Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
levandullka
20. sep 2012
@danulicek Som rada ze sa ti paci. Ja som sa na tychto cestovinach stala doslova zavisla. Naozaj. Ked ich mame doma, neviem sa od nich odtrhnut. Inak, ked ich budes robit, odporucam taku tu mozzarelu na pizzu (najlepsie Galbani), je uplne najlepsia 🙂. Potom daj vediet ako to dopadlo (hlavne nepridavaj fotku, lebo pri mojej aktualnej diete sa urcite nezdrzim a poletim ich urobit a tomu sa chcem vyhnut 😃 )
irsina83
20. sep 2012
@danulicek nastruham na hrubom struhaku patizon, na jemnom asi 6-7ks stredne velkych zemiakov, pridam 2 vajicka, vegetu, sol, cierne korenie, majoranku, 3 struciky cesnaku a zahustim ovsenymi vlockami a celozrnnou mukou alebo hladkou mukou 😉 len ochutnaj cesto ci je dostatocne dochutene a ked mate radi masko tak k tomu sprav nejaku maskovu plnku a na vrch mozed nastruhat syr 😉
danulicek
20. sep 2012
@levandullka 😃 dam vediet, ale foto teda nepridam 😃
@irsina83 dakujem 😉
lululka555
20. sep 2012
ahojte 😉 dnes melencová polievka s hríbikmi a kuracie prsia na sťave so zeleninou a ryža 🙂
lululka555
20. sep 2012
a zabudla som napísať,že sa akurát dopeká perník a nahádzala som do neho malé červené hrozno,som zvedavá aký bude 🙂
titkovamiriam
20. sep 2012
dnešný obed a nutela
karin0401
20. sep 2012
dnes sme mali šošovicova polievka nakyslo a palacinky
gucz
20. sep 2012
domáca pizza zo špaldovej múky (preto je také tmavé cesto), domáci parížsky šalát na raňajky aj večeru, a ešte pečené filé so zemiakmi
moni244
20. sep 2012
@gucz ako robíš ten šalát? vyzerá fantasticky
karin0401
20. sep 2012
@irsina83 ako robiš čevabčiči?este som to nerobila 😉
moni244
20. sep 2012
@gucz ďakujem
karin0401
20. sep 2012
musim napisat že všetky fotky čo tu vidim vyzeraju super 🙂 😉 😃
doma1
20. sep 2012
@karin0401 ani nehovor,,, 😉 slintam nad tymi (fotkami) dobrotami,,,
papuka
20. sep 2012
@lencyca možem dostat recept na tie fašíročky, mm nemá rád také vyprážené na oleji, tak fašírku robím iba na sposob sekanej v jaánskej mise ale takto na plechu som ich ešte nerobila :-|
irsina83
20. sep 2012
@karin0401 masko bravcove som si pomlela, pridala jedno vajicko, osolila, okorenila, dala trosku vegety, cierneho korenia, cervenu papriku a nadrobno cibulku a troska struhanky a majoranky. obalila som este tie sulky v struhanke a vysmazila 😉
abriela
20. sep 2012
@lululka555 bude fajn. Robila som aj ked len bublaninu, nie pernik 😉
@gucz vcera som pozerala na mmb presne na tvoj salat. Vyzera super

Obed - huby na paprike, knedlik
Olovrant - mliecna ryza
nicky182
20. sep 2012
Ahojte, vcera a dnes na obed segedinsky, po dlhsej pauze dobre padol 🙂
joannas
20. sep 2012
@titkovamiriam to bolo pre koho naložene že 4knedle? 😃
joannas
20. sep 2012
@abriela to ryža vizera dobres
abriela
20. sep 2012
@joannas dakujem. Este si vymysliet nieco dobre na veceru 😉
pojezdalova
20. sep 2012
ja som dnes varila paradajkovu polievku-ta je zo vcera vecera a piekla som podlisniky-manzel ich zboznuje, dnes neboli plnene, nic, iba take samotne 🙂 a zajtra neviem
pojezdalova
20. sep 2012
@gucz ten salat vyzera super, dala by si mi receptik?dakujem
gianni
20. sep 2012
zo včera pórová polievka a dnes som robila cestoviny s bryndzou a slaninkou
titkovamiriam
20. sep 2012
@joannas pre Michala a to mal potom taku istu duplu 😃 😃 😃 Michala ani živiť ani šatiť 😃 😃 😃
natalii6
20. sep 2012
tak dievcata idem sa vam pochvalit z mojou tortou je to moja prvotina tak hadam sa bude pacit 😃
lencyca
20. sep 2012
@papuka ahoj,nech sa páči,ale sú vyprážané :-| ale robené inak 😉 potrebuješ 500g mlet.masa,2 vajcia,1 kyslu smotanu,10 dkg eidamu-postrúhat,1cibulu-nadrobno,cesnek,sol,majoran,mčk,všetko spolu zmiešaš,zahustíš strúhankou,aby sa ti dali robit fašírky,potom ich ešte obalíš v strúhanke,vo vajíčku,vypražíš,dáš ich na plech,zaleješ nalevom:1l vody+3PL kečupu+2PLhorčice+1PLsojovej omáčky,sol podla chuti...zakryješ alobalom,pečieš asi 40min pri 180c...vzskúšaj,možno manželovi budú chutit,ani mm fašírky moc nemusí,ale tieto zje neni sú suché 🙂
lencyca
20. sep 2012
@gucz ahoj,dáš recept na tú pizzu?dakujem 🙂
lencyca
20. sep 2012
@natalii6 krásna tortička sa ti podarila 🙂 oslavencovi všetko najlešie prajem,mna to čaká za týžden,ale "2" 🙂
kikatko
20. sep 2012
@titkovamiriam ako tak pozerám u vás musí mat den minimalne 80 hodín 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli