Whoop náramok: Stojí predplatné za to?
Dnes o 14:34
Láka ma sledovanie regenerácie, ale mesačné predplatné mi príde dosť vysoké.
Máte ho niekto? Spokojnosť?
Láka ma sledovanie regenerácie, ale mesačné predplatné mi príde dosť vysoké.
Máte ho niekto? Spokojnosť?
😀
náramok za 30 eúr nestačí?