Pokazené mliečne zuby

15. dec 2023

Dávate blombovat mliečne zuby? Hlavne tie zadné stolicky? Ďakujem

anjelicek26
15. dec 2023

Ano samozrejme.

galioska
15. dec 2023

ano dala som dcere na odporucanie zubarky a ma krasne zuby dospelacke🙂 treba to osetrit alebo vytrhnut, podla moznosti..,

autor
15. dec 2023

@galioska lenže dcera nespolupracuje. Niečo hrozne. Už sme tam boli 5krat . Ma 5rokov

galioska
15. dec 2023

moja dcera mala posledny mliecny tusim do 15 rokov😀 Daj ju uspat, ked nespolupracuje😙

klip0
15. dec 2023

Určite to nenechaj len tak, aj ja som nespolupracovala, vtedy sa to neriešilo. Teraz v dospelosti nato doplácam a veľmi.
A hlavne treba čistiť poriadne poriadne. Jednozvazkova kefka na docistenie, aj medzizubné, dobrá je aj gc tooth mouse ako prevencia a aj ako zabránenie postupu kazu keď už je

anjelicek26
15. dec 2023

Autorka tak kratka narkoza.Mojej tak robili stolicky ked mala 7 rokov. Boli to jej jedine kazy. Bala sa ihiel,nedala si to umrtvit,nie to vrtat...vypadli az ked mala 12 rokov...

autor
15. dec 2023

Nemôže narkózu koli zdr. Problémom. Jedine ten oblbovak Midazolam. Mate niekto s tým skúsenosti.

83lenka83
16. dec 2023

Trebalo začať skôr, moje deti k zubarke chodia od cca 1,5 roka so mnou. Najprv sa chodili zoznámiť, pozerali, čo robila zubárka mne, povozila ich na kresle, ukazala ako sa čistia zuby, nechala ich popozerať zrkadielka. Môj syn mal prvý x plombu v dva a pol roku a dal to na pána. A tak je to aj u lekárky, teraz mu prvý x brala zo žily krv a ani nemukol ale od mala som im všetko vysvetľovala a vytvárala pozitívny vzťah k lekárom. Obaja bez problémov.