Bio potraviny a Košičanky

martini
15. jún 2012

Zdravím predovšetkým Košičanky (a baby z okolia), ktoré používajú alebo chcú pripravovať stravu pre svoje malé lásky z bio potravín. Ked´že občas nie je vôbec jednoduché bio zeleninu a mäso v tomto regióne pozháňať, tak som chcela spojiť naše sily 🙂 a môžme si radiť, čo a kde a kedy kúpiť. Alebo prípadne si môžme spolu niečo dať doviesť či spoločne objednať. Čo vy na to? 🙂

dodebnicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajkusa
29. júl 2013

v presove je obchodik s bio maskom aj zeleninkou,vlastne maju vselico,ja som kupila malej bio kura,uvarila,pomixovala a pridala do zeleninky,cukety,zemiackov atd., je to super,krasne voni,uplne to ochuti cele jedlo, mala ma 8 mesiacov,strasne jej to chutilo, to masko treba objednat,ostatne sa da kupit na mieste, masko pride vzdy v piatok cerstve,treba pomixovat a zamrazit a je pokoj

kosicanka1
29. júl 2013

@kajkusa prosim ta kde v presove je ten obchod? Hlavne maso ma zaujima.

martini
autor
29. júl 2013

@kajkusa prezraď prezraď, kde ten obchod nájdeme 🙂

kajkusa
30. júl 2013

na levocskej 26,bio zahrada, su hrozne mili....treba tam ist

kajkusa
30. júl 2013

masko treba objednat,aby ste nemuseli ist dva krat, staci po telefone, kuracie prsia,najmenej 300 g, cislo je 051 77 440 52,povedala som im,ze by bolo dobre keby boli na nete,vraj su na facebooku ale ja som ich nenasla,tiez som zhanala dlho bio maso

matka100
16. okt 2013

@nice202 ahoj, prosim Ta nemas cislo na farmu v Perin-chym?

sklenki
19. okt 2013

@sintra viem, že je to už dávnejšia diskusia ale chcem sa opýtať, či ešte stále beriete od tej pani zeleninku a či môžem poprosiť kontakt, dakujem. Katka

sklenki
19. okt 2013

už mám dikes 🙂

katrin1984
29. jan 2014

Ak môžem poradiť, tak v Prešove je super obchodík na Slovenskej ulici. Volá sa farmársky obchod. Ja tam nakupujem hlavne mäso a vajíčka. Majú úplne geniálnu morčacinu (prsia, stehná...) ale aj veľmi kvalitné mäsové výrobky. Majú aj farmárske sliepky, kohútov, králiky a bio kurčatá ale tie majú pravdepodobne len na objednavku. Mäso už ani inde nekupujem. Super je tiež to, že všetko je slovenské. Odporúčam každému!!

organicshop13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luci_luc
28. mar 2014

Ahojte,
práve píšem diplomovku o biopotravinách.
Našli by ste si, prosím, pár minút čas na dotazník?
Zaujíma ma Váš názor 🙂
Dotazník nájdete tu: https://docs.google.com/forms/d/1BZhbO1LIP4pl-Q...
Vopred ďakujem a dúfam, že biopotraviny budú pre Vás stále dostupnejšie ;)

mishelade
1. okt 2014

ahoj martini 🙂
my ponúkame na predaj mäso z domáceho chovu 🙂 morky,husi, kačky, kohúty,sliepky, králiky 🙂 za super ceny 🙂 ak máš záujem, neoľutuješ, je to naozaj zdravé mäsko, nezávadné. M

mishelade
1. okt 2014

@martini
ponúkame Ti mäso z domáceho chovu, zdravé, ľahké a chutné 🙂 morky,husi,kačky,kohúty,sliepky a králiky za super ceny 🙂

taburetkaetka
14. nov 2014

Ja viem o tom, že v Košiciach funguje internetový obchod Debnička od babičky, asi predávajú krátko, lebo ešte nemajú všetok sortiment, ale základ majú zeleninu od miestneho farmára, pečivo, oleja za studena lisované!!! ktoré som nikde v obchode nevidela(slovenské- slnečnicový a repkový) a mnohé iné. Takže všetko zdravšie ako dovezené zo Španielska či Holandska

pifina
19. nov 2014

@taburetkaetka maju nejaku stranku alebo ako sa objednava?

taburetkaetka
20. jún 2015

su na www.debnickaodbabicky.sk a tam najdes vsetky potrebne informacie

taburetkaetka
14. júl 2015

ahojte, ja som našla v košiciach www.debnickaodbabicky.sk, nevyhoda je, ze vozia zeleninu iba raz tyzdenne, ale zakazdym ked som objednala som bola spokojna 🙂