Sú to podľa vás osýpky?

konvalinka404
18. jan 2018

Dobré ráno, zbudil sme sa a dcéru svrbelo celé telo ... Ukázala sa mi a má samé fľaky ako sú na obrázku.. neviete čo to môže byť? Musela som ísť do práce,takže Vam bude odpisovať dcéra (13) 🙂 prosím poraďte keďže som v práci a nemôžem ísť preč tak aspoň takto

libawet
18. jan 2018

@konvalinka404 alergická reakcia na nejakú potravinu. Lekárka, že by nepoznala osýpky? To už akože naozaj ?

emmusska
18. jan 2018

vas lekar akoze nevie rozpoznat osypky? nemyslim si, dufam, ze je to len nejaky vtip

biba12
18. jan 2018

@konvalinka404 toto asi píše dieťa, ktoré evidentne nepremýšľa.
1.Ak Ťa lekár pošle ku kožnej, isto to nie sú osýpky.
2. Ak má kožná voľno , niekto ju zastupuje a určite to má vyvesené na dverách. Nie je možné, aby ju nikto nezastupoval a pacientov nemal kto ošetriť.

meandbaby
18. jan 2018

Osypky su infekcne ochorenie s horuckami a nepatria ku koznej.Toto je alergia

liv1
18. jan 2018

Inak sa budete divit, ale ja uz pred dvomi rokmi cca cakam s malym u lekara na koznom a jedna pani s niekym telefonuje a hovori ze maju podozrenie na pasovy opar. Coze???? Pasovy opar? Na koznom? Milion ludi? To je ten isty virus ako ovcie kiahne, len mozu ho dostat len ti co uz ovcie kiahne niekedy mali. A teda ti co ho nemali dostanu ovcie kiahne ked sa s nim stretnu. Neverila som ociam ani usiam! Takze predpokladam ze je v klidku nejaky doktor, ktory s osypkami posle za koznym. Inak.. vyzera to samozrejme na alergicku reakciu, inde na tele to nema? Asi na prasok a v spanku sa dcera spotila, alebo na latku, hocico....

lenadka
18. jan 2018

@liv1 pásový opar sa neprenáša len tak ľahko, podobne ako herpes na puse. Mám ho mal v čase keď deti ešte kiahne nemali, žiadne špeciálne opatrenia sme nerobili uterák má u nás dávno každý vlastný. Normálne sa hrali, dávali si pusy...a nič...

iwesska
18. jan 2018

Osypky maju hlavne uplne iny priebeh,nestaci sa zobudit rano so zihlavkou. To by jeden doktor s praxou mohol vediet...ale teda,vedomosti niektorych su ozaj zarazajuce. Ak by to aj osypky boli,tak idete rovno na infekce do nemocky a nie ambulantne ku koznej.

katrinka34
18. jan 2018

A očkovaná nie je ?

konvalinka404
autor
18. jan 2018

@biba12 ,moja dcéra je trošku taká slabšia a pomalšia a naša kožná už vie ako naňu

konvalinka404
autor
18. jan 2018
beky1813
18. jan 2018

@konvalinka404 no na to, aka je,vie pekne temy zakladat z tvojho nicku

maykaaa1122
18. jan 2018

skusila si ist ku dr?..nevyzera to na osypky..

konvalinka404
autor
18. jan 2018

@beky1813 náhodou, Slovenský jazyk matematika jej idú perfektne nato má hlavu 🙂

sorciera24
19. jan 2018

toto nie su osypky!.....kurnik, aj s odktormi.....zihlavka, prip. nejaka alerg. reakcia.....ale sito nei osypky!......"milujem" doktorov, fakt......

lindusss2016
19. jan 2018

@sorciera24 neverim, ze nejaky lekar vypustil z ust to, co tvrdila autorka. To je oravdepodobne vyplod jej dcery

tamara263
5. feb 2018