Mamičky slovenky žijúce vo Viedni

jokers303
5. jún 2011

Ahojte najdem tu nejake mamicky slovneky,ktore ziju vo viedni.rada by som nejake spoznala zijem vo viedni a nemam tu kamosky maminy.dakujem.zuzka.

00sasenka
27. jan 2014

@alexandramalik ahoj skusenost nemam, ale hrozi ze nas caka to iste. manzel tvrdi, ze vo viedni je aj slovenska skola. ja rozmyslam nad moznostou, prestahovat sa blizsie slovenskych hranic a budem malu vozit do skolky a skoly slovenskej na slovensko.

lauraa
27. jan 2014

@alexandramalik syn musi absolvavot integracny rok v skolke, bez toho nemoze do skoly, teda do 1 rocnika....najlepsie by bolo keby ste sa teda cim skor prestahovali do at ...deti sa ucia rychlo....

alexandramalik
11. feb 2014

fuuha no super a nemas nahodou skusenosti s tou univerzitou komenskeho??? ja som ho chcela dat tam aspon na rok aby nemusel mat odklad . dakujem

maela
13. feb 2014

@luda4 ahoj da ju sa niekde pozriet tvoje prace?

simona58
16. feb 2014

Ahojte baby..coskoro tu bude jar je tu dakto 10bezirk.s kamoskou hladame dalsie ihriskove partacky🙂

luda4
24. feb 2014

@maela Áno moju ponuku mam nafotenú na Sashe.sk. http://www.sashe.sk/chcem/moje-veci 🙂

fjanette
15. apr 2014

nejake maminy v 12ke,Meidling.. mam 11r. a 2 r. chlapcov.-)_uvitam stretka a pokec vo volnom case s detmi.pekny den Janette

kabana
3. máj 2014

ahoj .byvam v 15b a mam 18mesacneho syna hladam si kamosky na spolocne prechadzky a stretka

jalimag
26. máj 2014

@yamur ahoj yamur, napis mi na magdik@post.sk, mozeme sa stretnut papa

jalimag
26. máj 2014

@janelatt Ahoj, my sice byvame od vas daleko - 19. Bezirk, ale to nevadi. Napis mi email na magdik@post.sk a dohodneme sa.

jalimag
26. máj 2014

@zuzana1917 ahoj zuzana, aj ja sa rada stretnem. Napis mi na email magdik@post.sk

jalimag
26. máj 2014

@zuzanawll ahoj, je tu vela takych miest, ak este stale zhanas, ozvi sa.

jalimag
26. máj 2014

@alexandramalik Ahoj Alexandra, ak ste uz vo Viedni, ozvi sa, ja mam 3 a pol rocneho syna, ktoremu hladam slovensky hovoriaceho kamarata. Tiez este nevie po slovensky.

jalimag
26. máj 2014

@alexandramalik Ahoj Alexandra, ak ste uz vo Viedni, ozvi sa, ja mam 3 a pol rocneho syna, ktoremu hladam slovensky hovoriaceho kamarata. Tiez este nevie po slovensky.

alexandramalik
2. jún 2014

no este nie sme . Zatial ide do skoly na SR a potom by sme chceli uy v lete odist do Viedne. Zatial nam to financne nevyslo:(((( ale urcite sa ozvem

1januska1
5. jún 2014

@guessdeva
ahoj...ja byvam ako byvam v 10 ale nechodim tam casto len manzel je stale v rakusku...ale ked som tam tak sa nudim lebo nemame tam nikoho znameho...idem teraz v pondelok tak ak by si mala zaujem tak by sme sa mohli zoznamit...mam 21 mesacnu dcerku...kludne sa ozvyte aj ine...vymenime cisla a dame stretko..budem velmi rada...ahojte 😉

1januska1
5. jún 2014

@simona58
ahoj...no ak by ste mali este zaujem tak sa rada pridam...

1januska1
5. jún 2014

@jokers303
ahoj...no ja idem v pondelok do viedni tak ak by si mala zaujem tak by sme sa mohli stretnut...ani ja tam nikoho nepoznam...

1januska1
5. jún 2014

ahojte...daka mamicka v 10 na stretka a pokec?prechadzky s detickamy...

kifinka
29. aug 2014

@1januska1 ahoj, ak by si mala zaujem o stretnutie kludne napis, ja sa akurat zajtra sťahujem natrvalo do Viedne, byvam pri Keplerplatzi, a mam štvorročneho syna, ak nevadi vek deti, Ivka

kifinka
29. aug 2014

@alexandramalik ahoj, tak ako ste dopadli, už ste sa prestahovali? my sa sťahujeme zajtra, a tiež mam mindrak zo školky, ako to zvladne 🙂

alexandramalik
4. sep 2014

no este nie my asi prvu triedu dokoncime na slovensku a uvidi sa . Mne sa ani moc nechce ist ale muz nalieha tak sa uvidi ale budem rada ak mi napises co a ako ....???? a drzim palce...

mariamihalova
20. okt 2014

a vsetko prelozene zoslovenciny do nemciny,co nestoji malo penazi

nair
1. dec 2014

Ahoj baby, ideme na vianočné trhy do Viedne.. Viete mi prosím povedať, či sa dá niekde v blízkosti centra zaparkovať v normálnej cene a nie je to beznádejne plné? Môj muž je paranoik a potrebuje ísť všade svojim autom a mať ho neustále relatívne v dosahu 🙂 Ďakujem!

mikema
1. dec 2014

@nair podľa toho aké trhy. Radnica je cez víkend preplnená a parkovanie ťažké. Inak počas nedele a štátnych sviatkov sa V centre neplatí parkovanie a 8.12. V pondelok máme štátny sviatok 😉 celkovo je to V centre o šťastí. Ja vždy zaparkujem, ale S mojím malým autom sa vopcham všade a najmä poznám kadejaké Uličky 🙂 alebo ešte garáže i keď tie sú v centre kadejaké,napr na freyung som za hodinu vysolila 4 eur. ☹

nair
2. dec 2014

@mikema Ďakujem za odpoveď. Áno, myslela som Vianočné trhy v meste. No napokon asi pôjdeme až v januári, trhy nebudú, ale mm chce vidieť Viedeň, nebol tam od detstva. Kúpili sme si ubytko na zľavách, no tieto zľavové vouchre neplatia počas adventných víkendov a normálna cena sa nám zdá privysoká keď k tomu ešte pripočítame parkovanie 40€ denne.. 🙂

mikema
2. dec 2014

@nair No mate este moznost zaparkovat niekde na okraji Viedne (teda vo vonkajsich okresoch) a zobrat si listky na verejnu dopravu... A v januari je na Rathause uzasne klzisko! Tiez to ma svoje caro! 😉

nair
3. dec 2014

@mikema Uvidíme, našli sme ešte poslednú šancu na hotel na ten termín a práve to riešime..
Jaj, prosím, a s MHDčkou je to ako? Časové lístky? A platia na všetko rovnaké? Keď som bývala v BA, vždy sme chodili pešo alebo sme mali spoločný lístok na spiatočnú cestu vlakom a MHD.. Ale to je už roky dozadu.. 🙂 My s mm chodíme po neznámych mestách zásadne iba autom a pešo, ale minimálne večer späť na hotel by sme využili MHD..

mikema
3. dec 2014

@nair No mas listky denne, tie stoja okolo 5 eur na osobu a mozes jazdit vsetkym po celej Viedni 24h od stiknutia. Inak chapem, my sme tiez taki autovi aj ked sa snazime to nejak odnaucit a hlavne ked sme niekde letecky, tak sme tak ci tak bez auta... Inak som citala dnes nieco, ze je na stranke mesta Vieden wien.gov.at tusim, nejaky app kde ti da tipy na parkovanie a cosi s vianocnymi trhmi, ale uz tie noviny nemam a neviem presne co to bolo, ale vygoogli, mozno to najdes. 😉

nair
3. dec 2014

@mikema Díky, preskúmam zajtra v robote ak budem mať chvíľku čas.. 🙂