Zubná pasta na prvé zúbky

8. máj 2024

Viete poradiť zubnú pastu na prvé zúbky? Syn má 15m a má 4zuby. Chcem mu ich umývať už ale on všetko zje čo sa mu dá do úst.. Aj kamistad zje keď mu natriem zuby. Tak hľadám nejakú pastu,kt. keď sa z nej aj zje trošku tak nebude problém

struhanka
8. máj 2024

Zubár nám odporučil Elmex.

merrysa
8. máj 2024

My sme používali Jack and jill

autor
8. máj 2024

Ďakujem. Nerozumiem z akého dôvodu sa tu premenuvaju názvy diskusií.. Napísala som zubna pasta pre deti a premenovali ju na zubná pasta na prvé zúbky.. To bolo nutné?

merrysa
8. máj 2024

😀 to robia vždy..toto aspoň úplne nezmenilo význam témy, ako sa im niekedy podari

13uzivatelka11
8. máj 2024

Žiadna pasta zatiaľ netreba. My sme začali s pastou asi až v 2 rokoch

amelia89
8. máj 2024

Elmex, davaj na kefku zrnko ryze - naozaj len zrnko ryze. Take mnozstvo je uplne v poriadku aj ked nevypluva. Je dobre uz zacat pouzivat pastu s fluoridmi- napr tu elmex

smiling89
8. máj 2024

Weleda

bejka90
8. máj 2024

Jack and jill

anavixy
8. máj 2024

Ziadna detska pasta nesposobi problemy, ak sa davkuje podla odporucani, preto je detska. Vsetky deti pastu prehltaju. Pokial ma dieta zdrave zubky, nemusis pouzivat ziadnu ale pokojne mozes pouzivat nefluoridovu pastu, my pouzivame Jack&Jill. Pokial by malo dieta demineralizacie na zubkoch, tak je potrebne pouzivat fluoridovu pastu pre deti (a uplne pokojne to mozes robit aj ked ma tie zubky zdrave), my pouzivame Elmex. Elmexom cistim ja - dava sa mnozstvo pasty vo velkosti zrnka ryze pre taketo male deti, s Jack&Jill si “cisti” dcerka.

aliaray1
8. máj 2024

Elmex od 0, na obale je myska a odporucala zubarka okamzite davat, nie ze od 2 r

biglovemom
8. máj 2024

Elmex👌🏻

veronicka1901
8. máj 2024

Elmex, od narodenia až do puberty a kontinuálne až do smrti. Pre každého majú vhodnú pastu 🙂.

autor
8. máj 2024

Ďakujem, kúpim elmex, 🙂 nechcem čakať určite dlhšie a hlavne nie do 2 rokov ... Chcem aby mal zdravé zúbky a chcem ho viesť k ústnej hygiene už takto od malička