Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
irsina83
4. sep 2012
@luciferova
@titkovamiriam
@danielaj my sme boli pod Tatrami a tam uz sa zbieraju o 106 x-) uz kricky boli take presklbane ze az..... a pekne su cervene, zelenkave som davala bokom... baby ja neviem kedy sa sipky zberaju ale kamoska co sme u nej boli tak ona uz ma nazberane a ona si kazdy rok aj bylinkove caje susi, nekupuju ziadny, tak jej verim,ze je to ok 😉 tak drzte palce, este ich dat vysusit, dam ich k nasim do susicky na ovocie a dufam, ze cajik bude dobrucky...
irsina83
4. sep 2012
@titkovamiriam no ale piplacka riadna, to je pravda, no neviem ci som ich nekrajala aj 2-3 hodiny a to som mala iba jeden plech...
norcima
4. sep 2012
@irsina83 @titkovamiriam moj brat kazdy rok tiez zbiera sipky a viem ze on ich melie na masovom mlynceku a tak susi a skladuje, je to rychlejsie a nieje to taka prplacka 🙂
nanulik
4. sep 2012
mlieková polievka zo zelenej fazulky a francuzske zemiaky
sisanka
4. sep 2012
dnes to budu zemiakove placky "polesniky" s mlieckom...mm si rozkazal..ako vobec sa mi nechce s tym prplat ale aj tak neviem co varit ]-( a ako polievku asi urobim kysle zemiaky s vajickom...a pochuti si aj najmensi urcite 🙂 vidite baby a uz mam menu na dnes vymyslene 😃
chloe001
4. sep 2012
Masko na hribikoch, ryza.
mimi21mimi
4. sep 2012
Brokolicova kremova polievka a spagety s fazulkovou omackou.
jenie123
4. sep 2012
@mimi21mimi ako robis fazulkovu omacku na spagety?
mimi21mimi
4. sep 2012
@jenie123 uvarim si fazulu zvlast - da sa aj v konzerve pouzit.
Osmahnem na oleji cibulku a pretlaceny cesnak, postruhanu mrkvu, pridam pasirovane rajciny + uvarenu fazulu potom a dochutim - ligurcek, sol, solcanka, co ma napadne 🙂 a pridam nakoniec struhany syr, ale ten nemusi byt.
kibuk
4. sep 2012
Zemiaky na kyslo s parkom a chlebík 🙂
tinuskaha
4. sep 2012
zemiakova kasa a kuracie masko v paci polievka vyvar z kuracich krkov s rezancami
smejkoh
4. sep 2012
makove tašky plnene jablckami
jenie123
4. sep 2012
@mimi21mimi tak to moze byt super, dakujem, vyskusam.. 🙂
irsina83
4. sep 2012
dnes dojeme hovadzie na hribikoch s knedlou co mi dala mamina a budeme mat aj francuzke zemiaky 🙂
sebi123
4. sep 2012
ahojte 🙂 dnes bravcove rezne a opekane zemiaky 😉 a cakaju ma paradajky a paprika, cize bude certovska pomazanka :-N a este rozmyslam nad nejakym kolacikom alebo muffinkami 😉
danielaj
4. sep 2012
aj my dnes ešte dojedáme polievku z nedele a už mám upečenú pizzu na 2 plechy+ jednu malú okrúhlu - šunková, klobásová 😉 a ideme pozrieť detičky do škôlky, lebo od januára nás to už čaká 😞
danielaj
4. sep 2012
@irsina83
@norcima ja si ich tiež sekám v kuchynskom robote, nechce sa i s tým prplať, je to naozaj riadna robota :-| ale časť nechávam aj celé 😉
danielaj
4. sep 2012
@vieruna to netuším, aké tam máte posadené, ja chodievam k nám do lesov a lúk 😃
bubinko83
4. sep 2012
baby ako ste varili ked ste boli tehotne a bolo vam zle? :-S
natalii6
4. sep 2012
ahojte prosim vas chcem zavarat feferonky a chcem sa spytat aky zalev na nich ide a este zavarala som kapiu a jednu flasku som uz okostaovala a nie su take makke ako ked si ich kupite neviete ako ich spravit aby bola ta kapia makka? dik
michalag
4. sep 2012
@bubinko83 hovor mi o tom nieco :-| ... musela som len vydrzat

vcera sa dojedlo maso na hrasku so zemiakovou kasou (v nedelu bolo s ryzou) a zeleninova polievka
dnes varim zemiakovu polievku na kyslo s rozšlahanym vajickom 🙂
Mnam vidiet ze syn je mimo domu, uz mozem uvarit aj niečo s vajickom 🙂
bubinko83
4. sep 2012
@michalag mne je už len pri pomysleni na varenie zle :-|
michalag
4. sep 2012
@bubinko83 to az tak 😞 tak to ti nezavidim, mne sice nevadilo nejako jedlo a chute jedal, ale obcas mi prislo nevolno ked som dlho stala pri sporaku pri tom teple a musela som si sadnut. Zato ine pachy mi vadia neskutocne ako cig. dym a to susedia fajcia jednu o druhej
tulka3
4. sep 2012
@danielaj urcite vyskusam.. maslo davas 250g ci 125g balenie? dakujem 😉
miskadusko
4. sep 2012
@irsina83 a ty nedávaaš preč tie zrniečka ? ja som niekde pozerala postup a bolo že rozkrojiť na polovicu, a to vnútro vybrať a nechá sa len tá vonkajšia dúžina. ja som tak robila asi 5 rokov do zadu a odvtedy som nemala čas. ale teraz by som chcela ísť nabrať a nachystať na zimu. ale si ma zaskočila tým že to nevyberáš. nezavadzia to v tom čaji ? 😉
mia117
4. sep 2012
Ahojte,dnes mrkvovo hraskova polievka a ovocny ryzovy nakyp 🙂
natalii6
4. sep 2012
nejaky fajny receptik na dobry stavnaty pernicek by sa nenasiel?
levandullka
4. sep 2012
Po dlhej dobe sme opat spolu vo svojom bytiku, takze sa opat zacina varit. U nas dnes paprikas s kuracimi prsiami, pecienkami a nakolko pride na navstevu aj kamaratka vegetarianka, pridala som aj tofu, k tomu halusky a ako dezert mam uz upeceny cheesecake, ktory budem servirovat s cerstvymi cucoriedkami 🙂
soniatko
4. sep 2012
kuracie prsia na sampionoch...a rozmyslala som, ci k tomu ryzu alebo pyre a muz, ze by si dal pyre...tak aspon mi pomohom vybrat, ked uz neporadi, co varit... 🙂
irsina83
4. sep 2012
@miskadusko no co ja viem, robim to prvy krat...a kamoska mi nehovorila ze to mam vytiahnut...mne to zavadzat nebude lebo to zalejem do tej dozy kde mam sitko..takze v pohode 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli