Ake handmade výrobky máte radi?

12. júl 2022

Aké slovenské handmade výrobky máte radi? Myslím konkrétne značky, ktoré vás zaujali príbehom alebo niecim iným, grafikou, výrobkom, kreativitou, hocičím. Hľadám kreatívne zaujímavé darčeky.

solange7
12. júl 2022

Ja si vzdy vyberiem na Sashe. Su tam aj kraviny ale vela ludi tam ponuka pekne veci.

martinkatinka
12. júl 2022

Ja najradsej nieco z fariem, ci uz syr,masove vyrobky, ovocne ....

dskjhfdlkdjhl
12. júl 2022

Ja si handmade vyrobky najradsej vyrabam sama.

radkaradix
12. júl 2022

zaujímavá otázka, pripnem sa, možno nájdem fajn inšpiráciu 🙂

galganka
12. júl 2022

Twigshop, Huncút, Simplygreylife, Blšiaky, judit_atelier, Ježo, Sekáčjeláska, Champeriko, loto_sova, trulyemily, Monatelier_mt, takitak, hnčekodpolin, bycaldero, peacemenka, dl_dominika_lehotska, ...

elizabet173
12. júl 2022

@galganka fúúú, ja vôbec netuším o čom píšeš, je pravdou, že si veľa vecí dokážem vyrobiť sama, ale skutočne ani jedno slovo mi nič nehovorí

galganka
12. júl 2022

@elizabet173 tiež si viem veľa vecí vyrobiť, či upcyklovať. Ale zbožňujem slovenský handmade, trhy a jarmoky. A asi aj vďaka kovidovým obmedzeniam som takmer úplne prestala nakupovať pre seba v nákupných centrách a radšej si počkám a kúpim kvalitné, neokukané, originálne a slovenské. A keď sa dá, tak aj deťom.

elizabet173
12. júl 2022

@galganka mrkla som na niektoré, nemám malé deti, takže oblečenie pre ne odpadá a ja som naopak alergická na trhy a jarmoky, prechádzam okolo nich veľkou rýchlosťou. Nemusím ani nákupné centrá, ak by sa dalo, kúpim všetko cez net od rožka až po auto 😎 Ale uznávam, že niektoré z tých šiat sa mi páčia

galganka
12. júl 2022

@elizabet173 nie také tie "china" trhy. Ale pekne s remeselnikmi a výrobcami. Tam by som strávila kľudne aj celé dni. Akurát peňazenka by zaplakala. 🤭🙈

elizabet173
12. júl 2022

@galganka ja ti rozumiem, china trhy ma nezaujímajú, iba pri tých remeselníkoch neviem, čo by som kupovala, možno sem tam koženú tašku, alebo nejaký korálkový náramok a tam som asi skončila. Každá sme iná

mladenca
13. júl 2022

Mne sa pacia tie naramky tusim sa to vola bountyboho?