Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

mia117
31. aug 2012

@bubutko dakujem 🙂

libka1
31. aug 2012

pecene kuracie kridelka, salat, ryza

cobhan
31. aug 2012

ja to dnes vidim na dietu. MM si zase spravil kuracie nohy so zemiakmi a to, na co mam chut ja, tak o tom nechce ani pocut. Posledne mi hovori, ze sak nech si spravim tak jednu porciu pre mna, lenze vsetko su to jedla, ktore sa pre jednu porciu robit neoplati (kolozvarska, francuzaky, musaka, segedin, fasirky) ☹

titkovamiriam
31. aug 2012

U nas sa dnes dojeda a kedze prši posledný den stravime v detskom centre 🙂

bubo1104
31. aug 2012

dnes vajíčkovú polievku , zemiakové placky - klasika s trených zemiakou + salát zo zelaninky . A zaváram broskynky .

rainbow1
31. aug 2012

dnes pečené zemiaky, vysmážaný syr a rajčinkový šalát, mňam 🙂

mysiatkoo
31. aug 2012

my dnes ohlasena a neohlasena navsteva, tazke bezpracne pecene kura a ryza, poobede sa xystam testovat tie vyhlasene xorvatske rozky, aby boli ku vecernej grilovacke...

vivusika
31. aug 2012

včera sme mali menšiu oslavu /ešte dodatočne dve Jany a moje narodky/ tak sme varili vonku guláš, takže na obed guláš + banánovo čokoládová roláda, perníkové muffiny, ťahaný tvarohový a makovo višňový závin 🙂 deti paradajková polievka so syrom a kuracie mäso na zelenine so zemiakovou kašou 😉

enya00
31. aug 2012

francúzske zemiaky 😝

jenie123
31. aug 2012

Fazulova polievka a lasagne.. 🙂

lunnka
31. aug 2012

koprova omacka, varene vajicko, zemiaky 🙂

gucz
31. aug 2012

pečené kuracie horné stehná s ryžou a uhorkami. A pečené jaternice s chlebíkom a uhorkami. Každý si dá na čo má chuť. A kysne mi cesto na tie chorvátske rožky, dala som tam aj špaldovú (celozrnnú) múku, tak som zvedavá, či budú dobré

amdeis
31. aug 2012

My sme dnes mali zemiakovo-kelovu polievku s drozdovymi haluskami a na druhe mlety rezen so syrom, zemiakove pyre, kysla uhorka.

eva7780
31. aug 2012

slivkové gule

zklimekova
31. aug 2012

dnes buchty na pare, brokolicová polievka, a konečne som spracovala jabĺčka čo som mala doma tak máme ich zavarené- nastrúhané aj ako výživu 🙂...len teraz musím poriadne odmyť prsty, pretože potrebujem robiť ružičky na svadobnú tortu ...a momentálne by neboli biele ale oranžové 😅 ...alebo si pozháňam chirurgické rukavice 😀

kikatko
31. aug 2012

špagety pomodoro s dvoma druhmi rajčín a mala špagety s nutelou

danielaj
31. aug 2012

@lencyca Leni, ty si ešte nikdy nerobila tarhoňu 😕 no u nás ide tarhoňa aslovenská ryža viac ako obyčajná ryža, aj rizoto už iba z toho robievam 😉
@sisanka no vidíš, tak aj ty si zažila takú super obsluhu 😠 ach veru niekedy si pripadám, že už dávno neplatí, Náš zákazník, náš pán 😒

danielaj
31. aug 2012

@ivanajelinek kuk do môjho albumu, hne´d prvú mám lentilkovú, aj s postupom, ako som ju robila, veĺmi ľahké a detóm sa páči 😉

afrika
31. aug 2012

kapustičková polievočka-najlepšia na svete od mojej svokry, urobím ešte studenú tortu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danielaj
31. aug 2012

@titkovamiriam u vás prší, ticho závidím, pošli aj ku nám, lebo už nemôžeme záhradu veĺmi polievať, vodu máme z vlastnej studne, u nás nie je vodovod ☹ a naše rajčinky budú na tom biedne, ke´d bude ešte takto teplo a sucho ☹

danielaj
31. aug 2012

baby, idem sa pochváliť, mne včera po viac ako mesiaci od objednania prišla sušička ovocia, takže cez víkend by som chcela otestovať 😉

danielaj
31. aug 2012

@maculik nech sa páči, ja som ich prvá testovala a som rada, že chutili viacerým 😉 http://varecha.pravda.sk/recepty/pecivo-z-chorv...

snu
31. aug 2012

caute,dnes len vasmazany encian a varene zemiacky, malemu rybacieho dinosaura,, a robila som rajcinovy pretlak 10 poharkov a este neaku rajcinovo cesnekovu natierku,alebo co to je par poharkov,,takze kuchyna je ako po vybuchu,, dam si kafe a pokracujem :D ale ta natierka to vam je sila,to vam poviem,, fuuha,, poznate to? len pomlete rajciny,cesnek a sol,,, neviem kolko to vydrzi,lebo sa to nevari a ani nic,,ale vraj dlho,, tak snad.

sisanka
31. aug 2012

@danielaj uz mam zakvasene na to chorvatske pecivo aj ja 😀 ale len z polovicnej davky radsej 😀

danielaj
31. aug 2012

@snu ahoj, ja som sem dávala link na tú nátierku, lebo ju robievam už pár rokov, ale neboj, naozaj vydrží, tak ako sa píše aj v recepte a je super, do všetkého skoro 😉

danielaj
31. aug 2012

@sisanka tak potom daj vedieť, či aj vám chutilo 😉

lenka268
31. aug 2012

Ahojte, ja dnes robim francuzske zemiaky s uhorkou budeme jest. Teda jedli sme 😉

danielaj
31. aug 2012

náš dnešný obedík, Lidlacke kolienka, cukinový prívarok a kuracie soté, mňam, veľká dobrota, som tajne dúfala, že zostane aj na zajtra, ale neviem, či ostane niečo na večeru 😝

ivina161
31. aug 2012

Krupicova polievka+halusky z cesta(neviem ako sa volaju,take gulicky) 🙂
Hoki so syrovou omackou a sampinonovy "podklad" 🙂 zemiacky,vyprazane hoki,a marhulovy kolacik....🙂

kucminka
31. aug 2012

aká je to prosím vás slovenská ryža?že som taká blbá 😉