Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
evitaka
24. sep 2012
špenát so zemiakmi a volským okom 🙂
lenand
24. sep 2012
dnes kuracia polievka a kolienka a kurča na smotane
rosannar
24. sep 2012
dneska rezne od svokra a k tomu asi len chlebík, alebo možno spravím zemiačiky 😃
tinuskaha
24. sep 2012
dnes kapustovo zemiakova polievka a kapustove fliacky🙂
rastulka
24. sep 2012
U nas dnes zeleninkova polievka s krup.haluškami a segedin s knedlou 🙂 Poobede chcem vyskušat obrateny hruškovy kolač so zazvorom od @danielaj 😉
gordana
24. sep 2012
Dnes Kurahus (kurca na ciernom pive,vela rasce),cervenu dusenu kapustu a knedle....chuti naozaj ako hus🙂
barca25
24. sep 2012
my dnes zo vcera masovo zeleni.polievka a sote s ryzou
maruska22
24. sep 2012
ja som práve dovarila paradajkovú polievku s párkom a od včera este máme pečené masko so zemiakovou kašou
levandullka
24. sep 2012
Boze dievcata, ja som hrozna... O tejto neskorej hodine neviem co budem varit!!! A to uz som mala mat davno navarene!
liave
24. sep 2012
Kukuricova polievocka ,nove zemiaciky s popucenou brokolickou pisypane syrom a zaliate besamelovou syrovou omackou 🙂 som zvedava kto to okrem mna bude jest 😃 :-S mnaaam
sebi123
24. sep 2012
@abriela ahoj...ja som nakladala paradajky v soli 😉 oparila som ich, zbavila supky, natlacila do flasiek, pridala lyzicku soli a strerilizovala 😉
kikaneu
24. sep 2012
@womankc dávali, dávali.....pridám ti, keď prídem domov, lebo tu ho nemám 😉
chrumka
24. sep 2012
@mysiatkoo je to recept od mojej mamy: cviklu pokrajas na kocky spolu so zemiakmi a zaleje vodou tolko, aby ich to zakrylo. Das varit spolu s bobkovym listom, peprom a zeleninovym bujonom podla chuti. Ked to je makke, vyberies bobkovy list a vsetko zmixujes, dalej varis spolu s klobaskou alebo udenym masom. My sme potom tu klobasku narezali na kusky a hodili do polievky, a este sme si k tomu dali ten taky prazeny hrasok, co sa da kupit aj v obchode.
babush
24. sep 2012
my dnes fazulova polievocka na kyslo pre tatika a dcerku, pre mna zaprazena rascova s vajcom a druhy chod je dusena bravcova pecen na uhorkach s ryzou. Kolacik je salkovy s jablkami, cokoladou a natrety slivkovym dzemom s kokosovou posypkou ou ou 😉
womankc
24. sep 2012
ja som v piatok varila plnené patizónové štvrte mletým meskom s ryžou hráškom a strúhanou mrkvičkou a k tomu zemiaky, v sobotu som robila hovädzo-zelerovú polievočku s mrveničkou a k tomu cestovinky so slaninkou, párkom, tvarohom a kôprom a v nedeľu sme mali kapustnicu so sušenými hubami a krúpami a baranie rebierka v medovom páci / pác: zohriaty med, olej , sezam, mletá paprika, trošku čili, mletý zázvor, tymián, trochu provensalského korenie , čierne mleté korenie a soľ/ , k tomu cibuľovozemiakový šalát a cvikľovojabĺčkovozelerový /stonkový/ šalátik, všetkým velice chutili a do večera zjedli ale kompletne všetko, som si naivne myslela,že zostane ešte na dnes
takže dnes cuketové placky asi
daniz
24. sep 2012
v nedeľu sme boli u svokry na oslave tak tam hov.vývar + rezance, zemiaková kaša + rezne + uhorkový šalát a ako na oslave: chlebíky,jednohubky, čoko zákusok s banánom... Nabalila nás, tak dnes bez varenia.
nelinka0401
24. sep 2012
@gordana tak toto robievam aj ja.je to veľmi chutné.mňam hned by som si dala 😉
lencyca
24. sep 2012
ahojte,po vcerajsej oslave dnes len lahky obedik 😃 spenatova polievka,cestoviny s rajcin.omackou a syrom,pre mna celozrnny kuskus so zeleninou a syrom,taka som sklamana z mojej oblubenej restiky,mali sme kuraci rezen plneny sunka,syr,to bolo fajn,ale ryza bola rozvarena,neochutena...malemu sme dali zemiak.kasu,ktoru zboznuje,ale to co doniesli bola mazlava hmota,asi z prasku ]-( zjedol mi dve lyzicky a koniec,to sa nedalo jest!katastrofa,clovek za to vyvali peniaze,a dostane humus :-|
mamkabeika
24. sep 2012
My máme dnes karfiolový prívarok, varené zemiačky, ľadový šalát 🙂
tin007
24. sep 2012
Prave som uvarila na veceru fazulovu omacku so zemiakmi (v tom som povarila kus udeneho, to si moze dat mm zvlast). Zajtra netusim, co uvarim. 😞
womankc
24. sep 2012
abriela
24. sep 2012
@sebi123 dakujem. Googlila som a tiez to spravim takto.
danielaj
24. sep 2012
@lencyca no vidím Leni, že aj ty máš blbú skúsenos´t z reštiky, ako aj ja poslednú dobu :-| kde ste boli, ak to nie je tajomstvo? :-N
petjka
24. sep 2012
dnes rizoto s kuracim maskom a zeleninou (mrkva, hrasok, kukurica, brokolica)
a2303
24. sep 2012
@sebi123 Krásne všetko vyzerá! uau! môžem poprosiť recept na polievku?
titkovamiriam
24. sep 2012
kedze dnes som nevarila a radsej sme sa tulali po jesennej prirode,po prichode som spravila takuto vitaminovu bombu
irsina83
24. sep 2012
ahojte, v nedelu sme mali zeleninkovu polievku s haluskami a masko na hribikoch a knedlu a dnes francuzske zemiaky 😉 mnamm
nakup
24. sep 2012
@titkovamiriam a koľko rokov má tvoj Michal že má taký apetit?
vivusika
24. sep 2012
maďarský guláš z morčacieho stehna, knedla 🙂 dúfam, že zostane aj na zajtra 😃
nakup
24. sep 2012
@danielaj to sa máš keď máš doma úspešného rybára 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli