Ktorý gel na prerezávanie zúbkov je učinnejší???

julie6
13. jún 2008

Ahojte, 7,5 mesacnemu syncekovi sa prerezalo uz 6 zubov, horne styri dolu dva, pouzivala som Calgel a mam pocit ze potom bol este nespokojnejsi,akoby mu vadilo ta trpka chut....nemam pocit zeby mu to nejak pomahalo, skusila som vysadit a ziadna zmenu, teraz mu idu dalsie tak neviem ktory iny gel mam kupit, v lekarini mi dali Mundisan, no je tam uvedene ze pri zapaloch dasien.....a az na konic ze sa moze pouzivat aj pre deti...je to OK?

katkakovac
31. júl 2016

@rebeca0911 homeopatika nefunguju, vyskusala som. A ked som zistila, co vlastne homeopatika su, tak uz vobec. Kamistad gel, calgel a nirofen cipky proti boĺesti. A najucinnejsi je ten nurofen....

junovka
31. júl 2016

@rebeca0911 chamomilla vulgaris CH9

rebeca0911
31. júl 2016

@junovka dakujem

35slavka
25. aug 2016

Ani nam camilia velmi nezabera

tanushka89
31. mar 2017

Chcem sa opytat. Syncek ma 6mesiacov a zacinaju ho jedovat zubky tak davame gel Dentinox. Velmi dobre zabera,ale sa nam z neho maly vyhadzal lebo obsahuje harmancek. Viete mi prosim Vas poradit ktory gel neobsahuje harmancek? Dakujem

1975renca
31. mar 2017

@tanushka89 mundisal je naj...tlmi bolest na 3-4 hodiny,ostatné gely len znecitlivuju na veľmi kratku dobu a obsahuju harmancek

tanushka89
5. apr 2017

@1975renca velmi pekne dakujem za radu 😊😊😊 uz aj idem do lekarne😉

1975renca
5. apr 2017

@tanushka89 určite budete najspokojnejšia s týmto gelom,je fakt super,je účinný aj na iné bolestivé stavy v ustnej dutine,sliznica vstrebáva účinný liek velmi rýchlo čo je aj cítit 🙂 pekný večer a dajte vediet či pomohlo 🙂

domiinicca
24. apr 2017

Ahojte moj syncek bude mat 4 mesiace a hnevaju ho dasienka. Zatial vieme upokojit hryzatkom ale chcela by som mu kupit niaky gel. Viete mi odporucit nieco pre take babo? Vdaka

1975renca
24. apr 2017

@domiinicca jednoznačne mundisal gel,učinkuje a tlmí bolest na 3-4 hodiny,nie len ako drahé ostatné gely na pár minut,ktoré obsahujú aj kamilky ktoré môžu byt alergém pre mnohé bábätká ale obsahuju len lidocain ktorý znecitlivie dasná len na chvilinku...takže jedine toto sa u nás osvedčilo a na to na dlho a odporučil nám to aj zubný a aj detský lekár 🙂 apropo,vyskúšala som už snád úplne všetky a odkedy viem o tomto,kupujem len tento 🙂 ak ste zástancom homeopatík,mám ešte 4 balenia viburcol čípkov ktoré sa pri prerezávaní zúbkov odporúčajú,my už nepotrebujeme

mizu89
24. apr 2017

@domiinicca My sme pouzivali dologel.Cena bola super a aj objem.Vyskusali sme vsetky mozne a prislo mi to na jedno kopyto len v cene bol rozdiel.

1975renca
24. apr 2017

ano,treba si pozriet zloženie a odporúčanie na čo je gel určený...potom človek zistí,že za nehoráznu cenu nič neúčinkuje pretože na sliznici účinkuje lidocain fakt len pár minut,nakoniec si to každý može vyskúšat na sebe a posúdit 🙂

domiinicca
2. máj 2017

Ďakujem Vám 😘