Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
sisanka
6. okt 2012
@lucka1987 moj kedysi frflal ale teraz uz mu to chuti 😉 lebo ked som to robila prvykrat po svadbe tak som zemiaky malo osolila a boli kysle z toho citrona, nedalo sa to jest, potom som to dlho nevarila ale teraz som uz prisla na to ako to dochutit tak to ma rad aj mm 🙂
tanitta
6. okt 2012
vajickova polievka a hrachova kasa
janka256
6. okt 2012
@janka256 tak vcera som robila to ,smetisko, na obed mne velmi chutilo aj muzovi ale deti to nechceli vobec oni celkovo huby nemaju radi dnes skusam rozky plnene hubovou prazenicou a vyprazane 🙂
janka256
6. okt 2012
@womankc tak vcera som robila to ,smetisko, na obed mne velmi chutilo aj muzovi ale deti to nechceli vobec oni celkovo huby nemaju radi dnes skusam rozky plnene hubovou prazenicou a vyprazane 🙂
levandullka
6. okt 2012
Ja som dnes robila spagetove hniezda. Mali necakany uspech 🙂
danielaj
6. okt 2012
ahojte, idem vás dočítať, ale ste toho do včera popísali, =-) my sme dnes mali domácu gulášovú polievku, parené buchty s lekvárom a nutelou a idem ešte nejaký jablkový koláčik urobi´t+ešte poumývam podlahy v dome a budem ma´t hotovo 😃
danielaj
6. okt 2012
@sisanka ten posúch robievam aj ja, je to najlepší recept na posúch a to som ich už vyskúšala veĺa 😉
@womankc tak to som zvedavá, čo povieš na ten čaj, nám neskutočne chutí, každý večer si robíme, už som minula dva poháre, tak isto ešte urobím 😉
zuul
6. okt 2012
my dnes porova polievka s haluškami, a bryndzové halušky, a syrove halusky s kukurickou pre deticky.
zajtra zeleninova polievka s mrvenickou, pyrecko, morcacie s broskynou a syrom a kompot.
od pondelka zacinam dukanovu dietu, takze varit len pre moju malicku. 😃
mitka2007
6. okt 2012
brokolicova polievocka aj so zemiacikmi, a koprova omacka,varene zemiaky a kuracie masko na stave k tomu...dobruuu chut...a zajtra volajaky jablckovy kolacik,kedze mame straaaasne vela jablllk... :-p 😃
danielaj
6. okt 2012
@natal12 je výborný, chuť neporovnateľná s kupovaným čajom, je to samé ovocie, treba vyskúšať 🙂
@erni ja ti doporučujem tento mrkvový koláčik, neskutočný je http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=42966 , mám ho aj u mňa v albume o varení, je fakt úžasný, šťavnatý, lepší som nejedla 🙂
@joannas ja si dám citrónovú šťavu, do toho 2 Pl horúcej vody alebo mlieka, kvapku oleja a práškový cukor, treba to dobre vymieša´t, cukru dáš toľko, akú hustú polevu chceš 🙂
nicky182
6. okt 2012
Kocky, prosim pomooooc ...slaham slahacku na slahanie a nie a nie zhustnut, uz som dala 2 stuzovace a nic .... 😞 robim parizsku slahacku z receptu na Kubansku tortu ...dakujem za radu ...
joannas
6. okt 2012
@danielaj a kolko tej citronovej štavy ? 🙂
dazdovka
6. okt 2012
@nicky182 asi si mala malo vychladenu slahacku, podla mna uz s tym nic moc nenarobis...
danielaj
6. okt 2012
my sme včera boli po dlhšom čase na večeri, sme sa zdržali na medyinárodnej výstave exotických vtákov, a deckám sme sľúbili obchodné centrum, mm mal kebab s hranolkami a kopec takých všelijakých pikant omáčiek a zeleniny k tomu, mňam super to bolo, ja som mala kurací gyrosa a zemiakové medailónky vyprážané, staršia dcéra klasika gordon blue s hranolkami a malej sma dali kuracie prsia exotika, také v sladko-kyslej omáčke a kopec ovocia tam bolo + hranolky, no po dlhom čase musísm skonštatova´t, že výborne sme sa najedli, ceny super,, jedlo výborné 😉
danielaj
6. okt 2012
@joannas ja dávam z jedného citrónu 😉
dazdovka
6. okt 2012
Dnes pre babo zajac duseny na mrkve (cele rozmixovane) s kolienkami, pre nas kolienka s nivovou omackou.
joannas
6. okt 2012
@nicky182 nemaš v izbe velmy teplo ? 😉
joannas
6. okt 2012
@danielaj dakujem ,,,a nemožem dať krištalovy ?zabudla som kupiť praškovi 😞
nicky182
6. okt 2012
@dazdovka jeeeminee, mala som vyse 2 hodiny v chladnicke ....mna porazi, a take je to fajnee 😞 😞 😞
nicky182
6. okt 2012
@joannas slahacka je v chladnicke, a nezda sa mi, ze je teplo v izbe, dala som ju spat do chladnicky ....jaaaj 😞
joannas
6. okt 2012
@nicky182 a čim to myešaš mikserom alebo ručne ?
nicky182
6. okt 2012
@joannas mixerom .....
milenka74
6. okt 2012
@nicky182 skus zelatinu zaslahat 😉
titkovamiriam
6. okt 2012
foto sporaku z hora-polievocka,masko,ryza,sliziky,foto dalsej super omacky,a sporak z vnutra dva plechy jablcok -este mam asi 8kg a nic ine sa mi z nich uz nechce tak susim susim a susim 😃
nicky182
6. okt 2012
@milenka74 nemaaaam, ale zozeniem, pocuj a to aku zelatinu, taku v prasku ?
zklimekova
6. okt 2012
dnes vajíčková polievka s karfiolom...., knedlík a sviečková, tú mi priniesla mamka, ja sa už zase cítim nafigu, nevyležaná choroba 😞...tak určite preto sa vrátila...ale kedy ju mám vyležať 😞...a deti chcú perník..tak sa sa do večera nejako donútim 🙂
a2303
6. okt 2012
@vieruna Si zlatá ďakujem 🙂 a to moja mama stále krúti hlavou, lebo ja som aj zavárala po nociach 😃 😃 😃
a2303
6. okt 2012
@titkovamiriam Jablčka vyzerajú super 🙂 ako ich sušíš?
titkovamiriam
6. okt 2012
@a2303 len tak na plechu pri 50st a v rure pootvorene dvierka 🙂 🙂
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=43887
a2303
6. okt 2012
@titkovamiriam Ďakujem 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli