Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

ibajeho
5. sep 2012

@danielaj dani vsimla som si ze ten kecup si zavarala do flasky od babylove stavy. Cize tie flasky su este pouzitelne? Chyti sa mi to viecko na nu pri zavarani???alebo kebyze robim sirup do nej, moze byt?
Inak k tomu pernicku ste napisali len suroviny ale postup je aky? Vsetko zmiesat dokopy, ci? 🙂

sebi123
5. sep 2012

@zuzu_la tie rozky su vyborne 😉

sebi123
5. sep 2012

my sme mali dnes segedinsky gulas s knedlou a dalsia varka certovskej pomazanky 😉

natalii6
5. sep 2012

@danielaj zeby som si ho isla pozicat 😀

titkovamiriam
5. sep 2012

@abriela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nenajedia -objednali si pizzu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

movin
5. sep 2012

@mahmulienka mozem poprosit receptik na domacu bolonsku omacku? dakujem velmi pekne

movin
5. sep 2012

@sebi123 mozem poprosit o receptik na tu certovsku pomazanku? velmi pekne dakujem

kucminka
5. sep 2012

slivkový kysnutý koláčik s posýpkou 😉

lejluska
5. sep 2012

Včera sme mali zeleninový boršč http://varecha.pravda.sk/recepty/zeleninovy-bor... tento som robila a klasiku bravčový prírodný rezeň z ryžou a spravila som paradajkový šalátik k tomu 🙂 A dneska boli fancúzske zemiačiky a táto polievočka http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3531 a je ozaj fantastická,môžem len a len odporučiť 🙂 je skutočne taká fantastická ako ju tam chválili a malý sa ešte teraz oblizuje len polievočku si pýta 😀

kikatko
5. sep 2012

šošovicová polievka a morčacie rezne s kašou

boska79
5. sep 2012

jelenie ragu s tarhonou a zeleninova polievka.. zajtra snaad nieco zostane, ked nie tak vyprazim asi syr.. alebo kura... vyprazene nemame casto, tak budu mat chlapi sviatok 😀

danielaj
5. sep 2012

@ibajeho ano na perníček všetko zmiešať dokopy, môžeš prida´t hrozienka, sekané orechy aj ovocie a po upečení môžeš nechať tak, alebo ešte potrieť džemom a polia´t čokoládovou polevou 😉
a k tým fľaštičkám od Babylove, neviem, aké predávajú teraz, to mám staré fľašky ešte po staršej 10 ročnej dcére, ke´d sme jej kupovali sem tam ten babylove nápoj a tie neboli jednorázové, držia mi už 10 rokov 😀 teraz viem, že veľa tých fľašiek má uzávery na jedno použitie, 😖
@natalii6 Kĺudne dobehni 😀

gianni
5. sep 2012

na obed boli špagety s morcadelou a syrom
a na večeru sme práve s manželom dorobili plúcka na smotane (z diviaka)s cestovinou a zajtra bude s knedlou

katka.m
5. sep 2012

Dievčatá, dajte niečo z hrušiek. Robila som francúzsky hruškový koláč a obrátený hruškový koláč. A teraz čo ďalej? Dajte, prosím, receptík 😨

titkovamiriam
5. sep 2012

@katka.m z hrusiek tusim ani nepeciem tie stihame zjest takze ja neporadím 😉 ale robievam toto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=38069

titkovamiriam
5. sep 2012

no a po cukinovom gulasi takato večera-mastný chleba zeleninka-na teplej terase este stale je 25st a pri vode bolo fantasticky-leto este nekončííííí 🙂

ukana
5. sep 2012

@sebi123 receptík na tu pomazánku si tu už dávala? ak nie, možem poprosit? dikes 😵

sebi123
5. sep 2012

@titkovamiriam mnaaaaaaam 😵

mahmulienka
5. sep 2012

@movin ja som si ten rcp prisposobila. 2 velke cibule nakrajat, spenit; pridam nastruhane 2 velke mrkvy, 1 velky petrzlen (ten do povodneho rcp nejde) a bud take 4 nakrajane zelerove stonky alebo malu 1/4 normalneho zeleru, tiez nastruhany. poriadne osmahnem, posolim, podlejem, dusim. medzitym narezem supku takym cca 8 velkym rajcinam a zalejem horucou vodou, osupem, nakrajam a pridam k dusiacej sa zmesi. ked sa to uz cele rozpadava, zmixujem, pridam sojovy granulat (1 sacok), ktory som si predtym sparila v horucej vode a uz len dochutim oreganom a bazalkou. my nerobime z mleteho masa, kedze to nemame radi, ale raz som skusala aj s dusenym hovadzim na kusky a to bola tiez mnamka. niekedy pridavam aj kvalitny pretlak, pokial nemam domace rajciny. inak vobec netreba 🙂

luciferova
5. sep 2012

@katka.m ja som robila hruskovo-zazvorovy dzem a sesterka zase hruskovo-mangovy 😉

lu2112
5. sep 2012

Dnes Sekana a luskova omacka 🙂

nelly3
5. sep 2012

mam slivky, dneska obrate, chcela by som urobit nejaky kolacik z nich, poradte recept, len nie kysnuty to neviem 😀

mmiruska
5. sep 2012

@sebi123
Ahoj, podeľ sa s receptíkom, prosím. Ak máš záujem na oplátku Ti napíšem recept na tzv."SABA"natierku, príp.skvelyyy BULHARSKÝ ŠALÁT...nie ako z obchodu 🙂 Miriam

abriela
5. sep 2012

@katka.m detsku vyzivu 🙂
@nelly3 bublaninu. Ja som robila cez vikend napr. hroznovu

abriela
5. sep 2012

@titkovamiriam uz mi teci slinky. Chlieb s mastou a cibulou. Idem si spravit

nakup
5. sep 2012

U nás dnes zeleninová polievka a halušky so syrom lebo viac im chutí ako s bryndzou ( ale samozrejme aj troška bryndze pol na pol 🙂 ), so slaninkou a pažítkou, @sebi123 prepáč ak to niekto pochopil, že som chcela uraziť... alebo nebodaj ohrdnúť, boli pekné len ... ale kvalitna čokoláda ma svoje čaro

luciferova
5. sep 2012

@mmiruska mozes ten bulharsky salat? Diky 🙂

nakup
5. sep 2012

@dnika2 pýtala som receptík na tofu ale asi nič zbtoho svoj napísať? 🙂