Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

naty1987
22. sep 2012

baby ja dnes vobec netusim co mam varit muz je strasne mesovi a robit zas nieco na zelenine a na stave sa mi nechce to mame casto no ma chut na ryzu ja neviem co mam robit ☹ a rizoto mame doma co dojedame poradte nejaky receptik nieco chutne
dakujem

zlatica36
22. sep 2012

@naty1987 mas zahradny gril? tak skus dnes co ja 🙂 kuracie prsia nalozene v paci,zabalis do alobalu a ugrilujes 🙂 .a k nim si das prilohu aku len chces. aj ryza moze byt. staci ked si k tomu urobis este nejaky majonezovy alebo jogurtovy salatik 🙂

bonaquaba
22. sep 2012

ahojte
poprosimvas o recept na frncuzsky kremes havne ako sa robi ta plnka, a este aj nejaky recept na pizzu dakujem

adka.8
22. sep 2012

zemiak, mäsko, cibulka do alobalu a maš živansku - chutné a rýchlo pripravené 🙂
alebo rezne na prírodno na hríbikoch a ryža - to ti ostane aj na zajtra 😉

naty1987
22. sep 2012

@zlatica36 zahradny gril nemame ale da sa to aj v rure 🙂

zlatica36
22. sep 2012

@naty1987 jasne ,ze da 🙂 ja len preto spomla ten gril,lebo my sme si dnes naplanovali grilovacku 🙂 ... no a dufam,ze sa vycasi,lebo vonku je -4°c...

lucikatn
22. sep 2012

Na večeru boli chlebíky zapečené s domácim pikantom, suchou salámou, syrom a čerstvou paprikou (tak ako robím pizzu len namiesto cesta bol starší chlieb). Na obed je sviečková na smotane s knedľou a pečené kysnuté buchty a pevne dúfam že ostane aj na zajtra

adka.8
22. sep 2012

@lucikatn fíha s tymi buchtami si ma inšpirovala - už by som si dala aj teraz na ranajky s mliečkom - mnam

lucikatn
22. sep 2012

@zklimekova mňááám tie vyerajú super! Môžem poprosiť recept? vďaka

lucikatn
22. sep 2012

@adka.8 ani nehovor len kto by ich urobil však?

kibuk
22. sep 2012

ahojte
dnes fazulova polievka od vcera a karfiolove zemiaky
zajtra polievka ešte neviem 🙂 a bravcove na sampionoch zemiaky a ryza 🙂

naty1987
22. sep 2012

@zlatica36 fuuu ze -4 u nas je sice chladno ale aspon peknych +11 mame 🙂 no musim nieco vymyslet nech sa rozhybem a idem varit 😀

danielaj
22. sep 2012

@titkovamiriam žeby som to na tú výstavu doniesla 😀 😀 aj u nás v obci robia výstavu, tak hádam to dovalím tam 😝 to robí u nás jednota dôchodcov a každý rok tie babky chodia vypytova´t od nás papriku, mm máva každoročne naozaj výstavnú, rôzne druhy, 😉
@anavila u nás sa ani cukiny neminuly, mám ich plné dve detské vaničky, asi natrepem do mrazáka a urobím asi ešte tú cukinovú čalamádu, veď tú prvú dávku pomaly vyjedáme 😉
@zklimekova no mohol by mať aspoň 28 hodín 😉 a oreo vyzerá a chutí určite úžasne, naša staršia dcéra miluje tie sušienky, musím ich urobiť aj ja, len stále sa ma vypytuje, či budú také ako kúpené? 😉

danielaj
22. sep 2012

my dnes dojeme včerajšiu ultra rýchlu vajíčkovo-krupicovú polievku s kukuričkou a hráškom, a idem robiť slivkové gule s makom, orechami, grankom, kto na čo bude mať chuť 😉

gelinka75
22. sep 2012

ja dnes peciem buchty 🙂

nakup
22. sep 2012

my dnes dojedáme kapustovú polievku a urobím tortilli plnené kuracím mäsom a zeleninkou potom dám foto

bonaquaba
22. sep 2012

@danielaj dakujem

nelinka0401
22. sep 2012

ahojte.takže francúzske zemiaky sa včera zjedli 😠 zase musím niečo variť 🙂 chcela by som spraviť tie 3,2,1 palacinky,či ako sa volajú ale nemôžem sa dopátrať k receptu.nemáte niektorá link na ne?veeeľmi pekne dakujem 😉

nelinka0401
22. sep 2012

@danielaj Dani,ty by si potrebovala dlhší den ako je 24 hodín 🙂 neskutočne veľa toho porobíš za deň a pritom ešte sa aj o deti postarať..super...na pár dní by som ťa veru potrebovala aj u nás doma 😀 😀

adikad
22. sep 2012

Poprosim nejaky osveceny recept na mafinky. A este jedna otazocka, mozno troska blba,ale do formy mam dat aj kosicky a tak piect? 😀 Dakujeeeem

papuka
22. sep 2012

@rastulka no chodila nechodila 🙂 ja som tam vyrastala je to Kameničná pri Komárne, je to smerom na Kolárovo, je KN potom Hadovce, potom Kameničná a potom už len Kolárovo 😉 no niekedy tie pagáčiky vyskúšam s maminou a dám vediet ako sme dopadli 🙂

papuka
22. sep 2012

@kucminka ja takúto robievam z detskej výživy ibaže na vrch ide ešte šľahačka a nedávam piškóty ale upečiem korpus
z 2 vajíčok 🙂

macka23
22. sep 2012

Dnes leco s ryzou / su poslednerajcinky a papriky v zahrade 🙂 / a na zajtra nalozim do pacu masko na kekbab s pecenymi zemiakmi a salat. A mozno aj coko muffinky budu 🙂

macka23
22. sep 2012

@adikad najlepsie co ja robim su tieto:
coko muffiny cca 24ks
250g hl. muka
2 CL prasku do peciva
1/2 CL sody bikarbony
175g pr. cukru
2 PL kakaa
150g horkej posekanej cokolady
200ml mlieka / ja davam jednu kyslu smotanu a trochu mlieka podla hustoty 🙂/
90ml oleja
1 vajce
1 vanil. cukor

zmiesas suche prisady, pridas ostatne, vymiesas, nakoniec davam posekanu cokoladu, susene brusnice,
uz saom davala aj banan. Naplnit kosik do 3/4.

Ked mas formu, vlozis do nej aj kosicky.

adikad
22. sep 2012

@macka23 Dakujem pekne vyskusam 🙂

mia117
22. sep 2012

Ahojte, dnes varim kuraci vyvar, gulas s knedlikom a slivkovy kolac http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6560

bobinkask
22. sep 2012

ahojte dnes kuracie medailonky s ryžou a hranolkami a pre tatina s dubákovou omáčkou , paradajkový šalát

lydia22
22. sep 2012

Bryndzove halušky

z.k
22. sep 2012

Ahojte dnes robím pizzu 🙂