Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
1. aug 2011

@basa23 no ved hlavne ze ziadny z jej priatelov nevie kto to je zevraj bot ale podla mna to je niekto s kona 😒 mala sa mi non stop v noci budila ja neviem co zase vcera mala zase zachvaty revu

basa23
1. aug 2011

@michelleuk to budu zubky aj male ide stolicka dalsia e neviem ci aj hore nie neda si moc kuk.si pisala jej priatelom?

michelleuk
1. aug 2011

@basa23 hej kazdemu jednemu asi 3 ju uz blokli nik ju nepozna vetsina ju prijmala lebo mali spolocnych znamich teraz ma prijala jedna co je tehotna tak hadam ze je aj tu na konovy.....mala mi pred vcerom ani jest nechcela len kojit inac ma tam hore uz riadne zuby vyrisovane uz cakam kedy vyjdu moja uz ma o chvilu rok 😀

michelleuk
1. aug 2011

@basa23 cau basi mozete kuknut ci ju muz este ma medzi priatelmi?lebo sa mi zda ze je uz zrusena

basa23
1. aug 2011

@michelleuk no uz rok uz je velka kocka 😉 som kukala uz ju nema medzi piratelmi je uz asi zrusena.tak jej treba krave 😀

michelleuk
1. aug 2011

@basa23 no ved konecne 😒 no nam tu prsi uz skoncilo anglicke leto 😅

basa23
2. aug 2011

@michelleuk no u nas ma oddnes zacat teplo konecne 😉 snad na dovolenke budeme mat teplo lebo toto leto je otrasne mala sa eate ani nekupala

michelleuk
2. aug 2011

@basa23 no tu zase prsi 😒 boze zase mala sa celu noc kojila kazdu minutu co som ju dala do postielky sa budila tak som ju vzala k sebe si pocicala odtiahla sa a prevracala a mrncala a kopala a o pol 6 ma uz byla ze nech vstavam 😅 normalne ma bradavka boli co som ju celu noc prikladala

michelleuk
2. aug 2011

@basa23 jej budeme mat zuby konecne 😀 s malov som sa natahovala a ako bola na mne tak som si vsimla ze ma hore nieco biele tak jej obydva naraz idu ma riadne dasno spuchnute chuda a take koceky

basa23
2. aug 2011

@michelleuk jeej gratulujem k zubkom 😉 no tak to ste mali zlu noc.mi ok bola hore 2 krat a vstavala o 7.ale to bola nahoda 😒 no uz aj vam zacinaju zle noci zubky sa hlasia 😉

michelleuk
2. aug 2011

@basa23 no mi hovor strach a hroza a este kym vydu ma slahne strasne je zla 😝 a este j tomu leje ☹

basa23
2. aug 2011

@michelleuk tak to si este veru pockas kym vsetky vidu.mi mame zatial tiez len 9 zubkov.

dzudka
2. aug 2011

Ahojte mne je stale velmi zle na grcku najhorsie je to ked daco zjem tak mam nevolnost az do vecera kym nejdem spat...

malemu ide dalsi zub horna druha dvojka stale kaka ma ritku zapalenu z toho cervenu mastime prebalujeme ...
v noci revaval ale vcera som mu supla viburcol cipok a krasne spal celu noc natrela dasno a spal od 20-6 rano o 6 dal muz mlieko a spal este do 7dmej....

uz ho kojim len rano okolo 7.30-8.00 z oboch prs aj by chcel viac krat ale nedavam mu....

zajtra idem ku gyn. dufam ze babo je tam kde ma byt a ze pekne bude bit srdiecko sa tesim na drobca,,, 🙂

michelleuk
2. aug 2011

@basa23 takto ste na tom ovela lepsie ako my 😉 mala mi uz druhy krat dnes spi aj v meste rano ked som bola tak spala to asi s tej noci celu sa budila 😒
@dzudka ahoj to mas blbe ze ti byva zle aj pred tym ked si bola tehu ti byvalo zle?ja ked som bola tak ja som bola cela ok ziadna nevolnost nic asi preto mi aj tak chutilo 😝

basa23
2. aug 2011

@dzudka jeeej to ti krasne spinkal celu noc.no zubky tie natrapia.jeeej drzim palce aby bolo v poriadku babetko,nech je vsetko ako ma byt 😉
@michelleuk kokso nemozem malu uspat zaspala na 10 min v aute asa zobudila a ted ju uspavam uz hodinu.chvilu ju este necham a ide spat

dzudka
2. aug 2011

@michelleuk aj pri oboch detoch mi bolo zle a teraz je to o to horsie ze ich mam dvoch a nemozem len tak lenosit ....a maly furt rici pisti takze je to uplne na grc mi a do toho maly rici pisti...

