• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorý gel na prerezávanie zúbkov je učinnejší???

25. augusta 2016 
@palomka dakujem
aj my mame ten dologel, aj jej chuti, dam si ho na prst a zacne mi ho hned lizat... :slight_smile:
no zatial som si nevsimla, ze by jej pomahal :frowning2:
3. jan 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina.banska no ako pišeš aj nam viac chutil maly ked videl že si ho davam na palec tak sa normalne tešil..no si to treba asi len odtrpiet...
3. jan 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás fungoval obyčejný Nurofen nebo Panadol sirup a rozetřít po dásních :slight_smile: Doporučila nám to mudra, že ty gelíky sice fungujou, ale tohle taky a je to levnější :slight_smile:
3. jan 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...a je nejaky dobry gel,ktory mozem pouzivat uz od dvoch mesiaciv?
22. jún 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaky gelik by ste mi poradili, idu nam dalsie zubky mame 9 mesiacikov a teplotujeme: kedy prejdu tie teploty
18. aug 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarra6 Já si chválím Calgel,teď ho používáme i při aftech a v pohodě,účinkoval nám nejlépe a děti si i sami mazali :wink:

18. aug 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám zabíral na podrážděné dásně mundisal gel
18. aug 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. aug 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme pouzivali Dentinox.
18. aug 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám opravdu pomohl Calgel a dávám ho taky při aftech
18. aug 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žiaden
18. aug 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. aug 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drzubok prosim ta mohol by si o tom napisat viacej? zaujima ma co si o tom mysli lekar :slight_smile:
ja som dala jeden pokus s calgelom, ale jasne ze dieta mi to z prsta zlizalo skor ako som cokolvek ine stihla potriet, preto si ja myslim ze je to somarinka, ktoru nie je mozne spravne nadavkovat kam treba...
18. aug 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucikan letáky som vídaval v ped.ambul :sweat_smile: otakzka je ci rast zubov sposobuje bolest :sunglasses: neviem ako to príroda zariadila :rolling_eyes: pozornost treba venovat starostlivosti o zuby dietata a matky až potom o tak oblubene prerezavanie ak vobec venovat pozornost niecomu tak prirodzenemu fyziologickému :slight_smile:
18. aug 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucikan ja som nakoniec po porade s lekarkou zacala calgel pouzivat a mojej malej pomahal...dokonca ma pobolievali dasna a natrela som si ho aj ja...a do 10-tich minut zabral...
18. aug 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme pouzivali dologel a malej rychlo zaberal
19. aug 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mi tiez bojujeme so zubkami a je to na nervy uz som nevedela co jej dat aby neplakala .Na krstiny dostala cumlik ktory ma take gulicky z vonkajsej strany a ked jej ho dam tak jej tie gulicky presne sadnu na dasna a masiruju mala sa ukludnila stale si cmula cumlik a vidim ze jej robi dobre.znacka toho cumlika je NUBY skuste :frowning2: :slight_smile:
24. aug 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucikan a ak už gel tak pri diagnoze ako herp.stomatitida prip.ine virus.inf ktore su spojene s vredikmi v ustach
24. aug 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali najskôr dologel a ten nepomáhal vôbec, potom mi v lekárni poradili dentinox a je super, malému hneď zabral
24. aug 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám pomáhá Kamistad senzitiv gel :wink:
24. aug 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drzubok si zubár? to chceš tvrdiť, že deti nebolí prerezávanie zúbkov? :slight_smile:

Používame dentinox... jasné, že malý ho zlíže... neviem, či zaberá 100%, jedno, čo však viem je, že malý sa po ňom stále ukľudní
24. aug 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piacere a bolí?
24. aug 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. aug 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piacere neviem ci lízat lidokain je cesta? kedysi to skusali s makovicovým odvarom
24. aug 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam calgel nepomaha a ani citronova stava.
8. dec 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podaval niekto pri bolestiach pri prerezavani zubkov nurofen, pisu v pribalovom letaciku ze je vhodny aj na takuto aplikaciu,lebo mi uz druhu noc vobec nespime, krpec place z eje unaveny ja ho ukludnim zaspi a o 20min sme zase hore. lebo tie geliky natrim a spapa a ma to nejaky ucinok? :slight_smile:
10. feb 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vercatore ja som dávala aj nurofen aj gél keď ho to moc bolelo a chcela som sa vyspať tak som mu dala nurofen skus a uvidíš :slight_smile:
10. feb 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved dnes nabehnem do lekarne a kupim, akoze uz dve noci halabusime a tak snad to bude mat efekt
10. feb 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máte niektorá skúsenosti s gélom Zúbok? Mužovi som kázala nech donesie niečo z lekárne a doniesol tento. Obsahuje harmanček, materinu dúšku, mätu a mentol (okrem iného). Vďaka :slight_smile:
13. mar 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najlepsie je bez gelu, ale ked je to nevyhnutne, pocula som dobre ohlasy na gel Zubok. Este by som odporucila 100% kaucukove hryzatko od znacky Hevea - deti ho miluju :slight_smile:
15. mar 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok