Oplatí sa kúpiť Fabini panvice?
Ahojte, oplatí sa kúpiť fabini panvice, alebo je to marketing ? 🙂
Áno sú veľmi kvalitné, ja som spokojná.
Áno sú veľmi kvalitné, ja som spokojná.
@anonym_8df7ad
@anonym_bc9cdc akú máte?
@anonym_8df7ad
@anonym_bc9cdc akú máte?
@andreakotesova https://fabini.sk/products/beznitova-panvica-lu...
A túto na rôzne lakocinky https://fabini.sk/products/panvica-meda-4-0-o-2...
alebo len tak na zohrievanie, keďže nemáme mikrovlnku. Sú ťažké ale perfektné. 👍
@anonym_8df7ad
@anonym_bc9cdc akú máte?
@andreakotesova Tú prvú používam len na mäso. Kuracie prsia, kačacie prsia, bravčové medailónky, alebo v tej panvici sprudka opražím mäso predtým, než ho dám do rúry... veľmi dobrá panvica.
@andreakotesova https://fabini.sk/products/beznitova-panvica-lu...
A túto na rôzne lakocinky https://fabini.sk/products/panvica-meda-4-0-o-2...
alebo len tak na zohrievanie, keďže nemáme mikrovlnku. Sú ťažké ale perfektné. 👍
@anonym_bc9cdc super. Ďakujem
V plnej cene sa tie panvice za mna neoplatia. A treba sa na nich naucit varit, lebo na nereze sa vari uplne inak a ked nedodrzis postup, tak Ti tam vsetko prihori. Ja mam beznitovu nerezovu a potom este jednu liatinovu tegame.
Je tam silny marketing, zlavovy kod ma kazdy influencer, aj co nevie do ruky chytit varechu.
Dalsia vec nie zanedbatelna je to, kolko tie veci vydrzia. Lebo ta znacka ma 2 roky. Dva roky vydrzi hocico.
V plnej cene sa tie panvice za mna neoplatia. A treba sa na nich naucit varit, lebo na nereze sa vari uplne inak a ked nedodrzis postup, tak Ti tam vsetko prihori. Ja mam beznitovu nerezovu a potom este jednu liatinovu tegame.
Je tam silny marketing, zlavovy kod ma kazdy influencer, aj co nevie do ruky chytit varechu.
Dalsia vec nie zanedbatelna je to, kolko tie veci vydrzia. Lebo ta znacka ma 2 roky. Dva roky vydrzi hocico.
@muchotrafka298 práve majú zľavy, tak za to uvažujem 🙂.. ja mám tefal panvice nie ani rok, a zistila som, že jednu mám už poškriabanu, čo neviem, ako sa mohlo stať, dávame fakt pozor.. a už sa ju bojím používať, tak by som chcela niečo kvalitnejšie kúpiť .. trošku toho varenia sa obavám, ale snáď sa naučím 😃
@anonym_8df7ad
@anonym_bc9cdc akú máte?
@andreakotesova nerezové, ale chcem vyskúšať aj hybridnú aj liatinovú. Mám od nich liatinový hrniec a som tak isto moc spokojná.

@kati1414 ja mám a som ozaj spokojná. Podľa mňa sú kvalitné. Vždy ich kupujem v akcii.