michelleuk
2. aug 2011

@basa23 n moja zaspala sama som isla len do kuchine kavu si dat a uz bola tvrda 🙂 inac aj tvoja chce castejsie koit ked jej idu zuby?moja normale pride a hrizie ma do kolena a inac to svinsky stekli 😀
@dzudka no to ti verim aj ja chytam obcas s malej migrenu...a uz si bola na skene ci len teraz pojdes?mozno budu dvojicky 😲 😉

dzudka
2. aug 2011

@michelleuk to ani nevrav zajtra idem prvy krat k dr aj sono

michelleuk
2. aug 2011

@dzudka a preco a by som dojku chcela velmi ale mame na to male sance nik s rodiny nema 😒

basa23
2. aug 2011

@michelleuk ha sama ti zaspala sranda 😉 jeej ano ked jej idu zub chce castejsie jak jej sla stolicka som mala cecek vytahany co stale chcela cucat 😀

michelleuk
2. aug 2011

@basa23 no ved aj mna rano bolel ten s ktoreko kojim v noci 😝 inac ty uz kojis len s jedneho nie?ja uz tiez coskoro budem lebo uz tam skoro nic neni v jednom...inac je vidiet velkostny rozdiel ?som zvedava ci sa mi zmensia prsia ked dokojim teraz mam dd a ked sa mala barodila mala som e .

basa23
2. aug 2011

@michelleuk hej ja uz kojim len z jedneho uz asi pol roka ak nie viac.jezis ani mi nevrav je vidiet a brutalne ja dufam ze potom sa to napravy lebo ma inak slahne 😠

michelleuk
2. aug 2011

@basa23 no malo by sa lebo aj mne uz zacina byt vidiet pomali hlavne pred kojenim....zajtra ideme na ockovanie tak mi malu zvazia bohvie kolko ma uz som ju dlho nevazila....no mala okupana ideme vecerat 🙂

basa23
3. aug 2011

@michelleuk jeej ockovat snad budete mat dobre po ockovani ziadna teplotka,vracanie.hej tak potom daj info kolko vazi.podla mna nepribrala uz vela

michelleuk
3. aug 2011

@basa23 no to aj ja dufam este nikdt nemala teplotu dufam ze to aj teraz tak ostane 😉 no ved mne sa zda ze schudla skvor no uvidime 🙂 ako ste spali?moja zase celu noc s nami chrbat ma boli lebo sa rostahovala na celu postel 😝

basa23
3. aug 2011

@michelleuk to aj mne swa vzdy vzda ale vidim podla gati ze sa taha do vysky 😉 no ved uvidis daj potom info.mi sme spali ok bola hore asi 3 krat takze ok

michelleuk
3. aug 2011

@basa23 no uz sme doma dostali sme 3 vcelicky 🙂 aj sme plakali ale malinko.....no mala 9900g a 78cm pribrala len 200g za 3 mesiace 😕 neni to malo?

estterka
3. aug 2011

@michelleuk vsak ja som ti uz davnejsie vravela,ze nemas velke babo 😉 vies co,nasa si drzi 12 uz cez mesiac,lebo uz sa viacej hybu,tak uz teraz sa to moze aj zastavit.

michelleuk
3. aug 2011

@estterka no mojej sa to od toho 8 zastavilo ale do vtedy dost vela priberala teraz je tak akurat 😕 😅

basa23
3. aug 2011

@michelleuk to mate super vahu.pribrala fakt malinko ale tak uz sa viac hybe.moja ma 11 300 ale zas ona je strasne dlha ted som jej kupovala leginy a velkost uz 92 ,uz su jej 86tky kratke vsetci vravia ze je dlha na svoj vek 😀