Psychologické testy na bilingválne gymnázium

doma12344
6. máj 2022

Nie je tu niekto kto by mal predstavu o tom aké sú psychologické testy na bilingválne gymnázium? Dcéra bude mať psychotesty na anglické (Čadca) a nevie či sú to testy so všeobecným prehľadom, alebo či len z anglického jazyka?
Ak má niekto skúsenosti budem rada za každú odpoveď. ☺️

gelifil
6. máj 2022

ani, ani

pininka1
6. máj 2022

@doma12344 v stredu to syn absolvoval. Zopar testov kde napr kruzkovali spravnu moznost, alebo to co nepatri do skupiny slov. Potom mali aj rozhovor s psychologickou. Nic hrozne to nebolo, len pre deti to je otravne, nic im to nehovori. Kazdopadne nas to asi urobil dobre kedze ho prijali 😀

zitaje
6. máj 2022

@pininka1 to už máte výsledky??

pininka1
6. máj 2022

@zitaje ano, ja som tiez bola v soku, kedze druhe kolo ma byt 11. 5. Nam prisli vysledky o prijati na druhy den, ale celkovo kolko mal bodov nevieme. Ale aj ine gymple uz davali vysledky, kedze aj synovi niektori spoluziaci uz vedia ze su prijati.

terry2003
6. máj 2022

Ani všeobecní prehľad, ani angličtina. Bude to skôr ten rozhovor, a bude mať dopĺňať do viet slovo zo skupiny slov.
@doma12344

ibrunova
6. máj 2022

Moja dcéra šla na bilingválny 5 ročný. Matika, slovina, anglina a psychotesty. Boli to také krúžkovacie otázky.

gelifil
7. máj 2022

@terry2003 žiany rozhovor

lady083
7. máj 2022

Moje deti nemali rozhovor, testy su sj, aj, mat, vseobecnovzdelavacie predpoklady-tiez test

ibrunova
7. máj 2022

Rozhovor nie je reálny, tu sa hlásilo 160 ľudí.

pininka1
7. máj 2022

@ibrunova aj tam kde bol syn boli tri triedy a pytala sa ich v spolocnej diskusii. Ci to malo nejaku vypovednu hodnotu netusim, ale pytala sa.