Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

zklimekova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordikford
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelinka0401
6. sep 2012

@enya00
@iinuska ja ju robím len tak od oka 😉 ale tu je recept : nastrúham si veľkú cuketu.dám ju variť do vody.(nie moc vody) len tak aby sa zakryla cuketa.pridám soľ,trochu cukru,vegetu a zeleninový bujon,trošku čierneho mletého korenia.ak je cuketa uvarená,čo je veľmi rýchlo,opražím si na jemno nakrájanú cibulku na oleji,pridám hl.múku a mlieko-klasická zásmažka.vylejem to k cukete a ak treba dolejem ešte mlieko,trošku maggy.za stáleho miešania,nechám zovrieť.potom už len dochutím trošku octom.je to rýchle a jednoduché.a hlavne veľmi chutné 😉

vivusika
6. sep 2012

slepačia polievka s rezancami, tarhoňove rizoto, zeleninový šalát 🙂

zklimekova
6. sep 2012

dnes dojedáme špenátovú polievku a spravila som zapekaný karfiol s cuketou 🙂

fiona8
6. sep 2012

celozrnné špaldové cestoviny s podusenou cibuľkou, paradajkami, baklažánom + syr 😉

titkovamiriam
6. sep 2012

dnešný zemiakovy prívarok a morčacia sekana 🙂

zuzu_la
6. sep 2012

@lululka555 mozem poprosiť recetp na tarhonove rizoto? robi sa ako klasické z ryze?alebo?

titkovamiriam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lencyca
6. sep 2012

@titkovamiriam zboznujem mastny chleba s cibulou 😀 ked som bola tehu,nemohla som sa toho dojest 😉

titkovamiriam
6. sep 2012

@lencyca ani nehovor a ked su vianočne trhy tak vsetci okolo mna si daju cigansku,kura ,lokše a potobne a ja že mastny chleba s cibulou-varene vino 😀 😀 😀 😀

tosomja
6. sep 2012

@danielaj úprimnú sústrasť ☹

Dnes máme sekanú roládu plnenú špenátom a syrom, zemiaky s petržlenovou vňaťou a idem robiť chlebíčky ala lienka 🙂 pre moje sestričky z Anglicka
A pre moju najzlatšiu dcérušku vanilkový puding so šľahačkou.

janine01
6. sep 2012

fasirka plnena vajickom a zemiakova kasa :D

mariro
6. sep 2012

Jeden.chod.je.rizoto.a.druhy.chod.spagety.a.mlete.maso.na.vrch.Este.chcem.spravit.jablkovo.makovu.strudlu.lebo.zajtra.nebudem.doma.tak.aby.mali.co.jest. 🙂

lencyca
6. sep 2012

ahojte,dnes dojeme kuracie sote s ryzou zo vcera,kelovu polievku mi chlapci len poprplali 😠 skusala som mufiny od danielaj,su vyborne 😉

rastulka
6. sep 2012

U nas dnes zemiakova polievka s haluškami a špenat s varenym vajičkom a zemiakmi 🙂

tosomja
6. sep 2012

tu je moja sekaná z mletého mäsa, špenátom a syrom.

lejluska
6. sep 2012

Dnes šošovicová polievka z párkom a rizoto z bravčového mäska 🙂 a momentálne robím "cuketovú pomazánku" od svokruše 🙂 zatiaľ sa ani náhodou nepodobá na tú čo robila svokra takže dúfam,že to s ňou dobre dopadne 😀

nakup
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimka1
6. sep 2012

hydinove pečienky na masle a ryža

abriela
6. sep 2012

@lencyca aj ked muffiny nepovazujem za chutny kolacik, tak ako aj babovku chystam sa ich spravit pre ksnatko do skolky. Chcem ich este aj zdobit motylikmi a kvietkami. Recept ma Danka v albume?

abriela
6. sep 2012

@lencyca @titkovamiriam
Vcera mi mirka spravila chute. Teraz ked to citam, chlieb s mastou a cibulou akurat jem 🙂

Dnes: sosovicova polievka s parkom, halusky s tvarohom

nakup
6. sep 2012

@nakup @sebi123 som veľmi rada, že si sa neurazila si zlatá 🙂

sebi123
6. sep 2012

dnesna vecera 😉 aj s poharikom vinka, kedze zajtra mame dovcu 😉

natalii6
6. sep 2012

@gucz nabuduce ked ju budem robit tak tam nedam sollebo na moj vkus je to dost slane kedze tie oskvarky su same osebe slane ale inac je super 😉

gucz
6. sep 2012

@natalii6 u nás to papá hlavne manžel, jemu to chutí tak. Ale tiež spravím nabudúce aj menej slanú jednu dávku

titkovamiriam
6. sep 2012

pracička tak do polnoci a na druhej foto ta maxi paradajca vazila 625g

natalii6
6. sep 2012

@danielaj aj odomna prijmi uprimnu sustrast

natalii6
6. sep 2012

@titkovamiriam take kone paradajky ma aj moj otec na zahrade ked som ich 1x videla ze to akoze cim hnojis ze to take velke 😀 a sj vela praskaju ale mojmu muzovi chutia 😀

natalii6
6. sep 2012

@gucz ja som pred chvilov dotlacila jeden chleba s tou pomazankou dala som ju do ladnicky a dobre ztuhla..a chcem sa ta spytat ako dlho to vydrzi len tak v spajze kedze je tam dane surove vajicko?