Ako si nájsť kamarátov opačného pohlavia?

2. okt 2021

Ahojte, mám 17 rokov, som druhacka na SŠ a chcela by som mať aj nejakého kamaráta. Na ZŠ som sa bavila s chalanmi, ale už nie sme v kontakte a baby mi prídu dosť falošné (nie všetky). Mama v triede asi len 6 chalanov, z toho možno 3 sú v pohode a zvyšok mi príde namysleni, chcela by som sa s niekým len tak kamarátiť, celkom mi to chýba (ako som sa na ZŠ bavila s chalanmi)

pribinak
2. okt 2021

Na krúžku?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evkamotka
2. okt 2021

Podla mna mas vacsiu sancu na "kruzku". Ja som inak celu strednu sedela s chalanom v lavici a bolo to fajn.

ivangeline
2. okt 2021

My sme mali v triede 4 chalanov a dalo sa navit s kazdym. :D Mozno si narocna alebo hanbliva. ;)

slovakboy
4. okt 2021

Skús ho poprosiť o niečo s čím by ti vedel pomôcť napríklad s matikou a ty mu potom pomôž s niečim iným. Aby si zas nevyzerala že ho len využívaš. Nemusí ísť len o učivo. Hocičo. A pýtaj sa ho na jeho záujmy. Viac počúvaj ako hovor. Keď ho bavi šport nejaký nechaj nech ti vysvetli pravidla alebo ako to funguje. Keď ho baví vesmir tak sa ho spýtaj čo je to čierna diera alebo aký je vesmir veľký. Nezačínaj žiadnu tému týkajúcu sa politiky náboženstva názorov na kamarátov učiteľov neohovaraj nikoho. Ak on takú tému začne diplomaticky prejdi na niečo iné. Môžete sa baviť o zvieratkách ak jedného z vás zaujímajú. Alebo nejakú zaujímavú tému z učiva.

katym77
4. okt 2021

To musí prísť samé od seba, ako sa siliť a hľadať. A aj spolužiaci zo Základnej môžu byť kamaráti.