Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
luciaq
21. sep 2012
my sme dnes mali pecene rybky so zemiakmi a jablkovy kompot
kikaneu
21. sep 2012
@titkovamiriam ďakujem, len neviem prečo tak zvráskavela.....vyzerá akoby som ju piekla na vlnkovom papieri...... :-|
kikaneu
21. sep 2012
@danielaj ďakujem, platí otázka ako vyššie.....nevieš prečo?
titkovamiriam
21. sep 2012
@kikaneu no vidis to som si ani nevsimla a neviem preco sa to stalo :-o rolady vedia byt potvory 😃
kikaneu
21. sep 2012
@titkovamiriam no to veru hej.....všelijak som rozmýšľala, no nič mi nenapadá 🙂 ale hlavne, že sa podobá 🙂 a je chutná, akurát sme s drahým ochutnali kraje 🙂 a zajtra si pochutíme pri kávičke 🙂
danielaj
21. sep 2012
@titkovamiriam ale čoby na výstavu, som to len nahádzala, malá už nemohla doobeda vydržať, chcela ísť von, tak som makala 😉
danielaj
21. sep 2012
@kikaneu kokos, ja som si tie vrásky ani nevšimla 😃 a tiež môj názor je že, rolády sú nevyspytateľné 😉
titkovamiriam
21. sep 2012
@danielaj ale aj tak to super vyzera a urcite aj chuti.u na sv obci je na jesen taka vystava chovatelov,zahradkarov a už cím dalej tym castejsie aj roznych vyrobkov z ovocia a zeleniny toto by bolo urcite v prvej trojke!!!!jej vlastne uz bude buduci tyzden to sa marek zasa bude vytesovat lebo urcite tam v piatok pojdu zo skolky a vez vikend s nami 😃
kucminka
21. sep 2012
@kikaneu ako si robila takú krásnu roládu?
kikaneu
21. sep 2012
@danielaj ďakujem, takže sa tým netrápim 😃
kikaneu
21. sep 2012
@kucminka nebudem tajiť, môj nápad to nebol 😃 tu je link: http://www.brydova.cz/recepty/moucniky/854-malo...
kucminka
21. sep 2012
@kikaneu ďakujem,vyzerá to naozaj krásne,možno nájdem odvahu a vyskúšam 😉
nakup
21. sep 2012
mi dnes kapustová polievka s údenými rebrami a klobáskou a hubami, chlebík a pečené buchty a jablkový kysnutý koláč s posýpkou
kikaneu
21. sep 2012
@kucminka nie je to až také náročné 🙂
nanulik
21. sep 2012
zajtra kuracia slížiková polievka a hrachová kaša s opečeným párkom, v nedelu segedín
rastulka
21. sep 2012
@papuka Ano prene tak robi aj moja svokra,dava aj mast z pečeneho bočika 🙂 Jej pagačiky su chutnejšie ako moje,ta mast im da inu chut 😉 Kam ste chodili priamo do Kn,či...?
nanulik
21. sep 2012
a ešte mám na pláne syrové pagáčiky podla mmb lebo v nedelu poobede prídu naši, tak aby som mala čím pohostiť
happy8051
21. sep 2012
menu na buduci tyzden:
P: lujzianska polievka, vyprazany karfiol, varene zemiaky s maslom
U: slepacia s rezancami, sosovicovy privarok s vajcom, pecivo
S: sparglova kremova, mlete kuracie pecene s jablkami, zemiakova kasa
Š: syrova polievka, cevabcici
P: hraskova s vajcom, rybie file na masle, zemiakovo-cibulovy salat
S: ryzova polievka, zemlovka s jablkami
N: nedelny vyvar, hovadzie na vine, ryza, rajcinovy salat
mamkabeika
21. sep 2012
@nakup Mňaaam :-p
Tej kapustovej by som si dala 😃
babush
21. sep 2012
@kucminka , @gucz ja robievam taky podobny kolac, ze spodok je klasicky salkovy kolac a na vrch urobim tu jablkovo-pudingovu zmes a necham vychladnut. A na vrch potom este slahacka... mnaaam. Teraz sa mi ale nahromadili piskoty a jablk je plna zahrada, tak sa mi to akurat hodi. Dakujem vam 😉
anavila
21. sep 2012
jéééj aj my sme mali dnes žemlovku, nestihla som odfotiť ale pozerám, ze každý len z jablk varí....cukiny sa minuli, teraz su na rade jabká 😃
jenie123
21. sep 2012
Hrstkova polievka a penne so syrovou omackou s brokolicou a ako zakusok torticka.. 🙂
zklimekova
21. sep 2012
@danielaj ...ty si taká šikovnica..u vás musí mať deň určite viac hodín ako u ostatných 🙂

mima4
21. sep 2012
baby, viete mi poradit, ako chutne spravit tekvicovy privarok? mam kupenu aj smotanu na varenie... 🙂
Ja varim iba cez vikend, a aj to nie kazdy....takze rada sa zide 😃
zklimekova
21. sep 2012
moje dnešné oreo sušienky 🙂...chlapci povedali, že sú iné ako kúpené..ale vraj aj lepšie 😃
titkovamiriam
21. sep 2012
@zklimekova mnaaam
a2303
21. sep 2012
@eva7780 Ďakujem 🙂
mysiatkoo
21. sep 2012
@movin @glukacova baby vyzdrzte do zajtra, nemam to pri sebe 😉
dnes pecena krkovicka so zemiakovou kasou (pridana rozmixovana kukurica) a pecena cvikla a mrkva ako priloha)
lencyca
22. sep 2012
@titkovamiriam dakujem 🙂
lencyca
22. sep 2012
@zklimekova nadherne ich mas,mnam 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli