Krv v plienke pri prerezávaní zúbkov

swojska
30. máj 2013

maly ma 4,5m ,prerezava sa mu zubok, dnes je velmi nesvoj,,v plienke mal trochu crstvej krvi, moze to mat suvis?
inak papa ale nexe spat, je mrzuty

jaja018
30. máj 2013

Nemyslím si ze zo zuba @swojska

hradnapani
30. máj 2013

@swojska tak u mojho bratranca bola kvapka krvi v plienke priznakom pruhu, ktory mu museli okamzite operovat. Ja by som isla pre istotu este dnes k lekarke alebo na pohotovost.

jarka721
30. máj 2013

tiež by som hneď zašla k lekárovi

hradnapani
30. máj 2013

@swojska je tu uz podobna diskusia, ale tam islo skor o ruzovy flak po cikani https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/krv-na-plienke-viete-o-tom-nieco/ Moze ist teda aj o zapal mocovych ciest. Ale urcite toho lekara bude treba. Ak ide o naozaj cerstvu krv, tak necakaj radsej.

euka210
30. máj 2013

ked je to len akoby nitka, pripadne hlien k tomu, je to normalne

swojska
autor
30. máj 2013

@euka210 je to take hlienovite, zcoho to je?

euka210
30. máj 2013

@swojska moze to byt tymi zubkami, si pametam, ze aj moj take mal nejaky cas, ale nasla som si, ze je to normalne, tak som bola pokojna 🙂 Najme ak je dojceny.

iwesska
30. máj 2013

Podla mna v plienke nema krv co robit. Urcite to nie je bezny jav pri prerezavani zubov. Pri prerezavani je organizmus nachylny na choroby, lebo je oslabeny, tak sa moze kadeco pridruzit,ale nemusi to so zubami vobec suvisiet. Ja by som urcite isla k Dr. , zvlast ked maly nema este ani pol roka. Radsej zbytocne, ako neskoro.

ewca
30. máj 2013

a hnacku nema alebo teploty? ak s nim nechces is k dr., lebo je tam kopec chorych deti, tak jej aspon zavolaj

nae
30. máj 2013

@swojska Je na UM alebo na materskom mlieku?

swojska
autor
30. máj 2013

@nae na materskom

swojska
autor
30. máj 2013

nema hnacku ani teplotu ale pojdeme na pohotovost pre istotu

anjelicek26
30. máj 2013

Ak by bola zo zubkov a presla traviacim traktom, je stravena, teda v stolici by mala ciernu farbu. Toto je nieco ineho, ries to urcit u lekara.

nae
30. máj 2013

@swojska A nepila si ty mlieko, alebo nejaké mliečne výrobky? Može takto reagovať na bielkovinu kravského mlieka (vačšinou z toho detičky vyrastú). Nebol teraz niekedy zaočkovaný?

terry33
30. máj 2013

@swojska a to mal pri cikani alebo po kakani? pokial pri kakani, take nitôčky môžu byť, hlavne ak kakal také tuhšie, alebo by sa mohlo jednať o alergiu na bielkovinu tušim

swojska
autor
30. máj 2013

@terry33 on este tuhe nekaka a kravske mlieko som pila pocas celych 5m. a nemal problem,,odobrala som mu moc pre istotu a ideme na kramare

nae
30. máj 2013

@swojska Držím palce, daj vedieť, ako ste dopadli.

saxana123
30. máj 2013

tak ako?

swojska
autor
2. jún 2013

@saxana123 nikam sme nesli lebo ked dosiel muz domov a my sme boli vychystani ist..maly sa smial a robil opicky,,,nic mu nebolo.pockala som do dalsieho dna a sla dokt.bola to prasknuta cievka lebo maly viac kakal ako obvykle, pretoze mi idu zubky