Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
nelinka0401
26. aug 2012
@natalii6 áno.je to ona. má tam dve s rovnakým receptom.ja som tak robila a podarila sa 🙂
nelinka0401
26. aug 2012
@natalii6 áá nie,pozerám a nie je to tam.ale baby tu nedávno o bábovke písali tak som si zapamätala. :-N
rastulka
26. aug 2012
Ahojte 🙂 Už sme domenka 🙂 Dnes sme mali kuraciu polievku,vypražane kura a ryžu so zeleninkou 🙂
maba
26. aug 2012
@jja prajem skoré uzdravenie 😉
chloe001
26. aug 2012
Zeny...vsetko, co tu dnes je by som s prepacenim ZOZRALA :-N sem s tym.. 😃 Skvele, ze je tu tato tema, vzdy ma nieco inspiruje 🙂
abriela
26. aug 2012
@nadhera vcera vecer som so pozerala, kto co navaril. Mam rada placky, torteliny ale pohlad na ranajky tvojho syna, bol ten naj.... No musela som ist radsej umyt zuby a spat, lebo zas by som jedla po 22hej.
natalii6
26. aug 2012
pizza sa konecne robi tak dnes budeme mat 2v1 obed aj vecerub zaroven 😃 a cesto na pizzu som spravila podla@lululka555 ..potom dam aj foto..juj uz som takaaaaaaaaaaaaaa hladna :-| 😃
natalii6
26. aug 2012
@nelinka0401 dakujem za infosky dneska som uz nestihala ale zajtra ju spravim lebo vyzera good 😉
titkovamiriam
26. aug 2012
TAK a zostaveny mam uz jedalensky listok:
P:lievance s tvarohom
U:plnena paprika
S:kuracie stehna s ryzou
Š:kelový privarok s gulasom
P:lečo
S:losos na niakej dobrej omacke
P:pečene maso,kapusta,knedľa

polievky podla toho ako bude dozrievat zeleninka 😉
natalii6
26. aug 2012
@nakup ta polie vka vyzera dobre by som si hned dala ja milujem polievky hlavne spelaciu len u nas to okrem mna nikto skoro neje tak to potom vylievam achhhh ]-(
glukacova
26. aug 2012
@lenka268 ahoj ako prosim ťa robíš to slonie žrádlo
titkovamiriam
26. aug 2012
@glukacova jej to som už roky nerobila🙂 😉 ale tusim ked bude michala to spravím aj ja
glukacova
26. aug 2012
@titkovamiriam caves tak daj receptoš na to aj ty, lenka asi griluje, aby som vedela čo nakupiť 😉
natalii6
26. aug 2012
@titkovamiriam ja som si mysela ze do toho cesta idu paradajky 😉
titkovamiriam
26. aug 2012
@glukacova
600 g šunky alebo šunkovej salamy,4-5ks kysle uhorky,4vajička uvarene na tvrdo-toto všetko dame do vacsej misy nakrajane na male kusky ,premiesame s majolkou,alebo domacou majonezou a zalejeme omačkou:3polievkove lyžice kečupu zmiešame s 2lyžicami oleja.3pl.horcice,2pl cukru,trošku čily omačky .2pl octu a privedieme vsetko do varu-najlepsie vo vodnom kupely,nechame vychladnut a vylejeme na suroviny,zamiesame.Podavame vychladnute.Kludne tam moze ist aj sterilizovana kukurica,alebo aj nastruhany syr 😉
eva7780
26. aug 2012
dnes slepačia polievka,pečene masko,knedlik a dusena kapusta
lululka555
26. aug 2012
nas obed,kuracie prsia s broskynami,ale robila som inak, ako robievam,davam cele polky broskyn,teraz som opiekla mäsko,ulozila na pekac na to na mesiaciky nakrajane broskyne ,nastruhala som syr a zaliala slahackovou smotanou a zapiekla.K tomu sme mali zeleninovu ryzu. A piekla som teraz este moravske kolaciky 😉
titkovamiriam
26. aug 2012
@lululka555 tie moravske su uzasne🙂
nakup
26. aug 2012
No koláč som neupiekla ale nadalo mi to a urobila som tvarohovo - smotanový pohár s ovocím a čokoládou, a zas robota umývanie prázdnych pohárov 😉
abriela
26. aug 2012
BABY podnazov tejto temy by mal byt - pre slabych ZAKAZ klikania do temy vecer 😎
titkovamiriam
26. aug 2012
baby mnam ja mam chut na sladke-idem dat do misy piskoty jahody a zlaty klas 🙂
abriela
26. aug 2012
@glukacova ja som ho robila len raz asi pred rokom, a bolo to veru dobre.
http://varecha.pravda.sk/recepty/slonie-zradlo/...
glukacova
26. aug 2012
@lululka555 no tie moravske koláče keď vidím dovidenia odchádzam z tejto stránky aby som toľko neslintala 🙂
glukacova
26. aug 2012
@titkovamiriam ďakujem vyskúšam
soniatko
26. aug 2012
@lululka555 prosim ta, nepodelila by sa o ten recept na domace tortily, my ich mame tiez radi plnene kuracim maskom, ale doteraz som robila vzdy iba kupovane...
zklimekova
26. aug 2012
tak tu sú ...moje prvé 🙂....ďakujem za recept @danielaj ...nabudúce už bude celá dávka, dnes len polovičná skúšobná ..a zožali úspech tak sa tešííím 🙂
irsina83
26. aug 2012
Tatino dostal k narodeninkam kucharsku knihu, po ktorej tuzil a hned z nej aj upiekol torticku 😉
happy8051
26. aug 2012
menu na nadchadzajuci tyzden:
Pondelok: cervena sosovica so zemiakmi a parkom, granatir, uhorky
Utorok: mrkvova s opecenym chlebom, Kaiser schmarn, broskynovy kompot
Streda: bryndzova polievka, zapekane zemiaky s mletym masom, salat
Stvrtok: brokolicova kremova s krutonmi, spagety so zelenonovou omackou, salat
Piatok: francuzska cibulova polievka, halusky s kyslou kapustou
Sobota: spenatova polievka, vyprazany karfiol, zemiakova kasa
Nedela: hovadzi vyvar, pecene morcacie stehna so slaninkou, pecene zemiaky, salat
levandullka
26. aug 2012
U nas bude dnes dlhy vecer. Polovicka si kupila model auticka na skladanie a usilovne sa mu venuje 🙂. Ja som zapla ruru az v tomto momente a budeme mat veeelmi neskoru a veelmi hriesnu veceru. Pecene zemiaky s cesnakom a rozmarinom ( korenie z DM ) a k tomu morcacie prsia na cesnaku a cibulke. Snad nejako zaspime 🙂. Samozrejme az ked bude auticko hotove! ( nechcem vidiet ako dlho budeme hore pri skladani druheho modelu lode queen mary ktora je tri krat tak velka ako auticko :-N )
levandullka
26. aug 2012
@zklimekova Ja sa tiez chystam v najblizsej dobe na nejake domace pecivko 🙂. Mas recept aj na celozrnne alebo spaldove? U nas fici take :-N. Dakujem 🙂 P.S. - to tvoje vyzera profesionalne 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli