Aká je cena narkózy u zubára?

rainbow82
16. jún 2019

Ahojte baby,prosím Vás ktora ste mali niekedy robené zuby v plnej narkóze?Môžte mi napísať cenu narkózy?

meluela
16. jún 2019

nestaci sedacia?

rainbow82
autor
16. jún 2019

@meluela to je aká?

tecko28
16. jún 2019

@rainbow82 lokalna, umrtvenie okolia zubu

meluela
16. jún 2019

@rainbow82 sedacia je ze daju vypit taky sirup a po par minutach je pacient bez strachu a ochotny spolupracovat a zo zakroku (ktory sa este osetri lokalnou anesteziou) si moc nepamata .. nieco ako naladovka co sa dava pred tym nez ide pacient do celkovej narkozy

meluela
16. jún 2019

@rainbow82 jaj a cena ... trhanie 2 mliecnych zubov v sedácii bolo tusim do 200e, neviem kolko z toho bola samotna sedacia, tipujem nieco cez 100

zuzka_ninka
16. jún 2019

sedacia narkoza na sukromnej klinike je 100 eur pri dietati

raszuz
16. jún 2019

@meluela nášmu tiež takto robia zúbky, super vec.

kikina84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vikusjk
16. jún 2019

@raszuz @meluela baby kolko maju vase dietky, kedy boli takto prvykrat osetrene? Cim to dieta tak ukludnia, nie je to skodlive? Pripadne nazov lieku? Cize nejde do narkozy, ale ho oblbnu a dasno pichnu klasickou umrtvovackou? Dakujem

oira
16. jún 2019

Kde prosim robia sedaciu detom v BA - TT kraji? Myslim odporucit konkretnu kliniku. DAKUJEM

zuzanockamt
16. jún 2019

@meluela nezaberá u každého, ale vyvolá opak utlmenia

meluela
16. jún 2019

@vikusjk asi je to menej skodlive nez uplna narkoza .. nas bol potom par hodin nadurdeny v zlej nalade
@zuzanockamt u nas to nastastie zabralo tak ako malo .. ani som nevedela ze to moze dopadnut inak

zuzanockamt
16. jún 2019

@meluela jasné, že môže

raszuz
16. jún 2019

@vikusjk maly mal 6, ked mu vrtali prvy zub, prezil aj injekciu aj zakrok, ale nasledne druhy, uz pri injekcii zacal hystercit, cele zle, spoteny on, ja, zubarka, sestricka, musel prist zubar dokoncit.
Tak nam navrhla tento sirup, zatial chodil s nim muz, ja ide az teraz, ale muz mi to popisoval nasledovne, prisli pol hodku pred zakrokom, vypil dzus s liekom (presne na vahu dietata), po chvili zacal byt vlacny, vysmiaty, injekciu citil, zakrok uz nie ...zakrok si vobec napamata, iba poslednych 5 minut, ked mu vytrhla mliecnu 1, ktora sa mu kyvala

vikusjk
16. jún 2019

@raszuz dakujem za info.

meluela
16. jún 2019

@raszuz u nas to malo velmi podobny priebeh (bola som pri tom). Sedel mi na kolenach a tak mu robila zuby, ja som ho drzala aby sa nahodou nezosmykol z kresla. Ked som s nim po podani sirupu sla este na wc tak sa tackal trochu ako opity a bol velmi ukecany.

marcella6
16. jún 2019

Ja som si platila uplnu narkozu, ked mi tahali 6 zubov naraz... Ale v Nemecku... Platila som 250e ale nelutujem, este som sa aj fajne vyspala...

zuzka_ninka
17. jún 2019

@oira ja idem do Hlohovca do AndelDental s 3-rocnou dcerou na trhanie

rainbow82
autor
17. jún 2019

@marcella6 to ako zadarmo.Super cena.Teraz máš porcelánové? Alebo mostík?U nás narkóza 180 a každá začatá hodina 60€🤔 plus robota za zuby

oira
17. jún 2019

@zuzka_ninka drzim palce!

marcelatje
17. jún 2019

@oira ja chodím s deťmi sem http://evident.org/nastim/64

marcelatje
17. jún 2019

@rainbow82 to je dobra cena

marcelatje
17. jún 2019

@vikusjk moja mala niečo cez dva roky. No úplne zdravé to asi nebude, ale brala som to tak, že z dlhodobého hľadiska je to dobre v tom, že sa nebude báť zubára. V sedacii bola 2x Od cca 4 rokov jej už robili bez sedacie.

rainbow82
autor
17. jún 2019

@marcelatje moja malá má 11 rokov ale zatiaľ chodila v pohode k zubárovi už od 2 rokoch na kontroly 😀.keď sa knisal išli sme dať vytrhnúť.Ani neumrtvil a trhal.Prijemny zubár 😀. Stoličky niečím pomastil a bolo.Prve vŕtanie bolo 2017😀

alexandraalexandrova
17. jún 2019

@oira sedaciu robi v BA Pearl dental aj Shill. Pearl dental za seba odporucam.
@rainbow82 my chodime do sukromnej ambulancie ktora nema zmluvu s poistovnami a sedacia stoji 50 €. Ale sedacia neznamena ze dieta bude spolupracovat a bude krotke ako baranok. Sice bude utlmene a nasledne si zakrok nepamata, ale branit sa moze/ nemusi, zalezi od dietata. Moje napriklad pekne spolupracovalo, ale mali tam aj deti pred nami co prevrieskali celu proceduru a viem ze mali sedaciu ( videla som ako pili dzusik ). Plus este prirataj sumu za anestezu lokalnu a samotne ukony a material, cize lacny spas to nie je, ale ja by som isla skor v sedacii nez v celkovek anesteze...predsa je to vacsie riziko ked cloveka uplne uspia nez takto...

lenicka1121
3. sep 2019

@rainbow82 skús sa opýtať na stomatochirurgii v Martine či by dieťa neošetrili v CA. Syn ma čoskoro nastupit no on musi ist do narkózy z dôvodu postihnutia, nam hradí poisťovňa zákrok aj narkozu. Môžeš sa skúsiť spýtať.