icon

Whoop náramok: Stojí predplatné za to?

Dnes o 14:34

Láka ma sledovanie regenerácie, ale mesačné predplatné mi príde dosť vysoké.
Máte ho niekto? Spokojnosť?

anonym_ea3de3
Dnes o 14:39

😀
náramok za 30 eúr nestačí?