Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

rosannar
25. jún 2012

ahojteeee...my dojedáme z víkendu, ale ani cez víkend som nevarila 😀 varil svokor 😀 , takže plnená paprika, koložvárska kapusta a malý mi napodiv jedol plnenú papriku, z jeho strany zááázrak 😀
ešte kuchárky moje, do práce potrebujem robiť slané a rozmýšľam že niečo s plnkou, zatial ma napadli len kukurica, klobásky, syry...a čo ešte môže byť???

rastulka
25. jún 2012

@danielaj Aj mne vždy pripomina detstvo,nam ho zas vždy robila mama 🙂 A ty si ešte nikdy nerobila 🙂 ? Ani sa mi nechce verit 😀 😀 😀 šak ty same dobroty variš svojej rodinke a na toto si nejak zabudla 😀 😀 😉

danielaj
25. jún 2012

@rastulka veru zabudla, ale musím to napraviť aurobím, vďaka si mi pripomenula dobrotu môjho detstva 😉 robíš podľa nejakého receptu? 😉

nelinka0401
25. jún 2012

u nás sa dojedá zo včera.Hovädzia polievka a stehienka s pečenými zemiakmi a kapustovím šalátom
@danielaj aj nám vtáčie mlieko robila babka.od nej vždy viac chutilo 🙂

danielaj
25. jún 2012

@nelinka0401 jasné, od babiek chutilo všeličo najlepšie 😉 mňa tak
@rastulka dnes navnadila na to mlieko, že ho pôjdem vyskúšať a uvidím, či deťom bude chutiť, normálne sa teším 😉

lenka268
25. jún 2012

@bobinkask dakujem Ti 😉 pekne vyskusam niekedy, 😵

lizatko1009
25. jún 2012

tak polievka zo struhanej korenovej zeleniny a vajickove halusky, segedin zachvilku bude a dezertik

ibajeho
25. jún 2012

VIEM ZE TO SEM Nepatri, ale v temach o tom na mna bud kaslu alebo nevedia poradit. A tu sa tiez vari a pecie, tak sa pytam zien ktore maju domace pekarne ze ake maju a ci su spokojne. Dakujem

rastulka
25. jún 2012

@danielaj Ale nie,ja len tak od oka 🙂 V horucom mlieku povarim vyšlahane bielka z oboch stran, potom pudingovy prašok vyšlaham v mlieku aj so žltkami a pridam k vriaciemu mlieku, uvarim riedši puding 🙂 samozrejme cukor davam podla chuti 🙂 😝

karin0401
25. jún 2012

dojedali sme plnenu papriku

evitka82
25. jún 2012

my dnes len polievka A LA cícerovo zeleninovy krém a potom kto čo najde

danielaj
25. jún 2012

@rastulka ja to idem práve robiť, tiež tak som si to pamätala a aj nejaké recepty som na nete našla, tak dúfam, že bude chutiť ako od babičky 😉

danielaj
25. jún 2012

@rastulka moja, ja som ti sľúbila ešte nejaké sladké receptíky do DP, tak snáď už dnes sa dokopem k tomu, len to mám všetko v mojich múdrych zošitoch popísané, a stále nejak nie je čas, aby som ti to napísala 😒

danielaj
25. jún 2012

@ibajeho ja mám túto, http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=ukaz... už skoro 5 rokov, mm mi ju kúpil v Nemecku a som maximálne spokojná, čo som sa ja v nej už napiekla, džemov narobila... 😉

ibajeho
25. jún 2012

@danielaj dakujem, nad unoldkou som aj premyslala. Najradsej by som chcela panasonic, alebo unold. Len dizajnovo chcem chromovu, nie umelohmotnu 🙂

sandy84
25. jún 2012

@danielaj nemate nejaky typ ako urobit chlieb v pekarni, lebo mne ani jeden nevysiel :( tak zisla by sa rada.

kikaneu
25. jún 2012

@ibajeho ahoj 🙂 ja mám sencor, dostala som ju ako darček a som veľmi spokojná, mám ju už skoro dva roky a všetko čo som v nej robila sa mi podarilo 🙂

katkas1
25. jún 2012

dnes sme dojedali zo vcera a zajtra bude zeleninova polievka a zemiakove placky 🙂

macka23
25. jún 2012

rizoto s kuracim maskom, uhorkovy salat a pecu sa citronove muffinky 🙂

vivusika
25. jún 2012

@macka23 🙂 to isté, len koláč zostal od včera rebarborový 😉

katkas1
25. jún 2012

Baby date mi sem recept na tie lunexove rezne???Dakujem

inffinity
25. jún 2012

My dneska brambory na pare a koprovou omacku 🙂

ikke
25. jún 2012

kucharky, ked peciete zeleninove placky a fasirky v rure, na kolko stupnoch a ako dlho? vdaka... 🙂

luciok
25. jún 2012

Zajtra idem po 3 týždňoch do práce, takže budeme obedovať to, čo uvarí závodná jedáleň a vraj: plnený kapustný list s paradajkovou kapustou. No neviem neviem či nebudem zajtra hladná 😝

zuziq
25. jún 2012

@ikke ja vacsinou masko ( fasirky, rezne a pod) peciem okolo 180 az 185 ale veru neviem ako dlho.. robim to vzdy odhadom, ratam okolo 50 az 60 minut ( podla farby a samozrejme aj skusam, ci je makka)

ibajeho
25. jún 2012

@kikaneu dakujem a aky typ presne?

lululka555
25. jún 2012

baby,co planujete zajtra varit? ja rozmyslam nad rizotom,s cerstvych sampionov a s porom alebo vyprazany syr...alebo nieco sladke?

papuka
25. jún 2012

žienky, moj mm by chcel zajtra harulu na plechu, nikdy som ju nerobila, iba na panvici, poradíte mi aby mu chutilo 🙂

sloto
25. jún 2012

baby poradte nejaky recpet na cestoviny... mam doma morca dellu, v zivote som to nemala doma, ale manzel kupil tak to chcem nejako pouzit na spagety.....