Vracanie zo zúbkov

fronculka
1. aug 2014

ahojte babi,maly ma zanedlho 5 mesiacov. Je nanom vidno ze mu idu zubky, je nervozny vsetko hryzie nema horucky ani hnacky ale vracia dost vela.lenze teraz neviem ci zo zubkov alebo z toho geliku co mu natieram na dasna aby ho to az tak nebolelo aj ked nemam dojem aby to neako pomahalo ☹ poradte ci podat neaky sirupik alebo ako mu pomoct aby nevrackal tak vela

magic08
1. aug 2014

@fronculka ak mas pocit ze zvracia ze gelu, preco ho nevysadis, zvlast ked mas dojem ze nepomaha?

martinkaxp
1. aug 2014

mne mala tiez vracala z toho gelu, len sa jej to dostalo na jazyk a rovno smarila tycku, tak som uz viac nedala

lady511
1. aug 2014

ahoj,,my sme pri zubkoch mali a stále máme vracanie a soplíky,,ked jej ide zubok a večer vypije mliečko cele ho vyvracia,,aj čajík,,aj vodičku,,skrátka,,ja som gelik davala len cez den ale velmi na tenko,,aby vela neprehltla,,skus sirup,,mi davame panadol,,a je jej očividne lepšie 😉

demeterka
1. aug 2014

@fronculka uplne v pohode mu daj vecer panadol sirup, ukludni sa dobre sa vyspinka, nebude sa trapit a gelik nedavaj, niekedy to nerobi dobrotu, alebo skus inu znacku. MOj syn lubil zuzlat mokru ponozku prave vybratu z pracky 🙂 neskutocne ho to ukludnovalo :D

veriiii
1. aug 2014

@fronculka zo zubkov deti nevracaju-jedine zeby bol trochu zahlieneny zo zubkov a hlieny mu stekli..skus stopnut tie gely, ci to spravi nejaky rozdiel..pouzivajte viac kusadla.,homeopatika a ked je zle, napr na noc, daj Ibalgin sirup(Nurofen)..zevraj aj viburcol cipky su dobre aj na zubky..ale nezabudaj ze vracat moze aj z niecoho ineho a to treba riesit..cize ak neprestane vraciat po stopnuti gelov, isla by som snim k dr.

fronculka
autor
5. aug 2014

dakujem baby za uzitocne rady. vysadila som gelik a malinky uz nevracka, je aj ocosi kludnejsi 🙂