icon

Oplatí sa kúpiť Fabini panvice?

avatar
kati1414
Dnes o 12:02

Ahojte, oplatí sa kúpiť fabini panvice, alebo je to marketing ? 🙂

anonym_8df7ad
Dnes o 12:09

@kati1414 ja mám a som ozaj spokojná. Podľa mňa sú kvalitné. Vždy ich kupujem v akcii.

anonym_bc9cdc
Dnes o 13:05

Áno sú veľmi kvalitné, ja som spokojná.

avatar
andreakotesova
Dnes o 13:48
@anonym_bc9cdc

Áno sú veľmi kvalitné, ja som spokojná.

@anonym_8df7ad
@anonym_bc9cdc akú máte?

anonym_bc9cdc
Dnes o 13:54
@andreakotesova

@anonym_8df7ad
@anonym_bc9cdc akú máte?

@andreakotesova https://fabini.sk/products/beznitova-panvica-lu...
A túto na rôzne lakocinky https://fabini.sk/products/panvica-meda-4-0-o-2...
alebo len tak na zohrievanie, keďže nemáme mikrovlnku. Sú ťažké ale perfektné. 👍

anonym_bc9cdc
Dnes o 13:58
@andreakotesova

@anonym_8df7ad
@anonym_bc9cdc akú máte?

@andreakotesova Tú prvú používam len na mäso. Kuracie prsia, kačacie prsia, bravčové medailónky, alebo v tej panvici sprudka opražím mäso predtým, než ho dám do rúry... veľmi dobrá panvica.

avatar
andreakotesova
Dnes o 14:06
@anonym_bc9cdc

@andreakotesova https://fabini.sk/products/beznitova-panvica-lu...
A túto na rôzne lakocinky https://fabini.sk/products/panvica-meda-4-0-o-2...
alebo len tak na zohrievanie, keďže nemáme mikrovlnku. Sú ťažké ale perfektné. 👍

@anonym_bc9cdc super. Ďakujem

avatar
muchotrafka298
Dnes o 14:41

V plnej cene sa tie panvice za mna neoplatia. A treba sa na nich naucit varit, lebo na nereze sa vari uplne inak a ked nedodrzis postup, tak Ti tam vsetko prihori. Ja mam beznitovu nerezovu a potom este jednu liatinovu tegame.
Je tam silny marketing, zlavovy kod ma kazdy influencer, aj co nevie do ruky chytit varechu.
Dalsia vec nie zanedbatelna je to, kolko tie veci vydrzia. Lebo ta znacka ma 2 roky. Dva roky vydrzi hocico.

avatar
kkovacovak
Dnes o 15:50

Máme už asi 7 panvic a super. Nedáme na ne dopustiť

avatar
kati1414
autor
Dnes o 16:32
@muchotrafka298

V plnej cene sa tie panvice za mna neoplatia. A treba sa na nich naucit varit, lebo na nereze sa vari uplne inak a ked nedodrzis postup, tak Ti tam vsetko prihori. Ja mam beznitovu nerezovu a potom este jednu liatinovu tegame.
Je tam silny marketing, zlavovy kod ma kazdy influencer, aj co nevie do ruky chytit varechu.
Dalsia vec nie zanedbatelna je to, kolko tie veci vydrzia. Lebo ta znacka ma 2 roky. Dva roky vydrzi hocico.

@muchotrafka298 práve majú zľavy, tak za to uvažujem 🙂.. ja mám tefal panvice nie ani rok, a zistila som, že jednu mám už poškriabanu, čo neviem, ako sa mohlo stať, dávame fakt pozor.. a už sa ju bojím používať, tak by som chcela niečo kvalitnejšie kúpiť .. trošku toho varenia sa obavám, ale snáď sa naučím 😃

anonym_8df7ad
Dnes o 16:36
@andreakotesova

@anonym_8df7ad
@anonym_bc9cdc akú máte?

@andreakotesova nerezové, ale chcem vyskúšať aj hybridnú aj liatinovú. Mám od nich liatinový hrniec a som tak isto moc spokojná.