• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekvapivé info od zubára o detských zúbkoch

24. augusta 2008 
nooo...som prečítala všetky pokyny...a držať sa ich...tak si moje dieťa asi myslí, že ho ani rada nemám... :grinning: a tie banány...v afrike aj zo stromov domorodci jedia banány a aké majú zuby.. :grinning:

aj keď čosi na tom asi bude....ale držať sa toho...no asi nie..
23. aug 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas nepomaha ani to,ze si cistim svoje zuby pred nim , vypyta si sice kefku,ale aj pastu, pastu zje a potom hodi kefku na zem a ide si po svojom, neviem,jak ho mam naucit, banany maly zboznuje,ale asi ich obmedzim,kedze nie su dobre na zubky, lyzicku dakedy obliznem,ale iba skusam,ci je dobra teplota jedla, co to nie je horuce, cumliky ja neoblizujem a a ni asi nebudem po tejto teme. maly ma uz konplet chrup,tak neviem jak ho donutit, zo zaciatku si cistil pekne sam, pytal si kefku aj 5x denne a napodobnoval ma,teraz ho ani nehne, s mojou pomocou, sak je jak maly diablik, kuse ma,hadze sa a krici,place,ja neviem co mam robit, co uz vymysliet,asi zacneme cela rodina si cistit zuby v rovnakom case aby videl,snad to zaberie. to bude sranda
23. aug 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Marorlinko, drzim palce! Je to dobry napad, umyvat si cela rodina :grinning: Asi na to nahovorim muza, mozno to pojde lepsie :grinning:
Asitka, ja by som asi neporovnavala zubky deti v Afrike a inde, lebo prepodkladam, ze zlozenie stravy je dost rozlicne, neviem... Verim vsak zubarovi a je pravda, ze bananany sladke su...
23. aug 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuka...bol tam smajlík....a bolo to len skonštatovanie na pobavenie....a myslím, že banány sú všade rovnaké...ale ok....!
23. aug 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja zubarka mi povedala ze pastu detom do 3 rokov vobec,resp do veku kedy budu vediet same vyplut tu pastu,lebo ze potom maju prebytok fluoru a to tiez tym zubkom skodi.my umyvame od 1.zubka,zo zaciatku to bol troska boj,stacilo nam len par sekund,nech si zvyka,ale teraz si umyva zubky rada.najprv jej umyjem ja a potom este ona docistuje :grinning:
23. aug 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Asitka, jasne, asi som to napisala preto, ze aj moj muz hned hovoril o zuboch deticiek v Afrike :grinning:
23. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre mna osobne tieto info nie sú vôbec prekvapivé, píše sa o tom bežne v časopisoch pre maminy. Ja som na zuby zaťažená, lebo ja ich mám veľmi zlé (voľakedy sme o zubnej nity a medzizubných kefkách ani nechyrovali) , tak robím všetko pre to, aby moje baby nemuseli trpieť tak ako ja.... :unamused: So staršou chodíme pravidlene k zubárovi asi od roka a pol a s mladšou sme išli prvý krát ako so 6-mesačnou...
24. aug 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, poznate niektora dobreho detskeho zubara? dik
24. aug 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, či existuje zubný lekár špeciálne pre deti, moje deti chodia tam, kde my s manželom, aspoň zubár vie, čo ho čaká, keďže aj zuby sú z časti dedičná záležitosť
24. aug 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja ked som hladala zubara pre maleho, tak niektori vobec neberu deticky, niektori od 3 rokov. Ked som sa prechadzala s malym, tak som nasla sukromnu zubnu ambulanciu, tak som sa sla pozriet, ale potom som na hlavnom vchode zbadala nalepku Zakaz vstupu s kocikom :angry:
My sme nakoniec boli v www.evident.org, ale musim upozornit na brutus ceny :confounded: Pristup vsak perfektny!
24. aug 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zo synom chodila ,,original" k zuberke, ktora mala len deti ale pristup k detom ziadny proste nervak :angry: kartu som od nej vzala a presla k tej ku ktorej chodime s manzelom a ta bola zo synovych zubov hotova :slight_smile: ma 16 rokov a ani jeden jediny kaz. Cukriky, keksy banany proste sladkosti na dennom poriadku a o liekoch ani nevravim, pretoze sme trpely zapalom hrtanu takze bol casto chory :frowning2: je pravda ze zuby si umyva od jedneho roku ( dostal kefku na narodky ) a k zubarke chodi od 2 rokov 1x rocne :wink: ale asi to bude fak dedicne, lebo mi s manzelom mame zuby tiez ako tak super hoci plomby uz su :grinning: . Nam zas zubarka povedala, ze na zuby su najhorsie gumene cukriky a to som pocula od viacerych zubarov. takze co zubar to iny nazor :unamused: .
24. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok