Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
lululka555
9. sep 2012
@danielaj ahoj uprimnu sustrast ...
krasne zakusky si popiekla a mohla by som poprosit recept na žltkove rezy? dakujem
lululka555
9. sep 2012
@nelinka0401 ake pekné ich máš,aj my sme mali pizzu predvčerom 🙂
rastulka
9. sep 2012
U nas dnes pečene kura,kuracie prsia v cestičku,zemiakova kaša a marhulovy kompotik 🙂
l.lara
9. sep 2012
svieckova na smotane, knedla, kuraci vyvar s "drobcami" a ako dezert marhulova bublaninka so zele 🙂
abriela
9. sep 2012
slepaci vyvar, plneny kapustny list, ci plnena kapusta.
michalag
9. sep 2012
Polievka: slepačia s mrvenicou
Hl. jedlo: prírodné bravčove s hranolkami (syn so zemiakovou kašou) + kečup/ tatarska
lenand
9. sep 2012
slepačia polievka , kurča na kapuste kyslej a k tomu zemiaky
lienka2
9. sep 2012
hrstkova polievka, pecene kuriatko, k tomu pecene zemiaky a ryza, zeleninovy salat, ako dezert pernik 🙂
sisanka
9. sep 2012
tak dnes sme mali plnenu papriku so zemiakm, polievku od vcera a na rano som piekla vianocku lebo chorvatske rozky sa skoro vsetky zjedli 😃 😃 😃
miriamr
9. sep 2012
keďže už týždeň zaváram, varím len rýchlovky: kurací vývar, karfiolové fašírky a zemiaková kaša, ale včera som si upiekla toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=48119 a bol vynikajúci 😉
lenand
9. sep 2012
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=49143 dezert a pridala som do korpusu borovky
joannas
9. sep 2012
@titkovamiriam joj take mam rada ...nemožem prisť k vam na obed ? 😃
nikus5
9. sep 2012
kuracia polievka, zemiakový šalát a šťavnaté rezne 🙂
nelinka0401
9. sep 2012
@abriela dakujem.fakt to super chutilo.som ani nečakala,že to bude také mäkké.formu mám už dávno len doteraz som ju ešte nepoužila. 🙂 v Lídli sa dá aj celkom dobre nakúpiť 😃
danielaj
9. sep 2012
ahojte tak mi už konenčne doma :-| včera sme mali na kare bravčové karé s hríbovou omáčkou a zemiakmi+rajčinovo-cibuľkový šalát, dnes nás babina pozvala na obed, tak sme varili tam, slepačiu polievku, dojedli sem mäso od včera+dorábali sme kuracie rezne aj rezne z karé a ryžu, dojedali zákusky a konenčne si vyložím nohy, mám toho dos´t za tento víkend, 😢
@abriela fíha, nová profilovka 😉
@nelinka0401 Mńam, krásne ich máš a super forma, by sa aj mne taká hodila 😉
danielaj
9. sep 2012
@lululka555 ďakujem moja, určite ti hodím zajtra receptík 😉
danielaj
9. sep 2012
@kucminka ďakujem pekne 😉
lululka555
9. sep 2012
@danielaj ok ved to neponáhla,ja mám jeden recept a minule sa mi vobec nepodarili,ja som dala tu polevu hned a tak som to dala piect . :-N
zuziq
9. sep 2012
Dnes rychly a vyborny obed - losos na grilovacej panvici, zemiakova kasa a omacka. Uz chybali len fazulkove struky na masle a cesnaku, aby to bolo dokonale. A ako vzdy, lososa robil manzelik x-)
lussy23
9. sep 2012
ahojte, tak dnes pečená zeleninka a tekvicová polievka, včera bol granadír (ale to som bola u kamošky, naši mali tú tekvicovú polievk ua zeleninu)a večer sme boli s kamoškou pozvané jednou milou rodinkou na grilparty, v piatok boli špagety.
nakup
9. sep 2012
Dnes klasika kuracia polievka s rezancami, a kuracie špízy s opekanými zemiakmi, paradajkový šalát s mladou cibuľkou polievku som zabudla odfotiť a ešte by som chcela spraviť kysnuté záviny s nutelou 😉
danielaj
9. sep 2012
@lululka555 nech sa páči Cesto: 250 g cukor práškový, 250 g Hery, 160 g hladkej múky, 250 g mletých orechov, 5 bielkov
Žĺtková poleva : 5 žĺtkov, 1 vanilkový cukor, 200 g práškového cukru

Upečieme cesto, medzitým si vymiešame polevu, ktorú dávame na horúci koláč. 😉
nakup
9. sep 2012
@danielaj aj ja zbožňujem žĺtkové razy, alej aj ten od @miriamr vyzerá výborne 🙂
danielaj
9. sep 2012
@nakup ale to je iný, ona robila rezy Vtáčie mlieko, tento môj, to je ten klasický starý recept, suchý koláčik 😉
nakup
9. sep 2012
@danielaj je mi to jasné ale som skoro dvom chcela odpovedať asi naraz ten tvoj je orechový, so žĺtkovou polevou, ale aj ten druhý by som si dala tak som to myslela, vidím že krémový 🙂 🙂🙂
lululka555
9. sep 2012
@danielaj dakujem 🙂
mysiatkoo
9. sep 2012
my dnes zemiakova polievka s mrvenickou, klasika bravcove rezne s kasou a kyslou uhorkou a asi z poslednych dostupnyx ribezli tvarohovy liaty s ovocim...a krupicova kasa na veceru pre moje lasky 🙂)
stardust
9. sep 2012
dnes bola zapekana tekvica so zemiakmi a rybou.
cicimon
9. sep 2012
baby nemate nejake recepty na kolace zo zvysneho piskotoveho cesta? nepecene

a u nas dnes toto na meniny http://www.kankan.sk/bloger/clanok/pudingova-br... len z piskotoveho cesta
mamkabeika
9. sep 2012
My dnes, zmena plánu, moje tehotenské chute ma ovládli :-N spravila som kapustnicu, tá bola riadne kyslá, s mäskom, tak sme si pochutili 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli