také bolesti nemala...ani tabletka nechce zabrať.... 😢